prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

D.M.F. SK s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50174622zaniknutý 06. 06. 2024otvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 03. 20168 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
35 817 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
D.M.F. SK s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50174622
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Ovocinárska 318/4, 08271 Lipany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 03. 2016
Zánik
06. 06. 2024
V registri
8 rokov 2 mesiace
Stav
zaniknutý 06. 06. 2024
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 32589/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6844596

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 12 015 € a znížila tržby o ▼4 % na 35,8 tisíc eur.

Tržby

35 817 €

▼ 3,9 %

Výsledok hospodárenia

12 015 €

▲ 5 767,5 %

Aktíva

86 742 €

▲ 13,7 %

Vlastné imanie

42 998 €

▲ 38,8 %

Zadlženosť

50,4 %

Hrubá marža

39,4 %

Čistá marža

33,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 29 535 €. 2018: tržby 62 371 €. 2019: tržby 46 153 €. 2020: tržby 37 277 €. 2021: tržby 35 817 €.100 tis.50 tis.029,5 tis.62,4 tis.46,2 tis.37,3 tis.35,8 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 29 535 €. 2018: tržby 62 371 €. 2019: tržby 46 153 €. 2020: tržby 37 277 €. 2021: tržby 35 817 €.100 tis.50 tis.029,5 tis.62,4 tis.46,2 tis.37,3 tis.35,8 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 29 535 €. 2018: tržby 62 371 €. 2019: tržby 46 153 €. 2020: tržby 37 277 €. 2021: tržby 35 817 €.100 tis.50 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −43 589 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 061 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 076 €. 2020: výsledok hospodárenia −212 €. 2021: výsledok hospodárenia 12 015 €.20 tis.0−50 tis.−43,6 tis.+1,1 tis.+4,1 tis.−212+12 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −43 589 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 061 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 076 €. 2020: výsledok hospodárenia −212 €. 2021: výsledok hospodárenia 12 015 €.20 tis.0−50 tis.−43,6 tis.+1,1 tis.+4,1 tis.−212+12 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −43 589 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 061 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 076 €. 2020: výsledok hospodárenia −212 €. 2021: výsledok hospodárenia 12 015 €.20 tis.0−50 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 47 562 €, vlastné imanie −39 985 €. 2018: aktíva 69 967 €, vlastné imanie 29 684 €. 2019: aktíva 103 174 €, vlastné imanie 31 194 €. 2020: aktíva 76 258 €, vlastné imanie 30 983 €. 2021: aktíva 86 742 €, vlastné imanie 42 998 €.200 tis.0−50 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 47 562 €, vlastné imanie −39 985 €. 2018: aktíva 69 967 €, vlastné imanie 29 684 €. 2019: aktíva 103 174 €, vlastné imanie 31 194 €. 2020: aktíva 76 258 €, vlastné imanie 30 983 €. 2021: aktíva 86 742 €, vlastné imanie 42 998 €.200 tis.0−50 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 47 562 €, vlastné imanie −39 985 €. 2018: aktíva 69 967 €, vlastné imanie 29 684 €. 2019: aktíva 103 174 €, vlastné imanie 31 194 €. 2020: aktíva 76 258 €, vlastné imanie 30 983 €. 2021: aktíva 86 742 €, vlastné imanie 42 998 €.200 tis.0−50 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 748 €, finančné účty 2 814 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 68 980 €, finančné účty 987 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 101 522 €, finančné účty 1 652 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 8 €, pohľadávky 68 845 €, finančné účty 7 405 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 8 €, pohľadávky 38 531 €, finančné účty 48 203 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 748 €, finančné účty 2 814 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 68 980 €, finančné účty 987 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 101 522 €, finančné účty 1 652 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 8 €, pohľadávky 68 845 €, finančné účty 7 405 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 8 €, pohľadávky 38 531 €, finančné účty 48 203 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 748 €, finančné účty 2 814 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 68 980 €, finančné účty 987 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 101 522 €, finančné účty 1 652 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 8 €, pohľadávky 68 845 €, finančné účty 7 405 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 8 €, pohľadávky 38 531 €, finančné účty 48 203 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −39 985 €, dlhodobé záväzky 34 124 €, krátkodobé záväzky 53 423 €. 2018: vlastné imanie 29 684 €, dlhodobé záväzky 12 257 €, krátkodobé záväzky 28 026 €. 2019: vlastné imanie 31 194 €, dlhodobé záväzky 14 211 €, krátkodobé záväzky 57 769 €. 2020: vlastné imanie 30 983 €, dlhodobé záväzky 115 €, krátkodobé záväzky 45 160 €. 2021: vlastné imanie 42 998 €, dlhodobé záväzky 116 €, krátkodobé záväzky 43 628 €.200 tis.0−50 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −39 985 €, dlhodobé záväzky 34 124 €, krátkodobé záväzky 53 423 €. 2018: vlastné imanie 29 684 €, dlhodobé záväzky 12 257 €, krátkodobé záväzky 28 026 €. 2019: vlastné imanie 31 194 €, dlhodobé záväzky 14 211 €, krátkodobé záväzky 57 769 €. 2020: vlastné imanie 30 983 €, dlhodobé záväzky 115 €, krátkodobé záväzky 45 160 €. 2021: vlastné imanie 42 998 €, dlhodobé záväzky 116 €, krátkodobé záväzky 43 628 €.200 tis.0−50 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −39 985 €, dlhodobé záväzky 34 124 €, krátkodobé záväzky 53 423 €. 2018: vlastné imanie 29 684 €, dlhodobé záväzky 12 257 €, krátkodobé záväzky 28 026 €. 2019: vlastné imanie 31 194 €, dlhodobé záväzky 14 211 €, krátkodobé záväzky 57 769 €. 2020: vlastné imanie 30 983 €, dlhodobé záväzky 115 €, krátkodobé záväzky 45 160 €. 2021: vlastné imanie 42 998 €, dlhodobé záväzky 116 €, krátkodobé záväzky 43 628 €.200 tis.0−50 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 534 €. 2019: daň z príjmu 1 107 €. 2020: daň z príjmu 49 €. 2021: daň z príjmu 2 094 €.2,5 tis.1,3 tis.09605341,1 tis.492,1 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 534 €. 2019: daň z príjmu 1 107 €. 2020: daň z príjmu 49 €. 2021: daň z príjmu 2 094 €.2,5 tis.1,3 tis.09605341,1 tis.492,1 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 534 €. 2019: daň z príjmu 1 107 €. 2020: daň z príjmu 49 €. 2021: daň z príjmu 2 094 €.2,5 tis.1,3 tis.0960201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby29,5 tis.62,4 tis.46,2 tis.37,3 tis.35,8 tis.
Výsledok hospodárenia−43,6 tis.1,1 tis.4,1 tis.−21212 tis.
Aktíva47,6 tis.70 tis.103,2 tis.76,3 tis.86,7 tis.
Vlastné imanie−40 tis.29,7 tis.31,2 tis.31 tis.43 tis.
Daň z príjmu9605341,1 tis.492,1 tis.
Zadlženosť184,1 %57,6 %69,8 %59,4 %50,4 %

aj 03/2016 — 12/2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
35,8 tis.
Výsledok hospodárenia
12 tis.
Aktíva
86,7 tis.
Vlastné imanie
43 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
50,4 %

2020

Tržby
37,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−212
Aktíva
76,3 tis.
Vlastné imanie
31 tis.
Daň z príjmu
49
Zadlženosť
59,4 %

2019

Tržby
46,2 tis.
Výsledok hospodárenia
4,1 tis.
Aktíva
103,2 tis.
Vlastné imanie
31,2 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
69,8 %

2018

Tržby
62,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
70 tis.
Vlastné imanie
29,7 tis.
Daň z príjmu
534
Zadlženosť
57,6 %

2017

Tržby
29,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−43,6 tis.
Aktíva
47,6 tis.
Vlastné imanie
−40 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
184,1 %

aj 03/2016 — 12/2016 — v pláne Štandard

04

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

05

Prepojenia

06

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

07

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API