Súhrn
- Vznik
- 11. 02. 201610 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno5 zdrojov · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 0 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ALPEMA - SK s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50172565
- daňové identifikačné číslo
- 2120197530
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120197530
- Sídlo
- Pažitná ulica 258/7, 076 02 Novosad, Slovenská republika
- Územie
- Novosadokres TrebišovKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 11. 02. 2016
- V registri
- 10 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 51656/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 6531908
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 11. 02. 2016 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 11. 02. 2016 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 11. 02. 2016 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 11. 02. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 11. 02. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 11. 02. 2016 | — |
| Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 25. 08. 2016 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 25. 08. 2016 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 25. 08. 2016 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 25. 08. 2016 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 25. 08. 2016 | — |
| Administratívne služby | 25. 08. 2016 | — |
| Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov | 04. 04. 2024 | — |
| Spracovanie kože, výroba obuvi, kožených a kožušinových výrobkov | 04. 04. 2024 | — |
| Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok | 04. 04. 2024 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 04. 04. 2024 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 04. 04. 2024 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 04. 04. 2024 | — |
| Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 04. 04. 2024 | — |
| Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov | 04. 04. 2024 | — |
| Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava | 04. 04. 2024 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a plastov | 04. 04. 2024 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 04. 04. 2024 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 04. 04. 2024 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 04. 04. 2024 | — |
| Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo | 08. 05. 2024 | — |
| Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov | 08. 05. 2024 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy | 08. 05. 2024 | — |
| Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov | 08. 05. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120197530 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 14. 10. 2021 |
| daňové identifikačné číslo | 2120197530 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 24. 10. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | 13. 09. 2026 – 27. 09. 2026 ukončené | 19. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené | 31. 07. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 znížila zisk o ▼100 % na 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
0 €
▼ 100,0 %Aktíva
80 330 €
▼ 48,8 %Vlastné imanie
45 330 €
bez zmenyZadlženosť
43,6 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 6,8 tis. | 0 | 34,7 tis. | 479,4 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −2,1 tis. | 174 | 1,3 tis. | 12,2 tis. | 0 |
| Aktíva | 2,5 tis. | 1,9 tis. | 34,8 tis. | 156,8 tis. | 80,3 tis. |
| Vlastné imanie | 1,6 tis. | 1,8 tis. | 33,1 tis. | 45,3 tis. | 45,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 237 | 3,3 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 35,4 % | 7,1 % | 4,9 % | 71,1 % | 43,6 % |
aj 2016–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 80,3 tis.
- Vlastné imanie
- 45,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 43,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 479,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,2 tis.
- Aktíva
- 156,8 tis.
- Vlastné imanie
- 45,3 tis.
- Daň z príjmu
- 3,3 tis.
- Zadlženosť
- 71,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 34,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,3 tis.
- Aktíva
- 34,8 tis.
- Vlastné imanie
- 33,1 tis.
- Daň z príjmu
- 237
- Zadlženosť
- 4,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 174
- Aktíva
- 1,9 tis.
- Vlastné imanie
- 1,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 7,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 6,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,1 tis.
- Aktíva
- 2,5 tis.
- Vlastné imanie
- 1,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 35,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2016–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.