prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

M&M Business, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50168231aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 02. 201610 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
87 520 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
M&M Business, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50168231
daňové identifikačné číslo
2120198234
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
103, 92064 Kľačany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 02. 2016
V registri
10 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 37057/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6529709
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)10. 02. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb10. 02. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu10. 02. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby10. 02. 2016—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov10. 02. 2016—
záložne10. 02. 2016—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien10. 02. 2016—
prípravné práce k realizácii stavby10. 02. 2016—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov10. 02. 2016—
prenájom hnuteľných vecí10. 02. 2016—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom10. 02. 2016—
správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností10. 02. 2016—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu10. 02. 2016—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí10. 02. 2016—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach10. 02. 2016—
prevádzkovanie športových zariadení10. 02. 2016—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu10. 02. 2016—
poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienu10. 02. 2016—
počítačové služby10. 02. 2016—
administratívne služby10. 02. 2016—
reklamné a marketingové služby10. 02. 2016—
prieskum trhu a verejnej mienky10. 02. 2016—
služby požičovní10. 02. 2016—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla10. 02. 2016—
čistiace a upratovacie služby10. 02. 2016—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla10. 02. 2016—
sťahovacie služby10. 02. 2016—
skladovanie a uskladňovanie10. 02. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120198234: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120198234Obdobia daňových registráciíDIČ 2120198234: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120198234Obdobia daňových registráciíDIČ 2120198234: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120198234
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212019823410. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 prepadlo do straty −1 969 € a zvýšila tržby o ▲190 % na 87,5 tisíc eur.

Tržby

87 520 €

▲ 190,2 %

Výsledok hospodárenia

−1 969 €

▼ 199,0 %

Aktíva

21 372 €

▲ 285,5 %

Vlastné imanie

17 344 €

▲ 941,7 %

Zadlženosť

18,8 %

Hrubá marža

−2,2 %

Čistá marža

−2,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 14 608 €. 2017: tržby 30 161 €. 2019: tržby 87 520 €.100 tis.50 tis.014,6 tis.30,2 tis.87,5 tis.201620172019Tržby2016: tržby 14 608 €. 2017: tržby 30 161 €. 2019: tržby 87 520 €.100 tis.50 tis.014,6 tis.30,2 tis.87,5 tis.201620172019Tržby2016: tržby 14 608 €. 2017: tržby 30 161 €. 2019: tržby 87 520 €.100 tis.50 tis.014,6 tis.30,2 tis.87,5 tis.201620172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −5 323 €. 2017: výsledok hospodárenia 1 988 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 969 €.2 tis.0−10 tis.−5,3 tis.+2 tis.−2 tis.201620172019Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −5 323 €. 2017: výsledok hospodárenia 1 988 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 969 €.2 tis.0−10 tis.−5,3 tis.+2 tis.−2 tis.201620172019Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −5 323 €. 2017: výsledok hospodárenia 1 988 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 969 €.2 tis.0−10 tis.−5,3 tis.+2 tis.−2 tis.201620172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 6 140 €, vlastné imanie −323 €. 2017: aktíva 5 544 €, vlastné imanie 1 665 €. 2019: aktíva 21 372 €, vlastné imanie 17 344 €.25 tis.0−500201620172019Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 6 140 €, vlastné imanie −323 €. 2017: aktíva 5 544 €, vlastné imanie 1 665 €. 2019: aktíva 21 372 €, vlastné imanie 17 344 €.25 tis.0−500201620172019Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 6 140 €, vlastné imanie −323 €. 2017: aktíva 5 544 €, vlastné imanie 1 665 €. 2019: aktíva 21 372 €, vlastné imanie 17 344 €.25 tis.0−500201620172019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 1 650 €, zásoby 0 €, pohľadávky 127 €, finančné účty 4 363 €. 2017: dlhodobý majetok 1 875 €, zásoby 0 €, pohľadávky 69 €, finančné účty 3 600 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 676 €, pohľadávky 2 801 €, finančné účty 16 895 €.25 tis.12,5 tis.0201620172019Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 1 650 €, zásoby 0 €, pohľadávky 127 €, finančné účty 4 363 €. 2017: dlhodobý majetok 1 875 €, zásoby 0 €, pohľadávky 69 €, finančné účty 3 600 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 676 €, pohľadávky 2 801 €, finančné účty 16 895 €.25 tis.12,5 tis.0201620172019Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 1 650 €, zásoby 0 €, pohľadávky 127 €, finančné účty 4 363 €. 2017: dlhodobý majetok 1 875 €, zásoby 0 €, pohľadávky 69 €, finančné účty 3 600 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 676 €, pohľadávky 2 801 €, finančné účty 16 895 €.25 tis.12,5 tis.0201620172019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −323 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 463 €. 2017: vlastné imanie 1 665 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 879 €. 2019: vlastné imanie 17 344 €, dlhodobé záväzky 197 €, krátkodobé záväzky 3 831 €.25 tis.0−500201620172019Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −323 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 463 €. 2017: vlastné imanie 1 665 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 879 €. 2019: vlastné imanie 17 344 €, dlhodobé záväzky 197 €, krátkodobé záväzky 3 831 €.25 tis.0−500201620172019Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −323 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 463 €. 2017: vlastné imanie 1 665 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 879 €. 2019: vlastné imanie 17 344 €, dlhodobé záväzky 197 €, krátkodobé záväzky 3 831 €.25 tis.0−500201620172019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 529 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.500005290201620172019Daň z príjmu2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 529 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.500005290201620172019Daň z príjmu2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 529 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.500005290201620172019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby14,6 tis.30,2 tis.87,5 tis.
Výsledok hospodárenia−5,3 tis.2 tis.−2 tis.
Aktíva6,1 tis.5,5 tis.21,4 tis.
Vlastné imanie−3231,7 tis.17,3 tis.
Daň z príjmu05290
Zadlženosť105,3 %70,0 %18,8 %

2019

Tržby
87,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−2 tis.
Aktíva
21,4 tis.
Vlastné imanie
17,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
18,8 %

2017

Tržby
30,2 tis.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
5,5 tis.
Vlastné imanie
1,7 tis.
Daň z príjmu
529
Zadlženosť
70,0 %

2016

Tržby
14,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,3 tis.
Aktíva
6,1 tis.
Vlastné imanie
−323
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
105,3 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API