prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

JABRA, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50166344aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 02. 201610 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
240 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
JABRA, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50166344
daňové identifikačné číslo
2120200016
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120200016
Sídlo
M.R. Štefánika 558/26, 95176 Tesárske Mlyňany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 02. 2016
V registri
10 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 40202/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6543765
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Prípravné práce k realizácii stavby17. 02. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien17. 02. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov17. 02. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)17. 02. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu17. 02. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb17. 02. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby17. 02. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla17. 02. 2016—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov17. 02. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí17. 02. 2016—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení17. 02. 2016—
Reklamné a marketingové služby17. 02. 2016—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve17. 02. 2016—
Chov vybraných druhov zvierat17. 02. 2016—
Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá17. 02. 2016—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve17. 02. 2016—
Poskytovanie služieb v rybárstve17. 02. 2016—
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava17. 02. 2016—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva17. 02. 2016—
Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictva17. 02. 2016—
Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva, slamy, šúpolia, prútia, korku17. 02. 2016—
Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín, písmomaliarstvo17. 02. 2016—
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu17. 02. 2016—
Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom17. 02. 2016—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov17. 02. 2016—
Výroba hračiek a hier17. 02. 2016—
Záložne17. 02. 2016—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností17. 02. 2016—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu17. 02. 2016—
Prevádzkovanie výdajne stravy17. 02. 2016—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok17. 02. 2016—
Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)17. 02. 2016—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach17. 02. 2016—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľnej živnosti17. 02. 2016—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom17. 02. 2016—
Dopravná zdravotná služba17. 02. 2016—
Prevádzkovanie jaslí17. 02. 2016—
Prevádzkovanie vodnej záchrannej služby17. 02. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120200016: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120200016: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120200016IČ DPH SK2120200016Obdobia daňových registráciíDIČ 2120200016: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120200016: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120200016IČ DPH SK2120200016Obdobia daňových registráciíDIČ 2120200016: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120200016: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120200016IČ DPH SK2120200016
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212020001611. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo212020001610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −3 445 € a znížila tržby o ▼98 % na 240 €.

Tržby

240 €

▼ 97,8 %

Výsledok hospodárenia

−3 445 €

▼ 284,7 %

Aktíva

34 156 €

▼ 13,5 %

Vlastné imanie

29 562 €

▼ 10,4 %

Zadlženosť

13,5 %

Hrubá marža

−1 293,8 %

Čistá marža

−1 435,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 17 496 €. 2022: tržby 18 582 €. 2023: tržby 18 173 €. 2024: tržby 11 137 €. 2025: tržby 240 €.20 tis.10 tis.017,5 tis.18,6 tis.18,2 tis.11,1 tis.24020212022202320242025Tržby2021: tržby 17 496 €. 2022: tržby 18 582 €. 2023: tržby 18 173 €. 2024: tržby 11 137 €. 2025: tržby 240 €.20 tis.10 tis.017,5 tis.18,6 tis.18,2 tis.11,1 tis.24020212022202320242025Tržby2021: tržby 17 496 €. 2022: tržby 18 582 €. 2023: tržby 18 173 €. 2024: tržby 11 137 €. 2025: tržby 240 €.20 tis.10 tis.0240202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 176 €. 2022: výsledok hospodárenia −261 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 315 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 865 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 445 €.2,5 tis.0−5 tis.+176−261+2,3 tis.+1,9 tis.−3,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 176 €. 2022: výsledok hospodárenia −261 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 315 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 865 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 445 €.2,5 tis.0−5 tis.+176−261+2,3 tis.+1,9 tis.−3,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 176 €. 2022: výsledok hospodárenia −261 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 315 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 865 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 445 €.2,5 tis.0−5 tis.+176202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 44 333 €, vlastné imanie 29 088 €. 2022: aktíva 39 542 €, vlastné imanie 28 827 €. 2023: aktíva 39 669 €, vlastné imanie 31 142 €. 2024: aktíva 39 471 €, vlastné imanie 33 007 €. 2025: aktíva 34 156 €, vlastné imanie 29 562 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 44 333 €, vlastné imanie 29 088 €. 2022: aktíva 39 542 €, vlastné imanie 28 827 €. 2023: aktíva 39 669 €, vlastné imanie 31 142 €. 2024: aktíva 39 471 €, vlastné imanie 33 007 €. 2025: aktíva 34 156 €, vlastné imanie 29 562 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 44 333 €, vlastné imanie 29 088 €. 2022: aktíva 39 542 €, vlastné imanie 28 827 €. 2023: aktíva 39 669 €, vlastné imanie 31 142 €. 2024: aktíva 39 471 €, vlastné imanie 33 007 €. 2025: aktíva 34 156 €, vlastné imanie 29 562 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 9 777 €, zásoby 0 €, pohľadávky 130 €, finančné účty 34 426 €. 2022: dlhodobý majetok 1 905 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 37 637 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 39 669 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 108 €, finančné účty 34 363 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 698 €, finančné účty 33 458 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 9 777 €, zásoby 0 €, pohľadávky 130 €, finančné účty 34 426 €. 2022: dlhodobý majetok 1 905 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 37 637 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 39 669 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 108 €, finančné účty 34 363 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 698 €, finančné účty 33 458 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 9 777 €, zásoby 0 €, pohľadávky 130 €, finančné účty 34 426 €. 2022: dlhodobý majetok 1 905 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 37 637 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 39 669 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 108 €, finančné účty 34 363 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 698 €, finančné účty 33 458 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 29 088 €, dlhodobé záväzky 14 841 €, krátkodobé záväzky 404 €. 2022: vlastné imanie 28 827 €, dlhodobé záväzky 10 068 €, krátkodobé záväzky 647 €. 2023: vlastné imanie 31 142 €, dlhodobé záväzky 7 677 €, krátkodobé záväzky 850 €. 2024: vlastné imanie 33 007 €, dlhodobé záväzky 5 687 €, krátkodobé záväzky 777 €. 2025: vlastné imanie 29 562 €, dlhodobé záväzky 3 541 €, krátkodobé záväzky 1 053 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 29 088 €, dlhodobé záväzky 14 841 €, krátkodobé záväzky 404 €. 2022: vlastné imanie 28 827 €, dlhodobé záväzky 10 068 €, krátkodobé záväzky 647 €. 2023: vlastné imanie 31 142 €, dlhodobé záväzky 7 677 €, krátkodobé záväzky 850 €. 2024: vlastné imanie 33 007 €, dlhodobé záväzky 5 687 €, krátkodobé záväzky 777 €. 2025: vlastné imanie 29 562 €, dlhodobé záväzky 3 541 €, krátkodobé záväzky 1 053 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 29 088 €, dlhodobé záväzky 14 841 €, krátkodobé záväzky 404 €. 2022: vlastné imanie 28 827 €, dlhodobé záväzky 10 068 €, krátkodobé záväzky 647 €. 2023: vlastné imanie 31 142 €, dlhodobé záväzky 7 677 €, krátkodobé záväzky 850 €. 2024: vlastné imanie 33 007 €, dlhodobé záväzky 5 687 €, krátkodobé záväzky 777 €. 2025: vlastné imanie 29 562 €, dlhodobé záväzky 3 541 €, krátkodobé záväzky 1 053 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 371 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000037134034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 371 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000037134034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 371 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000037134034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby17,5 tis.18,6 tis.18,2 tis.11,1 tis.240
Výsledok hospodárenia176−2612,3 tis.1,9 tis.−3,4 tis.
Aktíva44,3 tis.39,5 tis.39,7 tis.39,5 tis.34,2 tis.
Vlastné imanie29,1 tis.28,8 tis.31,1 tis.33 tis.29,6 tis.
Daň z príjmu00371340340
Zadlženosť34,4 %27,1 %21,5 %16,4 %13,5 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
240
Výsledok hospodárenia
−3,4 tis.
Aktíva
34,2 tis.
Vlastné imanie
29,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
13,5 %

2024

Tržby
11,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
39,5 tis.
Vlastné imanie
33 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
16,4 %

2023

Tržby
18,2 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
39,7 tis.
Vlastné imanie
31,1 tis.
Daň z príjmu
371
Zadlženosť
21,5 %

2022

Tržby
18,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−261
Aktíva
39,5 tis.
Vlastné imanie
28,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
27,1 %

2021

Tržby
17,5 tis.
Výsledok hospodárenia
176
Aktíva
44,3 tis.
Vlastné imanie
29,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
34,4 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API