Súhrn
- Vznik
- 05. 03. 201610 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2022
- Oznámenia
- 2020 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BioTrans Sip s.r.o. v konkurze
- identifikačné číslo organizácie
- 50166255
- daňové identifikačné číslo
- 2120213117
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Ulič 205, 06767 Ulič, Slovenská republika
- Územie
- Uličokres SninaPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 03. 2016
- V registri
- 10 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 32580/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 6657241
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 05. 03. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 05. 03. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 05. 03. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 05. 03. 2016 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 05. 03. 2016 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 05. 03. 2016 | — |
| Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva | 05. 03. 2016 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 05. 03. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120213117 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 03. 2025 (rok porušenia 2023).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 znížila stratu na −42 290 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−42 290 €
▲ 1,1 %Aktíva
1 597 €
▼ 96,4 %Vlastné imanie
−143 879 €
▼ 12,4 %Zadlženosť
9 109,3 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 302,5 tis. | — | 1 tis. | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −89 tis. | — | −42,8 tis. | −42,8 tis. | −42,3 tis. |
| Aktíva | 173 tis. | — | 86,6 tis. | 43,9 tis. | 1,6 tis. |
| Vlastné imanie | 2 tis. | — | −85,2 tis. | −128 tis. | −143,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | — | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 98,9 % | — | 198,4 % | 391,6 % | 9 109,3 % |
aj 2016–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −42,3 tis.
- Aktíva
- 1,6 tis.
- Vlastné imanie
- −143,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 9 109,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −42,8 tis.
- Aktíva
- 43,9 tis.
- Vlastné imanie
- −128 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 391,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −42,8 tis.
- Aktíva
- 86,6 tis.
- Vlastné imanie
- −85,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 198,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- —
- Výsledok hospodárenia
- —
- Aktíva
- —
- Vlastné imanie
- —
- Daň z príjmu
- —
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 302,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −89 tis.
- Aktíva
- 173 tis.
- Vlastné imanie
- 2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 98,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2016–2017 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
20 oznámení
27. 10. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
19. 08. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
19. 08. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
08. 07. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
08. 07. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
11. 05. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
11. 05. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
25. 03. 2026
Uznesenie o urcení výšky paušálnej odmeny správcu konkurz
20. 02. 2026
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz
12. 01. 2026
Ukončenie prieskumu pohľadávok konkurz
14. 12. 2025
Ukončenie prihlasovania pohľadávok konkurz
11. 12. 2025
Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz
11. 12. 2025
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz
04. 11. 2025
Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok konkurz
04. 11. 2025
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz
27. 10. 2025
Uznesenie o vyhlásení konkurzu na návrh veritela konkurz
23. 09. 2025
Uznesenie konkurz
16. 07. 2025
Uznesenie konkurz
16. 07. 2025
Oznam súdu konkurz
08. 07. 2025
Uznesenie konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.