prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

PROFIFOOD SLOVAKIA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50163906aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 02. 201610 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
11 800 €2018

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PROFIFOOD SLOVAKIA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50163906
daňové identifikačné číslo
2120210466
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Novozámocká 183/408, 95112 Ivanka pri Nitre, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 02. 2016
V registri
10 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 40223/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6552265
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 02. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu19. 02. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb19. 02. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby19. 02. 2016—
Reklamné a marketingové služby19. 02. 2016—
Prieskum trhu a verejnej mienky19. 02. 2016—
Spracovanie a konzervovanie zemiakov, ovocia a zeleniny19. 02. 2016—
Výroba mlynských výrobkov19. 02. 2016—
Výroba a spracovanie cukru19. 02. 2016—
Výroba kakaa, výrobkov z kakaa a cukroviniek19. 02. 2016—
Výroba chuťových prísad a korenín19. 02. 2016—
Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)19. 02. 2016—
Výroba nápojov19. 02. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla19. 02. 2016—
Skladovanie a uskladňovanie19. 02. 2016—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom19. 02. 2016—
Kuriérske služby19. 02. 2016—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu19. 02. 2016—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach19. 02. 2016—
Faktoring a forfaiting19. 02. 2016—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení19. 02. 2016—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí19. 02. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120210466: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120210466Obdobia daňových registráciíDIČ 2120210466: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120210466Obdobia daňových registráciíDIČ 2120210466: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120210466
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212021046610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 04. 2020 (rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2018 prehĺbila stratu na −7 817 € a zvýšila tržby o ▲483 % na 11,8 tisíc eur.

Tržby

11 800 €

▲ 483,0 %

Výsledok hospodárenia

−7 817 €

▼ 28,7 %

Aktíva

20 723 €

▲ 85,9 %

Vlastné imanie

−2 817 €

▲ 19,4 %

Zadlženosť

113,6 %

Hrubá marža

−66,2 %

Čistá marža

−66,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby02/2016 — 12/2016: tržby 0 €. 2017: tržby 2 024 €. 2018: tržby 11 800 €.20 tis.10 tis.002 tis.11,8 tis.02/2016 — 12/201620172018Tržby02/2016 — 12/2016: tržby 0 €. 2017: tržby 2 024 €. 2018: tržby 11 800 €.20 tis.10 tis.002 tis.11,8 tis.02/2016 — 12/201620172018Tržby02/2016 — 12/2016: tržby 0 €. 2017: tržby 2 024 €. 2018: tržby 11 800 €.20 tis.10 tis.0011,8 tis.02/2016 — 12/20162018

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia02/2016 — 12/2016: výsledok hospodárenia −2 422 €. 2017: výsledok hospodárenia −6 074 €. 2018: výsledok hospodárenia −7 817 €.0−10 tis.−2,4 tis.−6,1 tis.−7,8 tis.02/2016 — 12/201620172018Výsledok hospodárenia02/2016 — 12/2016: výsledok hospodárenia −2 422 €. 2017: výsledok hospodárenia −6 074 €. 2018: výsledok hospodárenia −7 817 €.0−10 tis.−2,4 tis.−6,1 tis.−7,8 tis.02/2016 — 12/201620172018Výsledok hospodárenia02/2016 — 12/2016: výsledok hospodárenia −2 422 €. 2017: výsledok hospodárenia −6 074 €. 2018: výsledok hospodárenia −7 817 €.0−10 tis.−2,4 tis.−7,8 tis.02/2016 — 12/20162018

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie02/2016 — 12/2016: aktíva 3 786 €, vlastné imanie 2 578 €. 2017: aktíva 11 149 €, vlastné imanie −3 496 €. 2018: aktíva 20 723 €, vlastné imanie −2 817 €.25 tis.0−5 tis.02/2016 — 12/201620172018Aktíva a vlastné imanie02/2016 — 12/2016: aktíva 3 786 €, vlastné imanie 2 578 €. 2017: aktíva 11 149 €, vlastné imanie −3 496 €. 2018: aktíva 20 723 €, vlastné imanie −2 817 €.25 tis.0−5 tis.02/2016 — 12/201620172018Aktíva a vlastné imanie02/2016 — 12/2016: aktíva 3 786 €, vlastné imanie 2 578 €. 2017: aktíva 11 149 €, vlastné imanie −3 496 €. 2018: aktíva 20 723 €, vlastné imanie −2 817 €.25 tis.0−5 tis.02/2016 — 12/20162018

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív02/2016 — 12/2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 337 €, finančné účty 3 449 €. 2017: dlhodobý majetok 11 069 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 80 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 723 €, finančné účty 5 000 €.25 tis.12,5 tis.002/2016 — 12/201620172018Štruktúra aktív02/2016 — 12/2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 337 €, finančné účty 3 449 €. 2017: dlhodobý majetok 11 069 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 80 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 723 €, finančné účty 5 000 €.25 tis.12,5 tis.002/2016 — 12/201620172018Štruktúra aktív02/2016 — 12/2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 337 €, finančné účty 3 449 €. 2017: dlhodobý majetok 11 069 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 80 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 723 €, finančné účty 5 000 €.25 tis.12,5 tis.002/2016 — 12/20162018
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív02/2016 — 12/2016: vlastné imanie 2 578 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 208 €. 2017: vlastné imanie −3 496 €, dlhodobé záväzky 11 537 €, krátkodobé záväzky 3 108 €. 2018: vlastné imanie −2 817 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 540 €.25 tis.0−5 tis.02/2016 — 12/201620172018Štruktúra pasív02/2016 — 12/2016: vlastné imanie 2 578 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 208 €. 2017: vlastné imanie −3 496 €, dlhodobé záväzky 11 537 €, krátkodobé záväzky 3 108 €. 2018: vlastné imanie −2 817 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 540 €.25 tis.0−5 tis.02/2016 — 12/201620172018Štruktúra pasív02/2016 — 12/2016: vlastné imanie 2 578 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 208 €. 2017: vlastné imanie −3 496 €, dlhodobé záväzky 11 537 €, krátkodobé záväzky 3 108 €. 2018: vlastné imanie −2 817 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 540 €.25 tis.0−5 tis.02/2016 — 12/20162018
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu02/2016 — 12/2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €.1 tis.50000960002/2016 — 12/201620172018Daň z príjmu02/2016 — 12/2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €.1 tis.50000960002/2016 — 12/201620172018Daň z príjmu02/2016 — 12/2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €.1 tis.50000002/2016 — 12/20162018
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)02/2016 — 12/2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok
Tržby02 tis.11,8 tis.
Výsledok hospodárenia−2,4 tis.−6,1 tis.−7,8 tis.
Aktíva3,8 tis.11,1 tis.20,7 tis.
Vlastné imanie2,6 tis.−3,5 tis.−2,8 tis.
Daň z príjmu09600
Zadlženosť31,9 %131,4 %113,6 %

2018

Tržby
11,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,8 tis.
Aktíva
20,7 tis.
Vlastné imanie
−2,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
113,6 %

2017

Tržby
2 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,1 tis.
Aktíva
11,1 tis.
Vlastné imanie
−3,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
131,4 %

02/2016 — 12/2016

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2,4 tis.
Aktíva
3,8 tis.
Vlastné imanie
2,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
31,9 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API