Súhrn
- Vznik
- 12. 02. 201610 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 100 730 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MOD invest, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50158881
- daňové identifikačné číslo
- 2120233632
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120233632
- Sídlo
- Útulná 15, 048 01 Rožňava, Slovenská republika
- Územie
- Rožňavaokres RožňavaKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 02. 2016
- V registri
- 10 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 38547/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 6535701
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| vedenie účtovníctva | 12. 02. 2016 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 12. 02. 2016 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 12. 02. 2016 | — |
| chov vybraných druhov zvierat | 12. 02. 2016 | — |
| poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 12. 02. 2016 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 12. 02. 2016 | — |
| opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 12. 02. 2016 | — |
| poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 12. 02. 2016 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 12. 02. 2016 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 12. 02. 2016 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 12. 02. 2016 | — |
| opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 12. 02. 2016 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 12. 02. 2016 | — |
| poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 16. 05. 2019 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 19. 06. 2019
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120233632 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2017 |
| daňové identifikačné číslo | 2120233632 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −20 720 € a znížila tržby o ▼42 % na 100,7 tisíc eur.
Tržby
100 730 €
▼ 42,2 %Výsledok hospodárenia
−20 720 €
▼ 1 638,2 %Aktíva
104 855 €
▼ 71,6 %Vlastné imanie
14 574 €
▼ 58,7 %Zadlženosť
74,4 %
Hrubá marža
−19,6 %
Čistá marža
−20,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 51,4 tis. | 132,7 tis. | 96,6 tis. | 174,3 tis. | 100,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −7,1 tis. | 3,7 tis. | 1,2 tis. | 1,3 tis. | −20,7 tis. |
| Aktíva | 502,5 tis. | 482 tis. | 364,8 tis. | 369,8 tis. | 104,9 tis. |
| Vlastné imanie | 29,1 tis. | 32,8 tis. | 33,9 tis. | 35,3 tis. | 14,6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 508 | 201 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 69,2 % | 73,0 % | 71,8 % | 79,5 % | 74,4 % |
aj 02/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 100,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −20,7 tis.
- Aktíva
- 104,9 tis.
- Vlastné imanie
- 14,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 74,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 174,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,3 tis.
- Aktíva
- 369,8 tis.
- Vlastné imanie
- 35,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 79,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 96,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,2 tis.
- Aktíva
- 364,8 tis.
- Vlastné imanie
- 33,9 tis.
- Daň z príjmu
- 201
- Zadlženosť
- 71,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 132,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,7 tis.
- Aktíva
- 482 tis.
- Vlastné imanie
- 32,8 tis.
- Daň z príjmu
- 508
- Zadlženosť
- 73,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 51,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,1 tis.
- Aktíva
- 502,5 tis.
- Vlastné imanie
- 29,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 69,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 02/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.