prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

LEILAP s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50154508aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 02. 201610 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
Tržby
136 310 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LEILAP s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50154508
daňové identifikačné číslo
2120194208
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120194208
Sídlo
Kolárova 816/1, 962 12 Detva, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 02. 2016
V registri
10 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 41775/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6530918
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba a hutnícke spracovanie kovov11. 02. 2016—
Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom11. 02. 2016—
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu11. 02. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)11. 02. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu11. 02. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb11. 02. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby11. 02. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí11. 02. 2016—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien04. 03. 2020—
prípravné práce k realizácii stavby04. 03. 2020—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov04. 03. 2020—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla04. 03. 2020—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla04. 03. 2020—
počítačové služby04. 03. 2020—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov04. 03. 2020—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom04. 03. 2020—
vedenie účtovníctva04. 03. 2020—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov04. 03. 2020—
reklamné a marketingové služby04. 03. 2020—
čistiace a upratovacie služby04. 03. 2020—
administratívne služby04. 03. 2020—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,04. 03. 2020—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí04. 03. 2020—
fotografické služby04. 03. 2020—
vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce04. 03. 2020—
poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá04. 03. 2020—
výroba potravinárskych výrobkov04. 03. 2020—
výroba nápojov04. 03. 2020—
výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely04. 03. 2020—
diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov04. 03. 2020—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom04. 03. 2020—
skladovanie a pomocné činnosti v doprave04. 03. 2020—
kuriérske služby04. 03. 2020—
ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok04. 03. 2020—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností04. 03. 2020—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu04. 03. 2020—
prevádzkovanie výdajne stravy04. 03. 2020—
služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok04. 03. 2020—
správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností04. 03. 2020—
služby požičovní04. 03. 2020—
poskytovanie sociálnych služieb04. 03. 2020—
prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu04. 03. 2020—
prevádzkovanie čistiarne a práčovne04. 03. 2020—
poskytovanie služieb osobného charakteru04. 03. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120194208: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120194208: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120194208IČ DPH SK2120194208Obdobia daňových registráciíDIČ 2120194208: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120194208: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120194208IČ DPH SK2120194208Obdobia daňových registráciíDIČ 2120194208: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120194208: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120194208IČ DPH SK2120194208
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212019420811. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 03. 2022
daňové identifikačné číslo212019420810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 2 735 € a zvýšila tržby o ▲12 % na 136,3 tisíc eur.

Tržby

136 310 €

▲ 11,6 %

Výsledok hospodárenia

2 735 €

▲ 186,6 %

Aktíva

45 292 €

▼ 28,8 %

Vlastné imanie

31 934 €

▲ 9,4 %

Zadlženosť

29,5 %

Hrubá marža

2,7 %

Čistá marža

2,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 49 250 €. 2022: tržby 100 335 €. 2023: tržby 97 546 €. 2024: tržby 122 175 €. 2025: tržby 136 310 €.200 tis.100 tis.049,3 tis.100,3 tis.97,5 tis.122,2 tis.136,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 49 250 €. 2022: tržby 100 335 €. 2023: tržby 97 546 €. 2024: tržby 122 175 €. 2025: tržby 136 310 €.200 tis.100 tis.049,3 tis.100,3 tis.97,5 tis.122,2 tis.136,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 49 250 €. 2022: tržby 100 335 €. 2023: tržby 97 546 €. 2024: tržby 122 175 €. 2025: tržby 136 310 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 27 497 €. 2022: výsledok hospodárenia 139 €. 2023: výsledok hospodárenia 116 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 160 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 735 €.50 tis.0−5 tis.+27,5 tis.+139+116−3,2 tis.+2,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 27 497 €. 2022: výsledok hospodárenia 139 €. 2023: výsledok hospodárenia 116 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 160 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 735 €.50 tis.0−5 tis.+27,5 tis.+139+116−3,2 tis.+2,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 27 497 €. 2022: výsledok hospodárenia 139 €. 2023: výsledok hospodárenia 116 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 160 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 735 €.50 tis.0−5 tis.+116202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 33 525 €, vlastné imanie 28 672 €. 2022: aktíva 70 174 €, vlastné imanie 32 242 €. 2023: aktíva 40 675 €, vlastné imanie 32 357 €. 2024: aktíva 63 577 €, vlastné imanie 29 197 €. 2025: aktíva 45 292 €, vlastné imanie 31 934 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 33 525 €, vlastné imanie 28 672 €. 2022: aktíva 70 174 €, vlastné imanie 32 242 €. 2023: aktíva 40 675 €, vlastné imanie 32 357 €. 2024: aktíva 63 577 €, vlastné imanie 29 197 €. 2025: aktíva 45 292 €, vlastné imanie 31 934 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 33 525 €, vlastné imanie 28 672 €. 2022: aktíva 70 174 €, vlastné imanie 32 242 €. 2023: aktíva 40 675 €, vlastné imanie 32 357 €. 2024: aktíva 63 577 €, vlastné imanie 29 197 €. 2025: aktíva 45 292 €, vlastné imanie 31 934 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 33 525 €. 2022: dlhodobý majetok 53 835 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 096 €, finančné účty 6 243 €. 2023: dlhodobý majetok 35 890 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 621 €, finančné účty 1 164 €. 2024: dlhodobý majetok 35 890 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 841 €, finančné účty 23 846 €. 2025: dlhodobý majetok 35 890 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 284 €, finančné účty 3 118 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 33 525 €. 2022: dlhodobý majetok 53 835 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 096 €, finančné účty 6 243 €. 2023: dlhodobý majetok 35 890 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 621 €, finančné účty 1 164 €. 2024: dlhodobý majetok 35 890 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 841 €, finančné účty 23 846 €. 2025: dlhodobý majetok 35 890 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 284 €, finančné účty 3 118 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 33 525 €. 2022: dlhodobý majetok 53 835 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 096 €, finančné účty 6 243 €. 2023: dlhodobý majetok 35 890 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 621 €, finančné účty 1 164 €. 2024: dlhodobý majetok 35 890 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 841 €, finančné účty 23 846 €. 2025: dlhodobý majetok 35 890 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 284 €, finančné účty 3 118 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 28 672 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 853 €. 2022: vlastné imanie 32 242 €, dlhodobé záväzky 32 889 €, krátkodobé záväzky 5 043 €. 2023: vlastné imanie 32 357 €, dlhodobé záväzky 8 866 €, krátkodobé záväzky −548 €. 2024: vlastné imanie 29 197 €, dlhodobé záväzky 10 040 €, krátkodobé záväzky 24 340 €. 2025: vlastné imanie 31 934 €, dlhodobé záväzky 10 066 €, krátkodobé záväzky 3 292 €.100 tis.0−1 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 28 672 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 853 €. 2022: vlastné imanie 32 242 €, dlhodobé záväzky 32 889 €, krátkodobé záväzky 5 043 €. 2023: vlastné imanie 32 357 €, dlhodobé záväzky 8 866 €, krátkodobé záväzky −548 €. 2024: vlastné imanie 29 197 €, dlhodobé záväzky 10 040 €, krátkodobé záväzky 24 340 €. 2025: vlastné imanie 31 934 €, dlhodobé záväzky 10 066 €, krátkodobé záväzky 3 292 €.100 tis.0−1 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 28 672 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 853 €. 2022: vlastné imanie 32 242 €, dlhodobé záväzky 32 889 €, krátkodobé záväzky 5 043 €. 2023: vlastné imanie 32 357 €, dlhodobé záväzky 8 866 €, krátkodobé záväzky −548 €. 2024: vlastné imanie 29 197 €, dlhodobé záväzky 10 040 €, krátkodobé záväzky 24 340 €. 2025: vlastné imanie 31 934 €, dlhodobé záväzky 10 066 €, krátkodobé záväzky 3 292 €.100 tis.0−1 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 853 €. 2022: daň z príjmu 191 €. 2023: daň z príjmu 173 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.04,9 tis.19117396096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 853 €. 2022: daň z príjmu 191 €. 2023: daň z príjmu 173 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.04,9 tis.19117396096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 853 €. 2022: daň z príjmu 191 €. 2023: daň z príjmu 173 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.0173960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby49,3 tis.100,3 tis.97,5 tis.122,2 tis.136,3 tis.
Výsledok hospodárenia27,5 tis.139116−3,2 tis.2,7 tis.
Aktíva33,5 tis.70,2 tis.40,7 tis.63,6 tis.45,3 tis.
Vlastné imanie28,7 tis.32,2 tis.32,4 tis.29,2 tis.31,9 tis.
Daň z príjmu4,9 tis.191173960960
Zadlženosť14,5 %54,1 %20,4 %54,1 %29,5 %

aj 02/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
136,3 tis.
Výsledok hospodárenia
2,7 tis.
Aktíva
45,3 tis.
Vlastné imanie
31,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
29,5 %

2024

Tržby
122,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,2 tis.
Aktíva
63,6 tis.
Vlastné imanie
29,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
54,1 %

2023

Tržby
97,5 tis.
Výsledok hospodárenia
116
Aktíva
40,7 tis.
Vlastné imanie
32,4 tis.
Daň z príjmu
173
Zadlženosť
20,4 %

2022

Tržby
100,3 tis.
Výsledok hospodárenia
139
Aktíva
70,2 tis.
Vlastné imanie
32,2 tis.
Daň z príjmu
191
Zadlženosť
54,1 %

2021

Tržby
49,3 tis.
Výsledok hospodárenia
27,5 tis.
Aktíva
33,5 tis.
Vlastné imanie
28,7 tis.
Daň z príjmu
4,9 tis.
Zadlženosť
14,5 %

aj 02/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API