prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

CHARON SERVICES s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50152637aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
30. 01. 201610 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
213 225 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CHARON SERVICES s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50152637
daňové identifikačné číslo
2120187586
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120187586
Sídlo
Kammerhofská 7, 969 01 Banská Štiavnica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
30. 01. 2016
V registri
10 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 29167/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6504267
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)30. 01. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu30. 01. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb30. 01. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby30. 01. 2016—
Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov30. 01. 2016—
Počítačové služby30. 01. 2016—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov30. 01. 2016—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov30. 01. 2016—
Reklamné a marketingové služby30. 01. 2016—
Prieskum trhu a verejnej mienky30. 01. 2016—
Fotografické služby30. 01. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí30. 01. 2016—
Administratívne služby30. 01. 2016—
Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty30. 01. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla30. 01. 2016—
Prevádzkovanie pohrebiska30. 01. 2016—
Prevádzkovanie pohrebnej služby30. 01. 2016—
Podnikanie a nakladanie s inými ako nebezpečnými odpadmi01. 06. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby01. 06. 2017—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla01. 06. 2017—
Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva01. 06. 2017—
Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a streliva01. 06. 2017—
Čistiace a upratovacie služby01. 06. 2017—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied01. 06. 2017—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a lesníctve01. 06. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien01. 06. 2017—
Špecializované stavebné práce01. 06. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov01. 06. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120187586: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120187586: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120187586IČ DPH SK2120187586Obdobia daňových registráciíDIČ 2120187586: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120187586: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120187586IČ DPH SK2120187586Obdobia daňových registráciíDIČ 2120187586: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120187586: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120187586IČ DPH SK2120187586
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212018758611. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 20. 02. 2016
daňové identifikačné číslo212018758610. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 25. 02. 2021, rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲2 % na 7 318 € a zvýšila tržby o ▲12 % na 213,2 tisíc eur.

Tržby

213 225 €

▲ 12,1 %

Výsledok hospodárenia

7 318 €

▲ 2,1 %

Aktíva

90 686 €

▼ 7,2 %

Vlastné imanie

24 071 €

▲ 91,2 %

Zadlženosť

73,5 %

Hrubá marža

4,9 %

Čistá marža

3,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 191 212 €. 2022: tržby 158 929 €. 2023: tržby 175 898 €. 2024: tržby 190 146 €. 2025: tržby 213 225 €.250 tis.125 tis.0191,2 tis.158,9 tis.175,9 tis.190,1 tis.213,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 191 212 €. 2022: tržby 158 929 €. 2023: tržby 175 898 €. 2024: tržby 190 146 €. 2025: tržby 213 225 €.250 tis.125 tis.0191,2 tis.158,9 tis.175,9 tis.190,1 tis.213,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 191 212 €. 2022: tržby 158 929 €. 2023: tržby 175 898 €. 2024: tržby 190 146 €. 2025: tržby 213 225 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 30 206 €. 2022: výsledok hospodárenia 930 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 082 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 164 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 318 €.50 tis.25 tis.0+30,2 tis.+930+2,1 tis.+7,2 tis.+7,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 30 206 €. 2022: výsledok hospodárenia 930 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 082 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 164 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 318 €.50 tis.25 tis.0+30,2 tis.+930+2,1 tis.+7,2 tis.+7,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 30 206 €. 2022: výsledok hospodárenia 930 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 082 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 164 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 318 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 13 942 €, vlastné imanie −30 929 €. 2022: aktíva 64 201 €, vlastné imanie 462 €. 2023: aktíva 110 959 €, vlastné imanie 2 261 €. 2024: aktíva 97 737 €, vlastné imanie 12 591 €. 2025: aktíva 90 686 €, vlastné imanie 24 071 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 13 942 €, vlastné imanie −30 929 €. 2022: aktíva 64 201 €, vlastné imanie 462 €. 2023: aktíva 110 959 €, vlastné imanie 2 261 €. 2024: aktíva 97 737 €, vlastné imanie 12 591 €. 2025: aktíva 90 686 €, vlastné imanie 24 071 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 13 942 €, vlastné imanie −30 929 €. 2022: aktíva 64 201 €, vlastné imanie 462 €. 2023: aktíva 110 959 €, vlastné imanie 2 261 €. 2024: aktíva 97 737 €, vlastné imanie 12 591 €. 2025: aktíva 90 686 €, vlastné imanie 24 071 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 4 190 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 371 €, finančné účty 3 182 €. 2022: dlhodobý majetok 46 112 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 151 €, finančné účty 12 397 €. 2023: dlhodobý majetok 77 698 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 010 €, finančné účty 27 020 €. 2024: dlhodobý majetok 57 580 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 694 €, finančné účty 38 172 €. 2025: dlhodobý majetok 38 036 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 932 €, finančné účty 40 316 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 4 190 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 371 €, finančné účty 3 182 €. 2022: dlhodobý majetok 46 112 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 151 €, finančné účty 12 397 €. 2023: dlhodobý majetok 77 698 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 010 €, finančné účty 27 020 €. 2024: dlhodobý majetok 57 580 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 694 €, finančné účty 38 172 €. 2025: dlhodobý majetok 38 036 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 932 €, finančné účty 40 316 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 4 190 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 371 €, finančné účty 3 182 €. 2022: dlhodobý majetok 46 112 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 151 €, finančné účty 12 397 €. 2023: dlhodobý majetok 77 698 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 010 €, finančné účty 27 020 €. 2024: dlhodobý majetok 57 580 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 694 €, finančné účty 38 172 €. 2025: dlhodobý majetok 38 036 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 932 €, finančné účty 40 316 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −30 929 €, dlhodobé záväzky 17 173 €, krátkodobé záväzky 27 698 €. 2022: vlastné imanie 462 €, dlhodobé záväzky 39 591 €, krátkodobé záväzky 24 148 €. 2023: vlastné imanie 2 261 €, dlhodobé záväzky 67 757 €, krátkodobé záväzky 40 941 €. 2024: vlastné imanie 12 591 €, dlhodobé záväzky 46 217 €, krátkodobé záväzky 38 929 €. 2025: vlastné imanie 24 071 €, dlhodobé záväzky 28 797 €, krátkodobé záväzky 37 818 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −30 929 €, dlhodobé záväzky 17 173 €, krátkodobé záväzky 27 698 €. 2022: vlastné imanie 462 €, dlhodobé záväzky 39 591 €, krátkodobé záväzky 24 148 €. 2023: vlastné imanie 2 261 €, dlhodobé záväzky 67 757 €, krátkodobé záväzky 40 941 €. 2024: vlastné imanie 12 591 €, dlhodobé záväzky 46 217 €, krátkodobé záväzky 38 929 €. 2025: vlastné imanie 24 071 €, dlhodobé záväzky 28 797 €, krátkodobé záväzky 37 818 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −30 929 €, dlhodobé záväzky 17 173 €, krátkodobé záväzky 27 698 €. 2022: vlastné imanie 462 €, dlhodobé záväzky 39 591 €, krátkodobé záväzky 24 148 €. 2023: vlastné imanie 2 261 €, dlhodobé záväzky 67 757 €, krátkodobé záväzky 40 941 €. 2024: vlastné imanie 12 591 €, dlhodobé záväzky 46 217 €, krátkodobé záväzky 38 929 €. 2025: vlastné imanie 24 071 €, dlhodobé záväzky 28 797 €, krátkodobé záväzky 37 818 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 887 €. 2022: daň z príjmu 325 €. 2023: daň z príjmu 618 €. 2024: daň z príjmu 2 251 €. 2025: daň z príjmu 3 073 €.5 tis.2,5 tis.03,9 tis.3256182,3 tis.3,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 887 €. 2022: daň z príjmu 325 €. 2023: daň z príjmu 618 €. 2024: daň z príjmu 2 251 €. 2025: daň z príjmu 3 073 €.5 tis.2,5 tis.03,9 tis.3256182,3 tis.3,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 887 €. 2022: daň z príjmu 325 €. 2023: daň z príjmu 618 €. 2024: daň z príjmu 2 251 €. 2025: daň z príjmu 3 073 €.5 tis.2,5 tis.0618202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby191,2 tis.158,9 tis.175,9 tis.190,1 tis.213,2 tis.
Výsledok hospodárenia30,2 tis.9302,1 tis.7,2 tis.7,3 tis.
Aktíva13,9 tis.64,2 tis.111 tis.97,7 tis.90,7 tis.
Vlastné imanie−30,9 tis.4622,3 tis.12,6 tis.24,1 tis.
Daň z príjmu3,9 tis.3256182,3 tis.3,1 tis.
Zadlženosť321,8 %99,3 %98,0 %87,1 %73,5 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
213,2 tis.
Výsledok hospodárenia
7,3 tis.
Aktíva
90,7 tis.
Vlastné imanie
24,1 tis.
Daň z príjmu
3,1 tis.
Zadlženosť
73,5 %

2024

Tržby
190,1 tis.
Výsledok hospodárenia
7,2 tis.
Aktíva
97,7 tis.
Vlastné imanie
12,6 tis.
Daň z príjmu
2,3 tis.
Zadlženosť
87,1 %

2023

Tržby
175,9 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
111 tis.
Vlastné imanie
2,3 tis.
Daň z príjmu
618
Zadlženosť
98,0 %

2022

Tržby
158,9 tis.
Výsledok hospodárenia
930
Aktíva
64,2 tis.
Vlastné imanie
462
Daň z príjmu
325
Zadlženosť
99,3 %

2021

Tržby
191,2 tis.
Výsledok hospodárenia
30,2 tis.
Aktíva
13,9 tis.
Vlastné imanie
−30,9 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
321,8 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API