Súhrn
- Vznik
- 06. 02. 201610 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 308 708 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Robosoft s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50152611
- daňové identifikačné číslo
- 2120193383
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120193383
- Sídlo
- 613, 90067 Láb, Slovenská republika
- Územie
- Lábokres MalackyBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 02. 2016
- V registri
- 10 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 108909/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 6522959
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 06. 02. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 06. 02. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 06. 02. 2016 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 06. 02. 2016 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 06. 02. 2016 | — |
| Počítačové služby | 06. 02. 2016 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 06. 02. 2016 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 06. 02. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120193383 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 02. 2017 |
| daňové identifikačné číslo | 2120193383 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené | 31. 07. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼53 % na 16 374 € a znížila tržby o ▼22 % na 308,7 tisíc eur.
Tržby
308 708 €
▼ 22,0 %Výsledok hospodárenia
16 374 €
▼ 52,6 %Aktíva
378 952 €
▲ 52,5 %Vlastné imanie
78 644 €
▲ 24,3 %Zadlženosť
79,2 %
Hrubá marža
5,9 %
Čistá marža
5,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 151,7 tis. | 188,6 tis. | 173,4 tis. | 395,5 tis. | 308,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 5,7 tis. | 12,7 tis. | −14,8 tis. | 34,5 tis. | 16,4 tis. |
| Aktíva | 56,6 tis. | 120,5 tis. | 177,3 tis. | 248,5 tis. | 379 tis. |
| Vlastné imanie | 30,8 tis. | 43,5 tis. | 28,8 tis. | 63,3 tis. | 78,6 tis. |
| Daň z príjmu | 1,8 tis. | 3,5 tis. | 2,4 tis. | 9,2 tis. | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 45,6 % | 63,9 % | 83,8 % | 74,5 % | 79,2 % |
aj 02/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 308,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16,4 tis.
- Aktíva
- 379 tis.
- Vlastné imanie
- 78,6 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 79,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 395,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 34,5 tis.
- Aktíva
- 248,5 tis.
- Vlastné imanie
- 63,3 tis.
- Daň z príjmu
- 9,2 tis.
- Zadlženosť
- 74,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 173,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −14,8 tis.
- Aktíva
- 177,3 tis.
- Vlastné imanie
- 28,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2,4 tis.
- Zadlženosť
- 83,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 188,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,7 tis.
- Aktíva
- 120,5 tis.
- Vlastné imanie
- 43,5 tis.
- Daň z príjmu
- 3,5 tis.
- Zadlženosť
- 63,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 151,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,7 tis.
- Aktíva
- 56,6 tis.
- Vlastné imanie
- 30,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1,8 tis.
- Zadlženosť
- 45,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 02/2016 — 12/2016–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.