Súhrn
- Vznik
- 28. 01. 201610 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 3 400 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DANECO s. r. o. v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 50150642
- daňové identifikačné číslo
- 2120185562
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Budovateľská 1039/39, 941 07 Veľký Kýr, Slovenská republika
- Územie
- Veľký Kýrokres Nové ZámkyNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 28. 01. 2016
- V registri
- 10 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 40047/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 6493786
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 28. 01. 2016 | — |
| Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 28. 01. 2016 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 28. 01. 2016 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 28. 01. 2016 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 28. 01. 2016 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 28. 01. 2016 | — |
| Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami | 28. 01. 2016 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 28. 01. 2016 | — |
| Sťahovacie služby | 28. 01. 2016 | — |
| Skladovanie a uskladňovanie | 28. 01. 2016 | — |
| Prevádzkovanie verejného skladu | 28. 01. 2016 | — |
| Prevádzkovanie úschovní | 28. 01. 2016 | — |
| Vykonávanie odťahovej služby | 28. 01. 2016 | — |
| Predaj leteckých prepravných služieb | 28. 01. 2016 | — |
| Baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 28. 01. 2016 | — |
| Poskytovanie organizačno-technických a informačných služieb v doprave | 28. 01. 2016 | — |
| Služby požičovní | 28. 01. 2016 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 28. 01. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120185562 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené | 31. 07. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 znížila stratu na −251 € a zvýšila tržby z nuly na 3,4 tisíc eur.
Tržby
3 400 €
Výsledok hospodárenia
−251 €
▲ 53,1 %Aktíva
5 894 €
▼ 3,5 %Vlastné imanie
5 549 €
▼ 4,3 %Zadlženosť
5,9 %
Hrubá marža
−7,4 %
Čistá marža
−7,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 25,8 tis. | 4,1 tis. | 0 | 0 | 3,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,7 tis. | 207 | −561 | −535 | −251 |
| Aktíva | 7,5 tis. | 7,5 tis. | 6,5 tis. | 6,1 tis. | 5,9 tis. |
| Vlastné imanie | 6,7 tis. | 6,9 tis. | 6,3 tis. | 5,8 tis. | 5,5 tis. |
| Daň z príjmu | 476 | 480 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 11,0 % | 7,4 % | 2,6 % | 5,0 % | 5,9 % |
2020
- Tržby
- 3,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −251
- Aktíva
- 5,9 tis.
- Vlastné imanie
- 5,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 5,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −535
- Aktíva
- 6,1 tis.
- Vlastné imanie
- 5,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 5,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −561
- Aktíva
- 6,5 tis.
- Vlastné imanie
- 6,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 2,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 4,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 207
- Aktíva
- 7,5 tis.
- Vlastné imanie
- 6,9 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 7,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 25,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,7 tis.
- Aktíva
- 7,5 tis.
- Vlastné imanie
- 6,7 tis.
- Daň z príjmu
- 476
- Zadlženosť
- 11,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.