prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

IPC+Service s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50148419aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
30. 01. 201610 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
204 919 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
IPC+Service s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50148419
daňové identifikačné číslo
2120189951
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120189951
Sídlo
Pribinova 2894, 02201 Čadca, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
30. 01. 2016
V registri
10 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 64941/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6502149
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
uskutočňovanie stavieb a ich zmien30. 01. 2016—
prípravné práce k realizácii stavby30. 01. 2016—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov30. 01. 2016—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)30. 01. 2016—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu17. 02. 2023—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov17. 02. 2023—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby17. 02. 2023—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí17. 02. 2023—
Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky17. 02. 2023—
Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí17. 02. 2023—
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy17. 02. 2023—
Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy17. 02. 2023—
Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy17. 02. 2023—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov17. 02. 2023—
Čistiace a upratovacie služby17. 02. 2023—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom17. 02. 2023—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla17. 02. 2023—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť17. 02. 2023—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla17. 02. 2023—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave17. 02. 2023—
Prevádzka malých plavidiel17. 02. 2023—
Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty17. 02. 2023—
Vedenie účtovníctva17. 02. 2023—
Verejné obstarávanie17. 02. 2023—
Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok17. 02. 2023—
Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov17. 02. 2023—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120189951: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120189951: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120189951IČ DPH SK2120189951Obdobia daňových registráciíDIČ 2120189951: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120189951: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120189951IČ DPH SK2120189951Obdobia daňových registráciíDIČ 2120189951: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120189951: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120189951IČ DPH SK2120189951
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212018995111. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 13. 06. 2023
daňové identifikačné číslo212018995110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prepadlo do straty −10 220 € a znížila tržby o ▼44 % na 204,9 tisíc eur.

Tržby

204 919 €

▼ 44,2 %

Výsledok hospodárenia

−10 220 €

▼ 314,7 %

Aktíva

136 463 €

▲ 113,1 %

Vlastné imanie

43 583 €

▼ 19,0 %

Zadlženosť

68,1 %

Hrubá marža

−4,5 %

Čistá marža

−5,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 23 831 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 367 111 €. 2024: tržby 204 919 €.500 tis.250 tis.023,8 tis.00367,1 tis.204,9 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 23 831 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 367 111 €. 2024: tržby 204 919 €.500 tis.250 tis.023,8 tis.00367,1 tis.204,9 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 23 831 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 367 111 €. 2024: tržby 204 919 €.500 tis.250 tis.00202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 6 603 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 001 €. 2022: výsledok hospodárenia 12 383 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 760 €. 2024: výsledok hospodárenia −10 220 €.20 tis.0−20 tis.+6,6 tis.−1 tis.+12,4 tis.+4,8 tis.−10,2 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 6 603 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 001 €. 2022: výsledok hospodárenia 12 383 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 760 €. 2024: výsledok hospodárenia −10 220 €.20 tis.0−20 tis.+6,6 tis.−1 tis.+12,4 tis.+4,8 tis.−10,2 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 6 603 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 001 €. 2022: výsledok hospodárenia 12 383 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 760 €. 2024: výsledok hospodárenia −10 220 €.20 tis.0−20 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 40 345 €, vlastné imanie 37 661 €. 2021: aktíva 38 143 €, vlastné imanie 36 660 €. 2022: aktíva 51 326 €, vlastné imanie 49 043 €. 2023: aktíva 64 025 €, vlastné imanie 53 803 €. 2024: aktíva 136 463 €, vlastné imanie 43 583 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 40 345 €, vlastné imanie 37 661 €. 2021: aktíva 38 143 €, vlastné imanie 36 660 €. 2022: aktíva 51 326 €, vlastné imanie 49 043 €. 2023: aktíva 64 025 €, vlastné imanie 53 803 €. 2024: aktíva 136 463 €, vlastné imanie 43 583 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 40 345 €, vlastné imanie 37 661 €. 2021: aktíva 38 143 €, vlastné imanie 36 660 €. 2022: aktíva 51 326 €, vlastné imanie 49 043 €. 2023: aktíva 64 025 €, vlastné imanie 53 803 €. 2024: aktíva 136 463 €, vlastné imanie 43 583 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 €, finančné účty 40 339 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 224 €, finančné účty 37 919 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 €, finančné účty 51 285 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 136 €, finančné účty 62 889 €. 2024: dlhodobý majetok 72 624 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 750 €, finančné účty 61 089 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 €, finančné účty 40 339 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 224 €, finančné účty 37 919 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 €, finančné účty 51 285 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 136 €, finančné účty 62 889 €. 2024: dlhodobý majetok 72 624 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 750 €, finančné účty 61 089 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 €, finančné účty 40 339 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 224 €, finančné účty 37 919 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 €, finančné účty 51 285 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 136 €, finančné účty 62 889 €. 2024: dlhodobý majetok 72 624 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 750 €, finančné účty 61 089 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 37 661 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 684 €. 2021: vlastné imanie 36 660 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 483 €. 2022: vlastné imanie 49 043 €, dlhodobé záväzky 136 €, krátkodobé záväzky 2 147 €. 2023: vlastné imanie 53 803 €, dlhodobé záväzky 136 €, krátkodobé záväzky 10 086 €. 2024: vlastné imanie 43 583 €, dlhodobé záväzky 90 786 €, krátkodobé záväzky 2 094 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 37 661 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 684 €. 2021: vlastné imanie 36 660 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 483 €. 2022: vlastné imanie 49 043 €, dlhodobé záväzky 136 €, krátkodobé záväzky 2 147 €. 2023: vlastné imanie 53 803 €, dlhodobé záväzky 136 €, krátkodobé záväzky 10 086 €. 2024: vlastné imanie 43 583 €, dlhodobé záväzky 90 786 €, krátkodobé záväzky 2 094 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 37 661 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 684 €. 2021: vlastné imanie 36 660 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 483 €. 2022: vlastné imanie 49 043 €, dlhodobé záväzky 136 €, krátkodobé záväzky 2 147 €. 2023: vlastné imanie 53 803 €, dlhodobé záväzky 136 €, krátkodobé záväzky 10 086 €. 2024: vlastné imanie 43 583 €, dlhodobé záväzky 90 786 €, krátkodobé záväzky 2 094 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 183 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 011 €. 2023: daň z príjmu 1 351 €. 2024: daň z príjmu 961 €.2,5 tis.1,3 tis.01,2 tis.02 tis.1,4 tis.96120202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 183 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 011 €. 2023: daň z príjmu 1 351 €. 2024: daň z príjmu 961 €.2,5 tis.1,3 tis.01,2 tis.02 tis.1,4 tis.96120202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 183 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 011 €. 2023: daň z príjmu 1 351 €. 2024: daň z príjmu 961 €.2,5 tis.1,3 tis.0961202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby23,8 tis.00367,1 tis.204,9 tis.
Výsledok hospodárenia6,6 tis.−1 tis.12,4 tis.4,8 tis.−10,2 tis.
Aktíva40,3 tis.38,1 tis.51,3 tis.64 tis.136,5 tis.
Vlastné imanie37,7 tis.36,7 tis.49 tis.53,8 tis.43,6 tis.
Daň z príjmu1,2 tis.02 tis.1,4 tis.961
Zadlženosť6,7 %3,9 %4,4 %16,0 %68,1 %

aj 2016–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
204,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,2 tis.
Aktíva
136,5 tis.
Vlastné imanie
43,6 tis.
Daň z príjmu
961
Zadlženosť
68,1 %

2023

Tržby
367,1 tis.
Výsledok hospodárenia
4,8 tis.
Aktíva
64 tis.
Vlastné imanie
53,8 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
16,0 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
12,4 tis.
Aktíva
51,3 tis.
Vlastné imanie
49 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
4,4 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1 tis.
Aktíva
38,1 tis.
Vlastné imanie
36,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
3,9 %

2020

Tržby
23,8 tis.
Výsledok hospodárenia
6,6 tis.
Aktíva
40,3 tis.
Vlastné imanie
37,7 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
6,7 %

aj 2016–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API