prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

PK-klima s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50141619aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 01. 201610 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
8 203 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PK-klima s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50141619
daňové identifikačné číslo
2120197321
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hodonínska 8, 90851 Holíč, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 01. 2016
V registri
10 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 36959/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6500935
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín, písmomaliarstvo29. 01. 2016—
Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom29. 01. 2016—
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu29. 01. 2016—
Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov29. 01. 2016—
Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií29. 01. 2016—
Výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie29. 01. 2016—
Výroba strojov a prístrojov pre domácnosť29. 01. 2016—
Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí29. 01. 2016—
Výroba čerpadiel, kompresorov, ventilov a armatúr29. 01. 2016—
Výroba radiátorov a kotlov ústredného kúrenia, pecí a horákov29. 01. 2016—
Výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení29. 01. 2016—
Výroba chladiacich, ventilačných a filtračných zariadení29. 01. 2016—
Výroba kovového nábytku29. 01. 2016—
Výroba sviečok a tieniacej techniky29. 01. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien29. 01. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby29. 01. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov29. 01. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu29. 01. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb29. 01. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby29. 01. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)29. 01. 2016—
Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami29. 01. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla29. 01. 2016—
Sťahovacie služby29. 01. 2016—
Skladovanie a uskladňovanie29. 01. 2016—
Počítačové služby29. 01. 2016—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov29. 01. 2016—
Administratívne služby29. 01. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120197321: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120197321Obdobia daňových registráciíDIČ 2120197321: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120197321Obdobia daňových registráciíDIČ 2120197321: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120197321
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212019732110. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −137 € a zvýšila tržby z nuly na 8,2 tisíc eur.

Tržby

8 203 €

Výsledok hospodárenia

−137 €

▲ 59,7 %

Aktíva

7 441 €

▲ 2,8 %

Vlastné imanie

6 281 €

▼ 2,1 %

Zadlženosť

15,6 %

Hrubá marža

2,5 %

Čistá marža

−1,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 8 203 €.10 tis.5 tis.000008,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 8 203 €.10 tis.5 tis.000008,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 8 203 €.10 tis.5 tis.000202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €. 2025: výsledok hospodárenia −137 €.0−500000−340−13720212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €. 2025: výsledok hospodárenia −137 €.0−500000−340−13720212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €. 2025: výsledok hospodárenia −137 €.0−500000−340−13720212022202320242025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 7 238 €, vlastné imanie 6 758 €. 2022: aktíva 7 238 €, vlastné imanie 6 758 €. 2023: aktíva 7 238 €, vlastné imanie 6 758 €. 2024: aktíva 7 238 €, vlastné imanie 6 418 €. 2025: aktíva 7 441 €, vlastné imanie 6 281 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 7 238 €, vlastné imanie 6 758 €. 2022: aktíva 7 238 €, vlastné imanie 6 758 €. 2023: aktíva 7 238 €, vlastné imanie 6 758 €. 2024: aktíva 7 238 €, vlastné imanie 6 418 €. 2025: aktíva 7 441 €, vlastné imanie 6 281 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 7 238 €, vlastné imanie 6 758 €. 2022: aktíva 7 238 €, vlastné imanie 6 758 €. 2023: aktíva 7 238 €, vlastné imanie 6 758 €. 2024: aktíva 7 238 €, vlastné imanie 6 418 €. 2025: aktíva 7 441 €, vlastné imanie 6 281 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 238 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 238 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 238 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 238 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 920 €, finančné účty 6 521 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 238 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 238 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 238 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 238 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 920 €, finančné účty 6 521 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 238 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 238 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 238 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 238 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 920 €, finančné účty 6 521 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 758 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2022: vlastné imanie 6 758 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2023: vlastné imanie 6 758 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2024: vlastné imanie 6 418 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 820 €. 2025: vlastné imanie 6 281 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 160 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 758 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2022: vlastné imanie 6 758 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2023: vlastné imanie 6 758 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2024: vlastné imanie 6 418 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 820 €. 2025: vlastné imanie 6 281 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 160 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 758 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2022: vlastné imanie 6 758 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2023: vlastné imanie 6 758 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2024: vlastné imanie 6 418 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 820 €. 2025: vlastné imanie 6 281 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 160 €.10 tis.5 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00008,2 tis.
Výsledok hospodárenia000−340−137
Aktíva7,2 tis.7,2 tis.7,2 tis.7,2 tis.7,4 tis.
Vlastné imanie6,8 tis.6,8 tis.6,8 tis.6,4 tis.6,3 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť6,6 %6,6 %6,6 %11,3 %15,6 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
8,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−137
Aktíva
7,4 tis.
Vlastné imanie
6,3 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
15,6 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
7,2 tis.
Vlastné imanie
6,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
11,3 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
7,2 tis.
Vlastné imanie
6,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
6,6 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
7,2 tis.
Vlastné imanie
6,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
6,6 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
7,2 tis.
Vlastné imanie
6,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
6,6 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API