prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Vitalino s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50140701aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 02. 201610 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
23 009 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Vitalino s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50140701
daňové identifikačné číslo
2120234325
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Aténska 2623/24, 04013 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 02. 2016
V registri
10 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 38579/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6544344
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne17. 02. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)17. 02. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu25. 08. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb25. 08. 2016—
Počitačové služby25. 08. 2016—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov25. 08. 2016—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí25. 08. 2016—
Reklamné a marketingové služby25. 08. 2016—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve25. 08. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien25. 08. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby25. 08. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov25. 08. 2016—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaj jedál, nápojov a polotovarov ubytovaním hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou 10 lôžok25. 08. 2016—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností25. 08. 2016—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom25. 08. 2016—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu25. 08. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120234325: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120234325Obdobia daňových registráciíDIČ 2120234325: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120234325Obdobia daňových registráciíDIČ 2120234325: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120234325
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212023432510. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila stratu na −149 € a zvýšila tržby z nuly na 23 tisíc eur.

Tržby

23 009 €

Výsledok hospodárenia

−149 €

▲ 96,8 %

Aktíva

8 532 €

▲ 199,7 %

Vlastné imanie

−5 750 €

▼ 2,7 %

Zadlženosť

167,4 %

Hrubá marža

−0,6 %

Čistá marža

−0,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 23 009 €.25 tis.12,5 tis.0000023 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 23 009 €.25 tis.12,5 tis.0000023 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 23 009 €.25 tis.12,5 tis.000201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −1 202 €. 2019: výsledok hospodárenia −3 702 €. 2020: výsledok hospodárenia −8 383 €. 2021: výsledok hospodárenia −4 610 €. 2022: výsledok hospodárenia −149 €.0−10 tis.−1,2 tis.−3,7 tis.−8,4 tis.−4,6 tis.−14920182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −1 202 €. 2019: výsledok hospodárenia −3 702 €. 2020: výsledok hospodárenia −8 383 €. 2021: výsledok hospodárenia −4 610 €. 2022: výsledok hospodárenia −149 €.0−10 tis.−1,2 tis.−3,7 tis.−8,4 tis.−4,6 tis.−14920182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −1 202 €. 2019: výsledok hospodárenia −3 702 €. 2020: výsledok hospodárenia −8 383 €. 2021: výsledok hospodárenia −4 610 €. 2022: výsledok hospodárenia −149 €.0−10 tis.−149201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 474 €, vlastné imanie −13 761 €. 2019: aktíva 204 €, vlastné imanie −17 463 €. 2020: aktíva 295 €, vlastné imanie −991 €. 2021: aktíva 2 847 €, vlastné imanie −5 601 €. 2022: aktíva 8 532 €, vlastné imanie −5 750 €.10 tis.0−20 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 474 €, vlastné imanie −13 761 €. 2019: aktíva 204 €, vlastné imanie −17 463 €. 2020: aktíva 295 €, vlastné imanie −991 €. 2021: aktíva 2 847 €, vlastné imanie −5 601 €. 2022: aktíva 8 532 €, vlastné imanie −5 750 €.10 tis.0−20 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 474 €, vlastné imanie −13 761 €. 2019: aktíva 204 €, vlastné imanie −17 463 €. 2020: aktíva 295 €, vlastné imanie −991 €. 2021: aktíva 2 847 €, vlastné imanie −5 601 €. 2022: aktíva 8 532 €, vlastné imanie −5 750 €.10 tis.0−20 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 474 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 204 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 101 €, finančné účty 194 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 346 €, finančné účty 2 501 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 454 €, pohľadávky 1 200 €, finančné účty 4 878 €.10 tis.5 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 474 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 204 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 101 €, finančné účty 194 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 346 €, finančné účty 2 501 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 454 €, pohľadávky 1 200 €, finančné účty 4 878 €.10 tis.5 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 474 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 204 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 101 €, finančné účty 194 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 346 €, finančné účty 2 501 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 454 €, pohľadávky 1 200 €, finančné účty 4 878 €.10 tis.5 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −13 761 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 235 €. 2019: vlastné imanie −17 463 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 667 €. 2020: vlastné imanie −991 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 286 €. 2021: vlastné imanie −5 601 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 448 €. 2022: vlastné imanie −5 750 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 282 €.20 tis.0−20 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −13 761 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 235 €. 2019: vlastné imanie −17 463 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 667 €. 2020: vlastné imanie −991 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 286 €. 2021: vlastné imanie −5 601 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 448 €. 2022: vlastné imanie −5 750 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 282 €.20 tis.0−20 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −13 761 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 235 €. 2019: vlastné imanie −17 463 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 667 €. 2020: vlastné imanie −991 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 286 €. 2021: vlastné imanie −5 601 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 448 €. 2022: vlastné imanie −5 750 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 282 €.20 tis.0−20 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby000023 tis.
Výsledok hospodárenia−1,2 tis.−3,7 tis.−8,4 tis.−4,6 tis.−149
Aktíva4742042952,8 tis.8,5 tis.
Vlastné imanie−13,8 tis.−17,5 tis.−991−5,6 tis.−5,8 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť3 003,2 %8 660,3 %435,9 %296,7 %167,4 %

aj 02/2016 — 12/2016–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
23 tis.
Výsledok hospodárenia
−149
Aktíva
8,5 tis.
Vlastné imanie
−5,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
167,4 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−4,6 tis.
Aktíva
2,8 tis.
Vlastné imanie
−5,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
296,7 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−8,4 tis.
Aktíva
295
Vlastné imanie
−991
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
435,9 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−3,7 tis.
Aktíva
204
Vlastné imanie
−17,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
8 660,3 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
474
Vlastné imanie
−13,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
3 003,2 %

aj 02/2016 — 12/2016–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API