prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

CND Valovič s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50133241aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
30. 01. 201610 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
104 218 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CND Valovič s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50133241
daňové identifikačné číslo
2120190963
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Komenského 11, 90001 Modra, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
30. 01. 2016
V registri
10 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 108756/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6504179
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba strojov pre hospodárske odvetvia30. 01. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby30. 01. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien30. 01. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov30. 01. 2016—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom30. 01. 2016—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom30. 01. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí30. 01. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)30. 01. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu30. 01. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb30. 01. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby30. 01. 2016—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla30. 01. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120190963: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120190963Obdobia daňových registráciíDIČ 2120190963: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120190963Obdobia daňových registráciíDIČ 2120190963: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120190963
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212019096310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 2 119 € a znížila tržby o ▼23 % na 104,2 tisíc eur.

Tržby

104 218 €

▼ 22,7 %

Výsledok hospodárenia

2 119 €

▲ 108,2 %

Aktíva

49 777 €

▼ 7,4 %

Vlastné imanie

9 244 €

▲ 29,7 %

Zadlženosť

81,4 %

Hrubá marža

2,7 %

Čistá marža

2,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 153 325 €. 2018: tržby 204 701 €. 2019: tržby 212 653 €. 2020: tržby 134 878 €. 2021: tržby 104 218 €.250 tis.125 tis.0153,3 tis.204,7 tis.212,7 tis.134,9 tis.104,2 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 153 325 €. 2018: tržby 204 701 €. 2019: tržby 212 653 €. 2020: tržby 134 878 €. 2021: tržby 104 218 €.250 tis.125 tis.0153,3 tis.204,7 tis.212,7 tis.134,9 tis.104,2 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 153 325 €. 2018: tržby 204 701 €. 2019: tržby 212 653 €. 2020: tržby 134 878 €. 2021: tržby 104 218 €.250 tis.125 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 12 321 €. 2018: výsledok hospodárenia 337 €. 2019: výsledok hospodárenia 436 €. 2020: výsledok hospodárenia −25 997 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 119 €.20 tis.0−50 tis.+12,3 tis.+337+436−26 tis.+2,1 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 12 321 €. 2018: výsledok hospodárenia 337 €. 2019: výsledok hospodárenia 436 €. 2020: výsledok hospodárenia −25 997 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 119 €.20 tis.0−50 tis.+12,3 tis.+337+436−26 tis.+2,1 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 12 321 €. 2018: výsledok hospodárenia 337 €. 2019: výsledok hospodárenia 436 €. 2020: výsledok hospodárenia −25 997 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 119 €.20 tis.0−50 tis.+436201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 49 281 €, vlastné imanie 32 349 €. 2018: aktíva 110 596 €, vlastné imanie 32 685 €. 2019: aktíva 81 016 €, vlastné imanie 33 122 €. 2020: aktíva 53 753 €, vlastné imanie 7 125 €. 2021: aktíva 49 777 €, vlastné imanie 9 244 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 49 281 €, vlastné imanie 32 349 €. 2018: aktíva 110 596 €, vlastné imanie 32 685 €. 2019: aktíva 81 016 €, vlastné imanie 33 122 €. 2020: aktíva 53 753 €, vlastné imanie 7 125 €. 2021: aktíva 49 777 €, vlastné imanie 9 244 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 49 281 €, vlastné imanie 32 349 €. 2018: aktíva 110 596 €, vlastné imanie 32 685 €. 2019: aktíva 81 016 €, vlastné imanie 33 122 €. 2020: aktíva 53 753 €, vlastné imanie 7 125 €. 2021: aktíva 49 777 €, vlastné imanie 9 244 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 11 986 €, zásoby 12 108 €, pohľadávky 6 275 €, finančné účty 18 912 €. 2018: dlhodobý majetok 39 766 €, zásoby 21 260 €, pohľadávky 29 128 €, finančné účty 20 442 €. 2019: dlhodobý majetok 15 388 €, zásoby 31 089 €, pohľadávky 28 274 €, finančné účty 6 265 €. 2020: dlhodobý majetok 27 797 €, zásoby 18 650 €, pohľadávky 5 097 €, finančné účty 2 209 €. 2021: dlhodobý majetok 8 400 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 871 €, finančné účty 36 506 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 11 986 €, zásoby 12 108 €, pohľadávky 6 275 €, finančné účty 18 912 €. 2018: dlhodobý majetok 39 766 €, zásoby 21 260 €, pohľadávky 29 128 €, finančné účty 20 442 €. 2019: dlhodobý majetok 15 388 €, zásoby 31 089 €, pohľadávky 28 274 €, finančné účty 6 265 €. 2020: dlhodobý majetok 27 797 €, zásoby 18 650 €, pohľadávky 5 097 €, finančné účty 2 209 €. 2021: dlhodobý majetok 8 400 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 871 €, finančné účty 36 506 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 11 986 €, zásoby 12 108 €, pohľadávky 6 275 €, finančné účty 18 912 €. 2018: dlhodobý majetok 39 766 €, zásoby 21 260 €, pohľadávky 29 128 €, finančné účty 20 442 €. 2019: dlhodobý majetok 15 388 €, zásoby 31 089 €, pohľadávky 28 274 €, finančné účty 6 265 €. 2020: dlhodobý majetok 27 797 €, zásoby 18 650 €, pohľadávky 5 097 €, finančné účty 2 209 €. 2021: dlhodobý majetok 8 400 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 871 €, finančné účty 36 506 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 32 349 €, dlhodobé záväzky 22 €, krátkodobé záväzky 16 910 €. 2018: vlastné imanie 32 685 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 77 822 €. 2019: vlastné imanie 33 122 €, dlhodobé záväzky 146 €, krátkodobé záväzky 47 748 €. 2020: vlastné imanie 7 125 €, dlhodobé záväzky 12 778 €, krátkodobé záväzky 33 850 €. 2021: vlastné imanie 9 244 €, dlhodobé záväzky 210 €, krátkodobé záväzky 40 323 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 32 349 €, dlhodobé záväzky 22 €, krátkodobé záväzky 16 910 €. 2018: vlastné imanie 32 685 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 77 822 €. 2019: vlastné imanie 33 122 €, dlhodobé záväzky 146 €, krátkodobé záväzky 47 748 €. 2020: vlastné imanie 7 125 €, dlhodobé záväzky 12 778 €, krátkodobé záväzky 33 850 €. 2021: vlastné imanie 9 244 €, dlhodobé záväzky 210 €, krátkodobé záväzky 40 323 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 32 349 €, dlhodobé záväzky 22 €, krátkodobé záväzky 16 910 €. 2018: vlastné imanie 32 685 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 77 822 €. 2019: vlastné imanie 33 122 €, dlhodobé záväzky 146 €, krátkodobé záväzky 47 748 €. 2020: vlastné imanie 7 125 €, dlhodobé záväzky 12 778 €, krátkodobé záväzky 33 850 €. 2021: vlastné imanie 9 244 €, dlhodobé záväzky 210 €, krátkodobé záväzky 40 323 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 3 738 €. 2018: daň z príjmu 427 €. 2019: daň z príjmu 1 106 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 738 €.5 tis.2,5 tis.03,7 tis.4271,1 tis.073820172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 3 738 €. 2018: daň z príjmu 427 €. 2019: daň z príjmu 1 106 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 738 €.5 tis.2,5 tis.03,7 tis.4271,1 tis.073820172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 3 738 €. 2018: daň z príjmu 427 €. 2019: daň z príjmu 1 106 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 738 €.5 tis.2,5 tis.0738201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby153,3 tis.204,7 tis.212,7 tis.134,9 tis.104,2 tis.
Výsledok hospodárenia12,3 tis.337436−26 tis.2,1 tis.
Aktíva49,3 tis.110,6 tis.81 tis.53,8 tis.49,8 tis.
Vlastné imanie32,3 tis.32,7 tis.33,1 tis.7,1 tis.9,2 tis.
Daň z príjmu3,7 tis.4271,1 tis.0738
Zadlženosť34,4 %70,4 %59,1 %86,7 %81,4 %

aj 2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
104,2 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
49,8 tis.
Vlastné imanie
9,2 tis.
Daň z príjmu
738
Zadlženosť
81,4 %

2020

Tržby
134,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−26 tis.
Aktíva
53,8 tis.
Vlastné imanie
7,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
86,7 %

2019

Tržby
212,7 tis.
Výsledok hospodárenia
436
Aktíva
81 tis.
Vlastné imanie
33,1 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
59,1 %

2018

Tržby
204,7 tis.
Výsledok hospodárenia
337
Aktíva
110,6 tis.
Vlastné imanie
32,7 tis.
Daň z príjmu
427
Zadlženosť
70,4 %

2017

Tržby
153,3 tis.
Výsledok hospodárenia
12,3 tis.
Aktíva
49,3 tis.
Vlastné imanie
32,3 tis.
Daň z príjmu
3,7 tis.
Zadlženosť
34,4 %

aj 2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API