prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

PePe Stavby s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50131605aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 01. 201610 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
10 657 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PePe Stavby s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50131605
daňové identifikačné číslo
2120181536
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120181536
Sídlo
Kopčanská 32, 90851 Holíč, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 01. 2016
V registri
10 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 36889/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6479444
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Murárstvo21. 01. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 01. 2016—
Prípravné práce k realizácii stavby21. 01. 2016—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov21. 01. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu21. 01. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb21. 01. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby21. 01. 2016—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení21. 01. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí21. 01. 2016—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien21. 01. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120181536: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120181536: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120181536IČ DPH SK2120181536Obdobia daňových registráciíDIČ 2120181536: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120181536: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120181536IČ DPH SK2120181536Obdobia daňových registráciíDIČ 2120181536: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120181536: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120181536IČ DPH SK2120181536
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212018153611. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 05. 2022
daňové identifikačné číslo212018153610. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲204 % na 5 377 € a zvýšila tržby o ▲22 % na 10,7 tisíc eur.

Tržby

10 657 €

▲ 22,0 %

Výsledok hospodárenia

5 377 €

▲ 204,0 %

Aktíva

72 672 €

▲ 47,0 %

Vlastné imanie

21 947 €

▲ 32,5 %

Zadlženosť

69,8 %

Hrubá marža

56,1 %

Čistá marža

50,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 14 774 €. 2022: tržby 67 740 €. 2023: tržby 4 563 €. 2024: tržby 8 737 €. 2025: tržby 10 657 €.100 tis.50 tis.014,8 tis.67,7 tis.4,6 tis.8,7 tis.10,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 14 774 €. 2022: tržby 67 740 €. 2023: tržby 4 563 €. 2024: tržby 8 737 €. 2025: tržby 10 657 €.100 tis.50 tis.014,8 tis.67,7 tis.4,6 tis.8,7 tis.10,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 14 774 €. 2022: tržby 67 740 €. 2023: tržby 4 563 €. 2024: tržby 8 737 €. 2025: tržby 10 657 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −219 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 568 €. 2023: výsledok hospodárenia −10 703 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 769 €. 2025: výsledok hospodárenia 5 377 €.10 tis.0−20 tis.−219−4,6 tis.−10,7 tis.+1,8 tis.+5,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −219 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 568 €. 2023: výsledok hospodárenia −10 703 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 769 €. 2025: výsledok hospodárenia 5 377 €.10 tis.0−20 tis.−219−4,6 tis.−10,7 tis.+1,8 tis.+5,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −219 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 568 €. 2023: výsledok hospodárenia −10 703 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 769 €. 2025: výsledok hospodárenia 5 377 €.10 tis.0−20 tis.−219202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 46 506 €, vlastné imanie 18 603 €. 2022: aktíva 35 371 €, vlastné imanie 14 035 €. 2023: aktíva 40 366 €, vlastné imanie 3 332 €. 2024: aktíva 49 452 €, vlastné imanie 16 570 €. 2025: aktíva 72 672 €, vlastné imanie 21 947 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 46 506 €, vlastné imanie 18 603 €. 2022: aktíva 35 371 €, vlastné imanie 14 035 €. 2023: aktíva 40 366 €, vlastné imanie 3 332 €. 2024: aktíva 49 452 €, vlastné imanie 16 570 €. 2025: aktíva 72 672 €, vlastné imanie 21 947 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 46 506 €, vlastné imanie 18 603 €. 2022: aktíva 35 371 €, vlastné imanie 14 035 €. 2023: aktíva 40 366 €, vlastné imanie 3 332 €. 2024: aktíva 49 452 €, vlastné imanie 16 570 €. 2025: aktíva 72 672 €, vlastné imanie 21 947 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 650 €, finančné účty 856 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 266 €, finančné účty 34 105 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 21 236 €, pohľadávky 12 386 €, finančné účty 6 744 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 33 540 €, pohľadávky 8 058 €, finančné účty 7 854 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 63 980 €, pohľadávky 1 900 €, finančné účty 6 792 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 650 €, finančné účty 856 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 266 €, finančné účty 34 105 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 21 236 €, pohľadávky 12 386 €, finančné účty 6 744 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 33 540 €, pohľadávky 8 058 €, finančné účty 7 854 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 63 980 €, pohľadávky 1 900 €, finančné účty 6 792 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 650 €, finančné účty 856 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 266 €, finančné účty 34 105 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 21 236 €, pohľadávky 12 386 €, finančné účty 6 744 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 33 540 €, pohľadávky 8 058 €, finančné účty 7 854 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 63 980 €, pohľadávky 1 900 €, finančné účty 6 792 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 18 603 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 903 €. 2022: vlastné imanie 14 035 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 336 €. 2023: vlastné imanie 3 332 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 37 034 €. 2024: vlastné imanie 16 570 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 882 €. 2025: vlastné imanie 21 947 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 50 725 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 18 603 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 903 €. 2022: vlastné imanie 14 035 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 336 €. 2023: vlastné imanie 3 332 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 37 034 €. 2024: vlastné imanie 16 570 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 882 €. 2025: vlastné imanie 21 947 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 50 725 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 18 603 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 903 €. 2022: vlastné imanie 14 035 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 336 €. 2023: vlastné imanie 3 332 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 37 034 €. 2024: vlastné imanie 16 570 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 882 €. 2025: vlastné imanie 21 947 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 50 725 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 598 €.1 tis.500000034059820212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 598 €.1 tis.500000034059820212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 598 €.1 tis.500000034059820212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby14,8 tis.67,7 tis.4,6 tis.8,7 tis.10,7 tis.
Výsledok hospodárenia−219−4,6 tis.−10,7 tis.1,8 tis.5,4 tis.
Aktíva46,5 tis.35,4 tis.40,4 tis.49,5 tis.72,7 tis.
Vlastné imanie18,6 tis.14 tis.3,3 tis.16,6 tis.21,9 tis.
Daň z príjmu000340598
Zadlženosť60,0 %60,3 %91,7 %66,5 %69,8 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
10,7 tis.
Výsledok hospodárenia
5,4 tis.
Aktíva
72,7 tis.
Vlastné imanie
21,9 tis.
Daň z príjmu
598
Zadlženosť
69,8 %

2024

Tržby
8,7 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
49,5 tis.
Vlastné imanie
16,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
66,5 %

2023

Tržby
4,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,7 tis.
Aktíva
40,4 tis.
Vlastné imanie
3,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
91,7 %

2022

Tržby
67,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,6 tis.
Aktíva
35,4 tis.
Vlastné imanie
14 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
60,3 %

2021

Tržby
14,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−219
Aktíva
46,5 tis.
Vlastné imanie
18,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
60,0 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API