prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Solutions Europe s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50116797aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 01. 201610 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Solutions Europe s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50116797
daňové identifikačné číslo
2120184605
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Devínska cesta 54, 841 04 Bratislava - mestská časť Devín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 01. 2016
V registri
10 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 142168/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6455044
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
hardvérové poradenstvo - poradenstvo v oblasti informačných systémov týkajúce sa technického vybavenia13. 01. 2016—
softvérové poradenstvo a dodávka softvéru13. 01. 2016—
spracovanie grafických návrhov webových stránok a ich aktualizácia13. 01. 2016—
služby pri údržbe systémov softvéru13. 01. 2016—
poradenstvo v oblasti bezpečnosti informačných systémov (antivír, zálohovanie, prístup)13. 01. 2016—
poradenstvo v oblasti ochrany osobných údajov13. 01. 2016—
služby riadenia a vedenia zariadení na spracovanie údajov13. 01. 2016—
návrh a optimalizácia informačných technológií13. 01. 2016—
služby webového servera13. 01. 2016—
poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreň13. 01. 2016—
poskytovanie informácií prostredníctvom internetu a z verejne prístupných zdrojov13. 01. 2016—
spracovanie údajov (spracovanie údajov dodaných zákazníkom, vypracovanie tabuliek, výpočtov a pod. bez navrhovania špecifického programu)13. 01. 2016—
služby súvisiace s databázami, on-line publikovanie13. 01. 2016—
reklamné a marketingové služby13. 01. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu13. 01. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti reklamy13. 01. 2016—
faktoring a forfaiting13. 01. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120184605: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120184605Obdobia daňových registráciíDIČ 2120184605: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120184605Obdobia daňových registráciíDIČ 2120184605: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120184605
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212018460510. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 23. 02. 2026 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

0 €

▲ 100,0 %

Aktíva

8 306 €

bez zmeny

Vlastné imanie

−36 521 €

bez zmeny

Zadlženosť

539,7 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 30 720 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.50 tis.25 tis.030,7 tis.000020182019202020212022Tržby2018: tržby 30 720 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.50 tis.25 tis.030,7 tis.000020182019202020212022Tržby2018: tržby 30 720 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.50 tis.25 tis.000201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 17 807 €. 2019: výsledok hospodárenia −13 434 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 696 €. 2021: výsledok hospodárenia −13 906 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €.20 tis.0−20 tis.+17,8 tis.−13,4 tis.−6,7 tis.−13,9 tis.020182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 17 807 €. 2019: výsledok hospodárenia −13 434 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 696 €. 2021: výsledok hospodárenia −13 906 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €.20 tis.0−20 tis.+17,8 tis.−13,4 tis.−6,7 tis.−13,9 tis.020182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 17 807 €. 2019: výsledok hospodárenia −13 434 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 696 €. 2021: výsledok hospodárenia −13 906 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €.20 tis.0−20 tis.0201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 18 164 €, vlastné imanie −2 484 €. 2019: aktíva 9 838 €, vlastné imanie −15 919 €. 2020: aktíva 7 012 €, vlastné imanie −22 615 €. 2021: aktíva 8 306 €, vlastné imanie −36 521 €. 2022: aktíva 8 306 €, vlastné imanie −36 521 €.20 tis.0−50 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 18 164 €, vlastné imanie −2 484 €. 2019: aktíva 9 838 €, vlastné imanie −15 919 €. 2020: aktíva 7 012 €, vlastné imanie −22 615 €. 2021: aktíva 8 306 €, vlastné imanie −36 521 €. 2022: aktíva 8 306 €, vlastné imanie −36 521 €.20 tis.0−50 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 18 164 €, vlastné imanie −2 484 €. 2019: aktíva 9 838 €, vlastné imanie −15 919 €. 2020: aktíva 7 012 €, vlastné imanie −22 615 €. 2021: aktíva 8 306 €, vlastné imanie −36 521 €. 2022: aktíva 8 306 €, vlastné imanie −36 521 €.20 tis.0−50 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 986 €, finančné účty 13 178 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 919 €, finančné účty 2 919 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 783 €, finančné účty 229 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 982 €, finančné účty 2 324 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 982 €, finančné účty 2 324 €.20 tis.10 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 986 €, finančné účty 13 178 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 919 €, finančné účty 2 919 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 783 €, finančné účty 229 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 982 €, finančné účty 2 324 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 982 €, finančné účty 2 324 €.20 tis.10 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 986 €, finančné účty 13 178 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 919 €, finančné účty 2 919 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 783 €, finančné účty 229 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 982 €, finančné účty 2 324 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 982 €, finančné účty 2 324 €.20 tis.10 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −2 484 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 648 €. 2019: vlastné imanie −15 919 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 757 €. 2020: vlastné imanie −22 615 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 627 €. 2021: vlastné imanie −36 521 €, dlhodobé záväzky 17 000 €, krátkodobé záväzky 27 827 €. 2022: vlastné imanie −36 521 €, dlhodobé záväzky 17 000 €, krátkodobé záväzky 27 827 €.50 tis.0−50 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −2 484 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 648 €. 2019: vlastné imanie −15 919 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 757 €. 2020: vlastné imanie −22 615 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 627 €. 2021: vlastné imanie −36 521 €, dlhodobé záväzky 17 000 €, krátkodobé záväzky 27 827 €. 2022: vlastné imanie −36 521 €, dlhodobé záväzky 17 000 €, krátkodobé záväzky 27 827 €.50 tis.0−50 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −2 484 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 648 €. 2019: vlastné imanie −15 919 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 757 €. 2020: vlastné imanie −22 615 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 627 €. 2021: vlastné imanie −36 521 €, dlhodobé záväzky 17 000 €, krátkodobé záväzky 27 827 €. 2022: vlastné imanie −36 521 €, dlhodobé záväzky 17 000 €, krátkodobé záväzky 27 827 €.50 tis.0−50 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 591 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000591000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 591 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000591000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 591 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000591000020182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby30,7 tis.0000
Výsledok hospodárenia17,8 tis.−13,4 tis.−6,7 tis.−13,9 tis.0
Aktíva18,2 tis.9,8 tis.7 tis.8,3 tis.8,3 tis.
Vlastné imanie−2,5 tis.−15,9 tis.−22,6 tis.−36,5 tis.−36,5 tis.
Daň z príjmu5910000
Zadlženosť113,7 %261,8 %422,5 %539,7 %539,7 %

aj 2016–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
8,3 tis.
Vlastné imanie
−36,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
539,7 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−13,9 tis.
Aktíva
8,3 tis.
Vlastné imanie
−36,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
539,7 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−6,7 tis.
Aktíva
7 tis.
Vlastné imanie
−22,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
422,5 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−13,4 tis.
Aktíva
9,8 tis.
Vlastné imanie
−15,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
261,8 %

2018

Tržby
30,7 tis.
Výsledok hospodárenia
17,8 tis.
Aktíva
18,2 tis.
Vlastné imanie
−2,5 tis.
Daň z príjmu
591
Zadlženosť
113,7 %

aj 2016–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API