prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

PETRONIUS STROPS s.r.o. v konkurze

identifikačné číslo organizácie 50111141aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 01. 201610 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 13. 09. 2026
Tržby
0 €01/2023 — 07/2023
Oznámenia
2020 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PETRONIUS STROPS s.r.o. v konkurze
identifikačné číslo organizácie
50111141
daňové identifikačné číslo
2120175904
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
SNP 123, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 01. 2016
V registri
10 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 32422/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6437260
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)05. 01. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu05. 01. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb05. 01. 2016—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla05. 01. 2016—
poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla05. 01. 2016—
baliace činnosti, manipulácia s tovarom05. 01. 2016—
prenájom hnuteľných vecí05. 01. 2016—
vedenie účtovníctva05. 01. 2016—
reklamné a marketingové služby05. 01. 2016—
počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov07. 04. 2017—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla17. 09. 2019—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov17. 09. 2019—
Administratívne služby17. 09. 2019—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti17. 09. 2019—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 04. 04. 2017 do 11. 09. 2017 · na vlastnú žiadosť

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120175904: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120175904Obdobia daňových registráciíDIČ 2120175904: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120175904Obdobia daňových registráciíDIČ 2120175904: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120175904
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212017590410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 03. 2021 (rok porušenia 2016).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 01/2023 — 07/2023 prepadlo do straty −30 279 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−30 279 €

▼ 105,6 %

Aktíva

1 475 711 €

▼ 3,6 %

Vlastné imanie

−195 051 €

▼ 18,4 %

Zadlženosť

113,2 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 2 647 498 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 01/2023 — 07/2023: tržby 0 €.5 mil.2,5 mil.02,65 mil.0000201920202021202201/2023 — 07/2023Tržby2019: tržby 2 647 498 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 01/2023 — 07/2023: tržby 0 €.5 mil.2,5 mil.02,65 mil.002019202101/2023 — 07/2023Tržby2019: tržby 2 647 498 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 01/2023 — 07/2023: tržby 0 €.5 mil.2,5 mil.000202001/2023 — 07/2023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −180 289 €. 2020: výsledok hospodárenia −100 552 €. 2021: výsledok hospodárenia −27 743 €. 2022: výsledok hospodárenia 543 957 €. 01/2023 — 07/2023: výsledok hospodárenia −30 279 €.1 mil.0−200 tis.−180,3 tis.−100,6 tis.−27,7 tis.+544 tis.−30,3 tis.201920202021202201/2023 — 07/2023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −180 289 €. 2020: výsledok hospodárenia −100 552 €. 2021: výsledok hospodárenia −27 743 €. 2022: výsledok hospodárenia 543 957 €. 01/2023 — 07/2023: výsledok hospodárenia −30 279 €.1 mil.0−200 tis.−27,7 tis.−30,3 tis.2019202101/2023 — 07/2023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −180 289 €. 2020: výsledok hospodárenia −100 552 €. 2021: výsledok hospodárenia −27 743 €. 2022: výsledok hospodárenia 543 957 €. 01/2023 — 07/2023: výsledok hospodárenia −30 279 €.1 mil.0−200 tis.201901/2023 — 07/2023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 1 884 161 €, vlastné imanie −580 432 €. 2020: aktíva 1 622 997 €, vlastné imanie −680 985 €. 2021: aktíva 1 507 242 €, vlastné imanie −708 728 €. 2022: aktíva 1 530 864 €, vlastné imanie −164 772 €. 01/2023 — 07/2023: aktíva 1 475 711 €, vlastné imanie −195 051 €.2 mil.0−1 mil.201920202021202201/2023 — 07/2023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 1 884 161 €, vlastné imanie −580 432 €. 2020: aktíva 1 622 997 €, vlastné imanie −680 985 €. 2021: aktíva 1 507 242 €, vlastné imanie −708 728 €. 2022: aktíva 1 530 864 €, vlastné imanie −164 772 €. 01/2023 — 07/2023: aktíva 1 475 711 €, vlastné imanie −195 051 €.2 mil.0−1 mil.2019202101/2023 — 07/2023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 1 884 161 €, vlastné imanie −580 432 €. 2020: aktíva 1 622 997 €, vlastné imanie −680 985 €. 2021: aktíva 1 507 242 €, vlastné imanie −708 728 €. 2022: aktíva 1 530 864 €, vlastné imanie −164 772 €. 01/2023 — 07/2023: aktíva 1 475 711 €, vlastné imanie −195 051 €.2 mil.0−1 mil.202001/2023 — 07/2023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 604 624 €, zásoby 18 145 €, pohľadávky 988 434 €, finančné účty 139 295 €. 2020: dlhodobý majetok 584 570 €, zásoby 12 500 €, pohľadávky 885 216 €, finančné účty 6 968 €. 2021: dlhodobý majetok 574 754 €, zásoby 12 500 €, pohľadávky 786 151 €, finančné účty 882 €. 2022: dlhodobý majetok 566 794 €, zásoby 12 500 €, pohľadávky 821 150 €, finančné účty 320 €. 01/2023 — 07/2023: dlhodobý majetok 513 060 €, zásoby 12 500 €, pohľadávky 819 731 €, finančné účty 320 €.2 mil.1 mil.0201920202021202201/2023 — 07/2023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 604 624 €, zásoby 18 145 €, pohľadávky 988 434 €, finančné účty 139 295 €. 2020: dlhodobý majetok 584 570 €, zásoby 12 500 €, pohľadávky 885 216 €, finančné účty 6 968 €. 2021: dlhodobý majetok 574 754 €, zásoby 12 500 €, pohľadávky 786 151 €, finančné účty 882 €. 2022: dlhodobý majetok 566 794 €, zásoby 12 500 €, pohľadávky 821 150 €, finančné účty 320 €. 01/2023 — 07/2023: dlhodobý majetok 513 060 €, zásoby 12 500 €, pohľadávky 819 731 €, finančné účty 320 €.2 mil.1 mil.02019202101/2023 — 07/2023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 604 624 €, zásoby 18 145 €, pohľadávky 988 434 €, finančné účty 139 295 €. 2020: dlhodobý majetok 584 570 €, zásoby 12 500 €, pohľadávky 885 216 €, finančné účty 6 968 €. 2021: dlhodobý majetok 574 754 €, zásoby 12 500 €, pohľadávky 786 151 €, finančné účty 882 €. 2022: dlhodobý majetok 566 794 €, zásoby 12 500 €, pohľadávky 821 150 €, finančné účty 320 €. 01/2023 — 07/2023: dlhodobý majetok 513 060 €, zásoby 12 500 €, pohľadávky 819 731 €, finančné účty 320 €.2 mil.1 mil.0202001/2023 — 07/2023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −580 432 €, dlhodobé záväzky 581 363 €, krátkodobé záväzky 1 883 230 €. 2020: vlastné imanie −680 985 €, dlhodobé záväzky 351 030 €, krátkodobé záväzky 1 952 952 €. 2021: vlastné imanie −708 728 €, dlhodobé záväzky 225 221 €, krátkodobé záväzky 1 990 749 €. 2022: vlastné imanie −164 772 €, dlhodobé záväzky 2 276 €, krátkodobé záväzky 1 693 360 €. 01/2023 — 07/2023: vlastné imanie −195 051 €, dlhodobé záväzky 2 276 €, krátkodobé záväzky 1 668 486 €.2,5 mil.0−1 mil.201920202021202201/2023 — 07/2023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −580 432 €, dlhodobé záväzky 581 363 €, krátkodobé záväzky 1 883 230 €. 2020: vlastné imanie −680 985 €, dlhodobé záväzky 351 030 €, krátkodobé záväzky 1 952 952 €. 2021: vlastné imanie −708 728 €, dlhodobé záväzky 225 221 €, krátkodobé záväzky 1 990 749 €. 2022: vlastné imanie −164 772 €, dlhodobé záväzky 2 276 €, krátkodobé záväzky 1 693 360 €. 01/2023 — 07/2023: vlastné imanie −195 051 €, dlhodobé záväzky 2 276 €, krátkodobé záväzky 1 668 486 €.2,5 mil.0−1 mil.2019202101/2023 — 07/2023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −580 432 €, dlhodobé záväzky 581 363 €, krátkodobé záväzky 1 883 230 €. 2020: vlastné imanie −680 985 €, dlhodobé záväzky 351 030 €, krátkodobé záväzky 1 952 952 €. 2021: vlastné imanie −708 728 €, dlhodobé záväzky 225 221 €, krátkodobé záväzky 1 990 749 €. 2022: vlastné imanie −164 772 €, dlhodobé záväzky 2 276 €, krátkodobé záväzky 1 693 360 €. 01/2023 — 07/2023: vlastné imanie −195 051 €, dlhodobé záväzky 2 276 €, krátkodobé záväzky 1 668 486 €.2,5 mil.0−1 mil.202001/2023 — 07/2023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 2 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 5 104 €. 01/2023 — 07/2023: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.02005,1 tis.0201920202021202201/2023 — 07/2023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 2 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 5 104 €. 01/2023 — 07/2023: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.02002019202101/2023 — 07/2023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 2 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 5 104 €. 01/2023 — 07/2023: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.000202001/2023 — 07/2023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok01/2023 — 07/2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby2,65 mil.0000
Výsledok hospodárenia−180,3 tis.−100,6 tis.−27,7 tis.544 tis.−30,3 tis.
Aktíva1,88 mil.1,62 mil.1,51 mil.1,53 mil.1,48 mil.
Vlastné imanie−580,4 tis.−681 tis.−708,7 tis.−164,8 tis.−195,1 tis.
Daň z príjmu2005,1 tis.0
Zadlženosť130,8 %142,0 %147,0 %110,8 %113,2 %

aj 2016–2018 — v pláne Štandard

01/2023 — 07/2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−30,3 tis.
Aktíva
1,48 mil.
Vlastné imanie
−195,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
113,2 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
544 tis.
Aktíva
1,53 mil.
Vlastné imanie
−164,8 tis.
Daň z príjmu
5,1 tis.
Zadlženosť
110,8 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−27,7 tis.
Aktíva
1,51 mil.
Vlastné imanie
−708,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
147,0 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−100,6 tis.
Aktíva
1,62 mil.
Vlastné imanie
−681 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
142,0 %

2019

Tržby
2,65 mil.
Výsledok hospodárenia
−180,3 tis.
Aktíva
1,88 mil.
Vlastné imanie
−580,4 tis.
Daň z príjmu
2
Zadlženosť
130,8 %

aj 2016–2018 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

20 oznámení

  1. 24. 07. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 29. 06. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 29. 06. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 08. 06. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 26. 05. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 04. 05. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 25. 03. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 02. 03. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 02. 03. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 03. 02. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 03. 02. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  12. 03. 02. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  13. 13. 01. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  14. 13. 01. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  15. 13. 01. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  16. 02. 12. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  17. 02. 12. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  18. 02. 12. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  19. 21. 11. 2025

    Uznesenie o uložení záväzného pokynu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  20. 19. 11. 2025

    Uznesenie o výške odmeny a výdavkoch predbežného správcu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API