prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Pixwell, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50108816aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 01. 201610 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
324 255 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Pixwell, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50108816
daňové identifikačné číslo
2120177829
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120177829
Sídlo
Staré Grunty 205/18, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 01. 2016
V registri
10 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 122435/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6449156
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Počítačové služby12. 01. 2016—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov12. 01. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)12. 01. 2016—
Reklamné a marketingové služby12. 01. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu12. 01. 2016—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb12. 01. 2016—
Prenájom hnuteľných vecí12. 01. 2016—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti12. 01. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120177829: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120177829: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120177829IČ DPH SK2120177829Obdobia daňových registráciíDIČ 2120177829: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120177829: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120177829IČ DPH SK2120177829Obdobia daňových registráciíDIČ 2120177829: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120177829: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120177829IČ DPH SK2120177829
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212017782911. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2017
daňové identifikačné číslo212017782910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila zisk o ▼60 % na 4 080 € a zvýšila tržby o ▲41 % na 324,3 tisíc eur.

Tržby

324 255 €

▲ 41,4 %

Výsledok hospodárenia

4 080 €

▼ 60,2 %

Aktíva

137 695 €

▲ 0,9 %

Vlastné imanie

23 219 €

▲ 21,3 %

Zadlženosť

83,1 %

Hrubá marža

1,4 %

Čistá marža

1,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 200 548 €. 2018: tržby 103 266 €. 2019: tržby 133 477 €. 2020: tržby 229 293 €. 2021: tržby 324 255 €.500 tis.250 tis.0200,5 tis.103,3 tis.133,5 tis.229,3 tis.324,3 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 200 548 €. 2018: tržby 103 266 €. 2019: tržby 133 477 €. 2020: tržby 229 293 €. 2021: tržby 324 255 €.500 tis.250 tis.0200,5 tis.103,3 tis.133,5 tis.229,3 tis.324,3 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 200 548 €. 2018: tržby 103 266 €. 2019: tržby 133 477 €. 2020: tržby 229 293 €. 2021: tržby 324 255 €.500 tis.250 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −446 €. 2018: výsledok hospodárenia −46 181 €. 2019: výsledok hospodárenia 3 743 €. 2020: výsledok hospodárenia 10 239 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 080 €.20 tis.0−50 tis.−446−46,2 tis.+3,7 tis.+10,2 tis.+4,1 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −446 €. 2018: výsledok hospodárenia −46 181 €. 2019: výsledok hospodárenia 3 743 €. 2020: výsledok hospodárenia 10 239 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 080 €.20 tis.0−50 tis.−446−46,2 tis.+3,7 tis.+10,2 tis.+4,1 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −446 €. 2018: výsledok hospodárenia −46 181 €. 2019: výsledok hospodárenia 3 743 €. 2020: výsledok hospodárenia 10 239 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 080 €.20 tis.0−50 tis.−446201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 78 308 €, vlastné imanie 4 915 €. 2018: aktíva 43 653 €, vlastné imanie −41 267 €. 2019: aktíva 78 501 €, vlastné imanie 8 743 €. 2020: aktíva 136 447 €, vlastné imanie 19 139 €. 2021: aktíva 137 695 €, vlastné imanie 23 219 €.200 tis.0−50 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 78 308 €, vlastné imanie 4 915 €. 2018: aktíva 43 653 €, vlastné imanie −41 267 €. 2019: aktíva 78 501 €, vlastné imanie 8 743 €. 2020: aktíva 136 447 €, vlastné imanie 19 139 €. 2021: aktíva 137 695 €, vlastné imanie 23 219 €.200 tis.0−50 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 78 308 €, vlastné imanie 4 915 €. 2018: aktíva 43 653 €, vlastné imanie −41 267 €. 2019: aktíva 78 501 €, vlastné imanie 8 743 €. 2020: aktíva 136 447 €, vlastné imanie 19 139 €. 2021: aktíva 137 695 €, vlastné imanie 23 219 €.200 tis.0−50 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 34 220 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 378 €, finančné účty 23 710 €. 2018: dlhodobý majetok 27 620 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 783 €, finančné účty 6 250 €. 2019: dlhodobý majetok 19 072 €, zásoby 40 220 €, pohľadávky 16 184 €, finančné účty 3 025 €. 2020: dlhodobý majetok 40 220 €, zásoby 40 220 €, pohľadávky 41 652 €, finančné účty 14 355 €. 2021: dlhodobý majetok 52 333 €, zásoby 40 220 €, pohľadávky 41 488 €, finančné účty 3 654 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 34 220 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 378 €, finančné účty 23 710 €. 2018: dlhodobý majetok 27 620 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 783 €, finančné účty 6 250 €. 2019: dlhodobý majetok 19 072 €, zásoby 40 220 €, pohľadávky 16 184 €, finančné účty 3 025 €. 2020: dlhodobý majetok 40 220 €, zásoby 40 220 €, pohľadávky 41 652 €, finančné účty 14 355 €. 2021: dlhodobý majetok 52 333 €, zásoby 40 220 €, pohľadávky 41 488 €, finančné účty 3 654 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 34 220 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 378 €, finančné účty 23 710 €. 2018: dlhodobý majetok 27 620 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 783 €, finančné účty 6 250 €. 2019: dlhodobý majetok 19 072 €, zásoby 40 220 €, pohľadávky 16 184 €, finančné účty 3 025 €. 2020: dlhodobý majetok 40 220 €, zásoby 40 220 €, pohľadávky 41 652 €, finančné účty 14 355 €. 2021: dlhodobý majetok 52 333 €, zásoby 40 220 €, pohľadávky 41 488 €, finančné účty 3 654 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 4 915 €, dlhodobé záväzky 21 176 €, krátkodobé záväzky 52 217 €. 2018: vlastné imanie −41 267 €, dlhodobé záväzky 27 339 €, krátkodobé záväzky 57 581 €. 2019: vlastné imanie 8 743 €, dlhodobé záväzky 22 183 €, krátkodobé záväzky 47 575 €. 2020: vlastné imanie 19 139 €, dlhodobé záväzky 65 812 €, krátkodobé záväzky 51 496 €. 2021: vlastné imanie 23 219 €, dlhodobé záväzky 49 441 €, krátkodobé záväzky 65 035 €.200 tis.0−50 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 4 915 €, dlhodobé záväzky 21 176 €, krátkodobé záväzky 52 217 €. 2018: vlastné imanie −41 267 €, dlhodobé záväzky 27 339 €, krátkodobé záväzky 57 581 €. 2019: vlastné imanie 8 743 €, dlhodobé záväzky 22 183 €, krátkodobé záväzky 47 575 €. 2020: vlastné imanie 19 139 €, dlhodobé záväzky 65 812 €, krátkodobé záväzky 51 496 €. 2021: vlastné imanie 23 219 €, dlhodobé záväzky 49 441 €, krátkodobé záväzky 65 035 €.200 tis.0−50 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 4 915 €, dlhodobé záväzky 21 176 €, krátkodobé záväzky 52 217 €. 2018: vlastné imanie −41 267 €, dlhodobé záväzky 27 339 €, krátkodobé záväzky 57 581 €. 2019: vlastné imanie 8 743 €, dlhodobé záväzky 22 183 €, krátkodobé záväzky 47 575 €. 2020: vlastné imanie 19 139 €, dlhodobé záväzky 65 812 €, krátkodobé záväzky 51 496 €. 2021: vlastné imanie 23 219 €, dlhodobé záväzky 49 441 €, krátkodobé záväzky 65 035 €.200 tis.0−50 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 003 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 557 €.2 tis.1 tis.01 tis.00055720172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 003 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 557 €.2 tis.1 tis.01 tis.00055720172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 003 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 557 €.2 tis.1 tis.00557201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby200,5 tis.103,3 tis.133,5 tis.229,3 tis.324,3 tis.
Výsledok hospodárenia−446−46,2 tis.3,7 tis.10,2 tis.4,1 tis.
Aktíva78,3 tis.43,7 tis.78,5 tis.136,4 tis.137,7 tis.
Vlastné imanie4,9 tis.−41,3 tis.8,7 tis.19,1 tis.23,2 tis.
Daň z príjmu1 tis.000557
Zadlženosť93,7 %194,5 %88,9 %86,0 %83,1 %

aj 2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
324,3 tis.
Výsledok hospodárenia
4,1 tis.
Aktíva
137,7 tis.
Vlastné imanie
23,2 tis.
Daň z príjmu
557
Zadlženosť
83,1 %

2020

Tržby
229,3 tis.
Výsledok hospodárenia
10,2 tis.
Aktíva
136,4 tis.
Vlastné imanie
19,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
86,0 %

2019

Tržby
133,5 tis.
Výsledok hospodárenia
3,7 tis.
Aktíva
78,5 tis.
Vlastné imanie
8,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
88,9 %

2018

Tržby
103,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−46,2 tis.
Aktíva
43,7 tis.
Vlastné imanie
−41,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
194,5 %

2017

Tržby
200,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−446
Aktíva
78,3 tis.
Vlastné imanie
4,9 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
93,7 %

aj 2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API