prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Lukáš Kaňo s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50104187aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
31. 12. 201510 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 08. 2026
Tržby
123 379 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Lukáš Kaňo s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50104187
daňové identifikačné číslo
2120176454
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120176454
Sídlo
Miškech Dedinka 983, 91612 Lubina, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
31. 12. 2015
V registri
10 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 32408/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6229885
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky31. 12. 2015—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu31. 12. 2015—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)24. 06. 2025—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov24. 06. 2025—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov24. 06. 2025—
Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov24. 06. 2025—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby24. 06. 2025—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla24. 06. 2025—
Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo24. 06. 2025—
Prípravné práce k realizácii stavby24. 06. 2025—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120176454: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120176454: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120176454IČ DPH SK2120176454Obdobia daňových registráciíDIČ 2120176454: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120176454: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120176454IČ DPH SK2120176454Obdobia daňových registráciíDIČ 2120176454: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120176454: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120176454IČ DPH SK2120176454
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212017645411. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2016
daňové identifikačné číslo212017645410. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 08. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −42 949 € a zvýšila tržby o ▲54 % na 123,4 tisíc eur.

Tržby

123 379 €

▲ 53,7 %

Výsledok hospodárenia

−42 949 €

▲ 50,7 %

Aktíva

98 975 €

▼ 36,5 %

Vlastné imanie

−36 988 €

▼ 720,5 %

Zadlženosť

137,4 %

Hrubá marža

−34,0 %

Čistá marža

−34,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 36 524 €. 2022: tržby 51 279 €. 2023: tržby 60 832 €. 2024: tržby 80 259 €. 2025: tržby 123 379 €.200 tis.100 tis.036,5 tis.51,3 tis.60,8 tis.80,3 tis.123,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 36 524 €. 2022: tržby 51 279 €. 2023: tržby 60 832 €. 2024: tržby 80 259 €. 2025: tržby 123 379 €.200 tis.100 tis.036,5 tis.51,3 tis.60,8 tis.80,3 tis.123,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 36 524 €. 2022: tržby 51 279 €. 2023: tržby 60 832 €. 2024: tržby 80 259 €. 2025: tržby 123 379 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −19 996 €. 2022: výsledok hospodárenia −41 362 €. 2023: výsledok hospodárenia −6 336 €. 2024: výsledok hospodárenia −87 042 €. 2025: výsledok hospodárenia −42 949 €.0−100 tis.−20 tis.−41,4 tis.−6,3 tis.−87 tis.−42,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −19 996 €. 2022: výsledok hospodárenia −41 362 €. 2023: výsledok hospodárenia −6 336 €. 2024: výsledok hospodárenia −87 042 €. 2025: výsledok hospodárenia −42 949 €.0−100 tis.−20 tis.−41,4 tis.−6,3 tis.−87 tis.−42,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −19 996 €. 2022: výsledok hospodárenia −41 362 €. 2023: výsledok hospodárenia −6 336 €. 2024: výsledok hospodárenia −87 042 €. 2025: výsledok hospodárenia −42 949 €.0−100 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 427 012 €, vlastné imanie 140 699 €. 2022: aktíva 382 668 €, vlastné imanie 99 337 €. 2023: aktíva 434 845 €, vlastné imanie 93 002 €. 2024: aktíva 155 796 €, vlastné imanie 5 961 €. 2025: aktíva 98 975 €, vlastné imanie −36 988 €.500 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 427 012 €, vlastné imanie 140 699 €. 2022: aktíva 382 668 €, vlastné imanie 99 337 €. 2023: aktíva 434 845 €, vlastné imanie 93 002 €. 2024: aktíva 155 796 €, vlastné imanie 5 961 €. 2025: aktíva 98 975 €, vlastné imanie −36 988 €.500 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 427 012 €, vlastné imanie 140 699 €. 2022: aktíva 382 668 €, vlastné imanie 99 337 €. 2023: aktíva 434 845 €, vlastné imanie 93 002 €. 2024: aktíva 155 796 €, vlastné imanie 5 961 €. 2025: aktíva 98 975 €, vlastné imanie −36 988 €.500 tis.0−50 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 42 532 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 100 €, finančné účty 348 380 €. 2022: dlhodobý majetok 53 366 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 244 €, finančné účty 293 058 €. 2023: dlhodobý majetok 87 552 €, zásoby 51 743 €, pohľadávky 35 107 €, finančné účty 260 443 €. 2024: dlhodobý majetok 92 246 €, zásoby 30 254 €, pohľadávky 9 593 €, finančné účty 23 703 €. 2025: dlhodobý majetok 71 183 €, zásoby 18 429 €, pohľadávky 9 103 €, finančné účty 260 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 42 532 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 100 €, finančné účty 348 380 €. 2022: dlhodobý majetok 53 366 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 244 €, finančné účty 293 058 €. 2023: dlhodobý majetok 87 552 €, zásoby 51 743 €, pohľadávky 35 107 €, finančné účty 260 443 €. 2024: dlhodobý majetok 92 246 €, zásoby 30 254 €, pohľadávky 9 593 €, finančné účty 23 703 €. 2025: dlhodobý majetok 71 183 €, zásoby 18 429 €, pohľadávky 9 103 €, finančné účty 260 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 42 532 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 100 €, finančné účty 348 380 €. 2022: dlhodobý majetok 53 366 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 244 €, finančné účty 293 058 €. 2023: dlhodobý majetok 87 552 €, zásoby 51 743 €, pohľadávky 35 107 €, finančné účty 260 443 €. 2024: dlhodobý majetok 92 246 €, zásoby 30 254 €, pohľadávky 9 593 €, finančné účty 23 703 €. 2025: dlhodobý majetok 71 183 €, zásoby 18 429 €, pohľadávky 9 103 €, finančné účty 260 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 140 699 €, dlhodobé záväzky 52 684 €, krátkodobé záväzky 233 629 €. 2022: vlastné imanie 99 337 €, dlhodobé záväzky 45 201 €, krátkodobé záväzky 238 130 €. 2023: vlastné imanie 93 002 €, dlhodobé záväzky 73 096 €, krátkodobé záväzky 268 747 €. 2024: vlastné imanie 5 961 €, dlhodobé záväzky 141 941 €, krátkodobé záväzky 7 894 €. 2025: vlastné imanie −36 988 €, dlhodobé záväzky 117 003 €, krátkodobé záväzky 18 960 €.500 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 140 699 €, dlhodobé záväzky 52 684 €, krátkodobé záväzky 233 629 €. 2022: vlastné imanie 99 337 €, dlhodobé záväzky 45 201 €, krátkodobé záväzky 238 130 €. 2023: vlastné imanie 93 002 €, dlhodobé záväzky 73 096 €, krátkodobé záväzky 268 747 €. 2024: vlastné imanie 5 961 €, dlhodobé záväzky 141 941 €, krátkodobé záväzky 7 894 €. 2025: vlastné imanie −36 988 €, dlhodobé záväzky 117 003 €, krátkodobé záväzky 18 960 €.500 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 140 699 €, dlhodobé záväzky 52 684 €, krátkodobé záväzky 233 629 €. 2022: vlastné imanie 99 337 €, dlhodobé záväzky 45 201 €, krátkodobé záväzky 238 130 €. 2023: vlastné imanie 93 002 €, dlhodobé záväzky 73 096 €, krátkodobé záväzky 268 747 €. 2024: vlastné imanie 5 961 €, dlhodobé záväzky 141 941 €, krátkodobé záväzky 7 894 €. 2025: vlastné imanie −36 988 €, dlhodobé záväzky 117 003 €, krátkodobé záväzky 18 960 €.500 tis.0−50 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby36,5 tis.51,3 tis.60,8 tis.80,3 tis.123,4 tis.
Výsledok hospodárenia−20 tis.−41,4 tis.−6,3 tis.−87 tis.−42,9 tis.
Aktíva427 tis.382,7 tis.434,8 tis.155,8 tis.99 tis.
Vlastné imanie140,7 tis.99,3 tis.93 tis.6 tis.−37 tis.
Daň z príjmu000960960
Zadlženosť67,1 %74,0 %78,6 %96,2 %137,4 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
123,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−42,9 tis.
Aktíva
99 tis.
Vlastné imanie
−37 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
137,4 %

2024

Tržby
80,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−87 tis.
Aktíva
155,8 tis.
Vlastné imanie
6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
96,2 %

2023

Tržby
60,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,3 tis.
Aktíva
434,8 tis.
Vlastné imanie
93 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
78,6 %

2022

Tržby
51,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−41,4 tis.
Aktíva
382,7 tis.
Vlastné imanie
99,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
74,0 %

2021

Tržby
36,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−20 tis.
Aktíva
427 tis.
Vlastné imanie
140,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
67,1 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API