prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Stavebná Doprava SK, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50096125aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 12. 201510 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
38 067 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Stavebná Doprava SK, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50096125
daňové identifikačné číslo
2120169821
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120169821
Sídlo
Fatranská 1326/124, 01301 Teplička nad Váhom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 12. 2015
V registri
10 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 64738/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6141618
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla22. 12. 2015—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien22. 12. 2015—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení22. 12. 2015—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)22. 12. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu22. 12. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb22. 12. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby22. 12. 2015—
Reklamné a marketingové služby22. 12. 2015—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom22. 12. 2015—
Prenájom hnuteľných vecí22. 12. 2015—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla22. 12. 2015—
Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky22. 12. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120169821: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120169821: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120169821IČ DPH SK2120169821Obdobia daňových registráciíDIČ 2120169821: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120169821: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120169821IČ DPH SK2120169821Obdobia daňových registráciíDIČ 2120169821: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120169821: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120169821IČ DPH SK2120169821
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212016982111. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2016
daňové identifikačné číslo212016982110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila zisk o ▼83 % na 757 € a znížila tržby o ▼59 % na 38,1 tisíc eur.

Tržby

38 067 €

▼ 58,7 %

Výsledok hospodárenia

757 €

▼ 83,5 %

Aktíva

55 616 €

▼ 37,1 %

Vlastné imanie

43 141 €

▲ 1,8 %

Zadlženosť

22,4 %

Hrubá marža

2,9 %

Čistá marža

2,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 57 250 €. 2021: tržby 58 374 €. 2022: tržby 62 439 €. 2023: tržby 92 275 €. 2024: tržby 38 067 €.100 tis.50 tis.057,3 tis.58,4 tis.62,4 tis.92,3 tis.38,1 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 57 250 €. 2021: tržby 58 374 €. 2022: tržby 62 439 €. 2023: tržby 92 275 €. 2024: tržby 38 067 €.100 tis.50 tis.057,3 tis.58,4 tis.62,4 tis.92,3 tis.38,1 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 57 250 €. 2021: tržby 58 374 €. 2022: tržby 62 439 €. 2023: tržby 92 275 €. 2024: tržby 38 067 €.100 tis.50 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 901 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 145 €. 2022: výsledok hospodárenia 78 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 587 €. 2024: výsledok hospodárenia 757 €.5 tis.2,5 tis.0+1,9 tis.+2,1 tis.+78+4,6 tis.+75720202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 901 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 145 €. 2022: výsledok hospodárenia 78 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 587 €. 2024: výsledok hospodárenia 757 €.5 tis.2,5 tis.0+1,9 tis.+2,1 tis.+78+4,6 tis.+75720202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 901 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 145 €. 2022: výsledok hospodárenia 78 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 587 €. 2024: výsledok hospodárenia 757 €.5 tis.2,5 tis.0+78+757202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 57 819 €, vlastné imanie 35 574 €. 2021: aktíva 59 913 €, vlastné imanie 37 719 €. 2022: aktíva 57 819 €, vlastné imanie 37 797 €. 2023: aktíva 88 399 €, vlastné imanie 42 384 €. 2024: aktíva 55 616 €, vlastné imanie 43 141 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 57 819 €, vlastné imanie 35 574 €. 2021: aktíva 59 913 €, vlastné imanie 37 719 €. 2022: aktíva 57 819 €, vlastné imanie 37 797 €. 2023: aktíva 88 399 €, vlastné imanie 42 384 €. 2024: aktíva 55 616 €, vlastné imanie 43 141 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 57 819 €, vlastné imanie 35 574 €. 2021: aktíva 59 913 €, vlastné imanie 37 719 €. 2022: aktíva 57 819 €, vlastné imanie 37 797 €. 2023: aktíva 88 399 €, vlastné imanie 42 384 €. 2024: aktíva 55 616 €, vlastné imanie 43 141 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 9 698 €, zásoby 67 €, pohľadávky 28 047 €, finančné účty 19 570 €. 2021: dlhodobý majetok 5 016 €, zásoby 141 €, pohľadávky 52 677 €, finančné účty 1 604 €. 2022: dlhodobý majetok 3 084 €, zásoby 187 €, pohľadávky 40 718 €, finančné účty 12 308 €. 2023: dlhodobý majetok 1 402 €, zásoby 344 €, pohľadávky 79 337 €, finančné účty 7 095 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 171 €, pohľadávky 9 496 €, finančné účty 45 729 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 9 698 €, zásoby 67 €, pohľadávky 28 047 €, finančné účty 19 570 €. 2021: dlhodobý majetok 5 016 €, zásoby 141 €, pohľadávky 52 677 €, finančné účty 1 604 €. 2022: dlhodobý majetok 3 084 €, zásoby 187 €, pohľadávky 40 718 €, finančné účty 12 308 €. 2023: dlhodobý majetok 1 402 €, zásoby 344 €, pohľadávky 79 337 €, finančné účty 7 095 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 171 €, pohľadávky 9 496 €, finančné účty 45 729 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 9 698 €, zásoby 67 €, pohľadávky 28 047 €, finančné účty 19 570 €. 2021: dlhodobý majetok 5 016 €, zásoby 141 €, pohľadávky 52 677 €, finančné účty 1 604 €. 2022: dlhodobý majetok 3 084 €, zásoby 187 €, pohľadávky 40 718 €, finančné účty 12 308 €. 2023: dlhodobý majetok 1 402 €, zásoby 344 €, pohľadávky 79 337 €, finančné účty 7 095 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 171 €, pohľadávky 9 496 €, finančné účty 45 729 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 35 574 €, dlhodobé záväzky 190 €, krátkodobé záväzky 22 055 €. 2021: vlastné imanie 37 719 €, dlhodobé záväzky 234 €, krátkodobé záväzky 21 960 €. 2022: vlastné imanie 37 797 €, dlhodobé záväzky 297 €, krátkodobé záväzky 19 725 €. 2023: vlastné imanie 42 384 €, dlhodobé záväzky 337 €, krátkodobé záväzky 45 678 €. 2024: vlastné imanie 43 141 €, dlhodobé záväzky 342 €, krátkodobé záväzky 12 133 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 35 574 €, dlhodobé záväzky 190 €, krátkodobé záväzky 22 055 €. 2021: vlastné imanie 37 719 €, dlhodobé záväzky 234 €, krátkodobé záväzky 21 960 €. 2022: vlastné imanie 37 797 €, dlhodobé záväzky 297 €, krátkodobé záväzky 19 725 €. 2023: vlastné imanie 42 384 €, dlhodobé záväzky 337 €, krátkodobé záväzky 45 678 €. 2024: vlastné imanie 43 141 €, dlhodobé záväzky 342 €, krátkodobé záväzky 12 133 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 35 574 €, dlhodobé záväzky 190 €, krátkodobé záväzky 22 055 €. 2021: vlastné imanie 37 719 €, dlhodobé záväzky 234 €, krátkodobé záväzky 21 960 €. 2022: vlastné imanie 37 797 €, dlhodobé záväzky 297 €, krátkodobé záväzky 19 725 €. 2023: vlastné imanie 42 384 €, dlhodobé záväzky 337 €, krátkodobé záväzky 45 678 €. 2024: vlastné imanie 43 141 €, dlhodobé záväzky 342 €, krátkodobé záväzky 12 133 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 871 €. 2021: daň z príjmu 759 €. 2022: daň z príjmu 467 €. 2023: daň z príjmu 926 €. 2024: daň z príjmu 340 €.1 tis.500087175946792634020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 871 €. 2021: daň z príjmu 759 €. 2022: daň z príjmu 467 €. 2023: daň z príjmu 926 €. 2024: daň z príjmu 340 €.1 tis.500087175946792634020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 871 €. 2021: daň z príjmu 759 €. 2022: daň z príjmu 467 €. 2023: daň z príjmu 926 €. 2024: daň z príjmu 340 €.1 tis.500087175946792634020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby57,3 tis.58,4 tis.62,4 tis.92,3 tis.38,1 tis.
Výsledok hospodárenia1,9 tis.2,1 tis.784,6 tis.757
Aktíva57,8 tis.59,9 tis.57,8 tis.88,4 tis.55,6 tis.
Vlastné imanie35,6 tis.37,7 tis.37,8 tis.42,4 tis.43,1 tis.
Daň z príjmu871759467926340
Zadlženosť38,5 %37,0 %34,6 %52,1 %22,4 %

aj 12/2015 — 12/2015–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
38,1 tis.
Výsledok hospodárenia
757
Aktíva
55,6 tis.
Vlastné imanie
43,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
22,4 %

2023

Tržby
92,3 tis.
Výsledok hospodárenia
4,6 tis.
Aktíva
88,4 tis.
Vlastné imanie
42,4 tis.
Daň z príjmu
926
Zadlženosť
52,1 %

2022

Tržby
62,4 tis.
Výsledok hospodárenia
78
Aktíva
57,8 tis.
Vlastné imanie
37,8 tis.
Daň z príjmu
467
Zadlženosť
34,6 %

2021

Tržby
58,4 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
59,9 tis.
Vlastné imanie
37,7 tis.
Daň z príjmu
759
Zadlženosť
37,0 %

2020

Tržby
57,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
57,8 tis.
Vlastné imanie
35,6 tis.
Daň z príjmu
871
Zadlženosť
38,5 %

aj 12/2015 — 12/2015–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API