Súhrn
- Vznik
- 19. 12. 201510 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Akciová spoločnosťkód 121
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 128 606 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BeJan, a. s.
- identifikačné číslo organizácie
- 50087509
- daňové identifikačné číslo
- 2120170481
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Fučíkova 8, 903 01 Senec, Slovenská republika
- Územie
- Senecokres SenecBratislavský kraj
- Právna forma
- Akciová spoločnosť (121)
- Vznik
- 19. 12. 2015
- V registri
- 10 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sa, vložka č. 6296/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 6127615
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 19. 12. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 19. 12. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 19. 12. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 19. 12. 2015 | — |
| factoring a forfaiting | 19. 12. 2015 | — |
| finančný lízing | 19. 12. 2015 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 19. 12. 2015 | — |
| vedenie účtovníctva | 19. 12. 2015 | — |
| reklamné a marketingové služby | 19. 12. 2015 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 19. 12. 2015 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb sopjených s prenájmom | 19. 12. 2015 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 19. 12. 2015 | — |
| počítačové služby | 19. 12. 2015 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 19. 12. 2015 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 19. 12. 2015 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 19. 12. 2015 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnoťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 19. 12. 2015 | — |
| administratívne služby | 19. 12. 2015 | — |
| spracovanie a konzervovanie zemiakov, ovocia a zeleniny | 19. 12. 2015 | — |
| výroba rastlinných a živočíšnych olejov a tukov | 19. 12. 2015 | — |
| výroba chuťových prísad a korenín | 19. 12. 2015 | — |
| výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzrevovanie) | 19. 12. 2015 | — |
| skladovanie a uskladňovanie | 19. 12. 2015 | — |
| baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 19. 12. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120170481 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 znížila stratu na −20 792 € a zvýšila tržby o ▲22 % na 128,6 tisíc eur.
Tržby
128 606 €
▲ 22,2 %Výsledok hospodárenia
−20 792 €
▲ 61,5 %Aktíva
301 342 €
▼ 9,2 %Vlastné imanie
218 339 €
▼ 8,7 %Zadlženosť
27,5 %
Hrubá marža
−16,2 %
Čistá marža
−16,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 8,2 tis. | 42 tis. | 101,1 tis. | 105,2 tis. | 128,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −99 tis. | −22,8 tis. | −48,8 tis. | −54 tis. | −20,8 tis. |
| Aktíva | 433 tis. | 416,7 tis. | 366,9 tis. | 331,7 tis. | 301,3 tis. |
| Vlastné imanie | 364,9 tis. | 342 tis. | 293,1 tis. | 239,1 tis. | 218,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 15,7 % | 17,9 % | 20,1 % | 27,9 % | 27,5 % |
aj 12/2015 — 12/2015–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 128,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −20,8 tis.
- Aktíva
- 301,3 tis.
- Vlastné imanie
- 218,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 27,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 105,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −54 tis.
- Aktíva
- 331,7 tis.
- Vlastné imanie
- 239,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 27,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 101,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −48,8 tis.
- Aktíva
- 366,9 tis.
- Vlastné imanie
- 293,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 20,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 42 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −22,8 tis.
- Aktíva
- 416,7 tis.
- Vlastné imanie
- 342 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 17,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 8,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −99 tis.
- Aktíva
- 433 tis.
- Vlastné imanie
- 364,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 15,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 12/2015 — 12/2015–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.