Súhrn
- Vznik
- 16. 12. 201510 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 167 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Easy Promotion, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50086499
- daňové identifikačné číslo
- 2120188697
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Ladožská 7, 04012 Košice - mestská časť Nad jazerom, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Nad jazeromokres Košice IVKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 16. 12. 2015
- V registri
- 10 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 44651/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 6098978
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 16. 12. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 16. 12. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 16. 12. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 16. 12. 2015 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 16. 12. 2015 | — |
| sťahovacie služby | 16. 12. 2015 | — |
| vykonávanie odťahovej služby | 16. 12. 2015 | — |
| kuriérske služby | 16. 12. 2015 | — |
| ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 16. 12. 2015 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 16. 12. 2015 | — |
| prevádzkovanie výdajne stravy | 16. 12. 2015 | — |
| poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 16. 12. 2015 | — |
| vedenie účtovníctva | 16. 12. 2015 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 16. 12. 2015 | — |
| reklamné a marketingové služby | 16. 12. 2015 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 16. 12. 2015 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 16. 12. 2015 | — |
| administratívne služby | 16. 12. 2015 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 16. 12. 2015 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 16. 12. 2015 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 16. 12. 2015 | — |
| poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienu | 16. 12. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120188697 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 znížila zisk o ▼93 % na 132 € a znížila tržby o ▼100 % na 167 €.
Tržby
167 €
▼ 99,9 %Výsledok hospodárenia
132 €
▼ 93,0 %Aktíva
89 257 €
▼ 65,3 %Vlastné imanie
6 482 €
▼ 21,3 %Zadlženosť
92,7 %
Hrubá marža
100,0 %
Čistá marža
79,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 12/2015 — 12/2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 67,2 tis. | 0 | 200,2 tis. | 167 |
| Výsledok hospodárenia | −266 | 2,9 tis. | −1,3 tis. | 1,9 tis. | 132 |
| Aktíva | 5 tis. | 24,5 tis. | 16,8 tis. | 256,9 tis. | 89,3 tis. |
| Vlastné imanie | 4,7 tis. | 7,6 tis. | 6,3 tis. | 8,2 tis. | 6,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 960 | 960 | 500 | 35 |
| Zadlženosť | 5,2 % | 68,8 % | 62,1 % | 96,8 % | 92,7 % |
2019
- Tržby
- 167
- Výsledok hospodárenia
- 132
- Aktíva
- 89,3 tis.
- Vlastné imanie
- 6,5 tis.
- Daň z príjmu
- 35
- Zadlženosť
- 92,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 200,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,9 tis.
- Aktíva
- 256,9 tis.
- Vlastné imanie
- 8,2 tis.
- Daň z príjmu
- 500
- Zadlženosť
- 96,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,3 tis.
- Aktíva
- 16,8 tis.
- Vlastné imanie
- 6,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 62,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 67,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,9 tis.
- Aktíva
- 24,5 tis.
- Vlastné imanie
- 7,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 68,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2015 — 12/2015
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −266
- Aktíva
- 5 tis.
- Vlastné imanie
- 4,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 5,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.