prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Huang Slovakia s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50077074aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 01. 201610 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
180 976 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Huang Slovakia s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50077074
daňové identifikačné číslo
2120176223
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120176223
Sídlo
Klokočova 737/0, 98101 Hnúšťa, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 01. 2016
V registri
10 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 31179/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6438110
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)05. 01. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu05. 01. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb05. 01. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby05. 01. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120176223: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120176223: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120176223IČ DPH SK2120176223Obdobia daňových registráciíDIČ 2120176223: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120176223: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120176223IČ DPH SK2120176223Obdobia daňových registráciíDIČ 2120176223: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120176223: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120176223IČ DPH SK2120176223
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212017622311. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2019
daňové identifikačné číslo212017622310. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −209 € a znížila tržby o ▼9 % na 181 tisíc eur.

Tržby

180 976 €

▼ 8,8 %

Výsledok hospodárenia

−209 €

▼ 103,5 %

Aktíva

200 996 €

▲ 22,4 %

Vlastné imanie

12 545 €

▼ 1,6 %

Zadlženosť

93,8 %

Hrubá marža

0,4 %

Čistá marža

−0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 61 455 €. 2022: tržby 98 764 €. 2023: tržby 205 320 €. 2024: tržby 198 541 €. 2025: tržby 180 976 €.250 tis.125 tis.061,5 tis.98,8 tis.205,3 tis.198,5 tis.181 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 61 455 €. 2022: tržby 98 764 €. 2023: tržby 205 320 €. 2024: tržby 198 541 €. 2025: tržby 180 976 €.250 tis.125 tis.061,5 tis.98,8 tis.205,3 tis.198,5 tis.181 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 61 455 €. 2022: tržby 98 764 €. 2023: tržby 205 320 €. 2024: tržby 198 541 €. 2025: tržby 180 976 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 308 €. 2022: výsledok hospodárenia 837 €. 2023: výsledok hospodárenia 8 421 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 018 €. 2025: výsledok hospodárenia −209 €.10 tis.0−250+1,3 tis.+837+8,4 tis.+6 tis.−20920212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 308 €. 2022: výsledok hospodárenia 837 €. 2023: výsledok hospodárenia 8 421 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 018 €. 2025: výsledok hospodárenia −209 €.10 tis.0−250+1,3 tis.+837+8,4 tis.+6 tis.−20920212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 308 €. 2022: výsledok hospodárenia 837 €. 2023: výsledok hospodárenia 8 421 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 018 €. 2025: výsledok hospodárenia −209 €.10 tis.0−250−209202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 19 221 €, vlastné imanie −2 522 €. 2022: aktíva 49 547 €, vlastné imanie −1 685 €. 2023: aktíva 120 841 €, vlastné imanie 6 736 €. 2024: aktíva 164 191 €, vlastné imanie 12 754 €. 2025: aktíva 200 996 €, vlastné imanie 12 545 €.250 tis.0−5 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 19 221 €, vlastné imanie −2 522 €. 2022: aktíva 49 547 €, vlastné imanie −1 685 €. 2023: aktíva 120 841 €, vlastné imanie 6 736 €. 2024: aktíva 164 191 €, vlastné imanie 12 754 €. 2025: aktíva 200 996 €, vlastné imanie 12 545 €.250 tis.0−5 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 19 221 €, vlastné imanie −2 522 €. 2022: aktíva 49 547 €, vlastné imanie −1 685 €. 2023: aktíva 120 841 €, vlastné imanie 6 736 €. 2024: aktíva 164 191 €, vlastné imanie 12 754 €. 2025: aktíva 200 996 €, vlastné imanie 12 545 €.250 tis.0−5 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 13 455 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 766 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 39 658 €, pohľadávky 159 €, finančné účty 9 730 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 98 924 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 21 917 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 138 325 €, pohľadávky 112 €, finančné účty 25 754 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 163 520 €, pohľadávky 114 €, finančné účty 37 362 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 13 455 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 766 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 39 658 €, pohľadávky 159 €, finančné účty 9 730 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 98 924 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 21 917 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 138 325 €, pohľadávky 112 €, finančné účty 25 754 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 163 520 €, pohľadávky 114 €, finančné účty 37 362 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 13 455 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 766 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 39 658 €, pohľadávky 159 €, finančné účty 9 730 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 98 924 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 21 917 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 138 325 €, pohľadávky 112 €, finančné účty 25 754 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 163 520 €, pohľadávky 114 €, finančné účty 37 362 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −2 522 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 743 €. 2022: vlastné imanie −1 685 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 51 232 €. 2023: vlastné imanie 6 736 €, dlhodobé záväzky 100 450 €, krátkodobé záväzky 13 655 €. 2024: vlastné imanie 12 754 €, dlhodobé záväzky 135 500 €, krátkodobé záväzky 15 937 €. 2025: vlastné imanie 12 545 €, dlhodobé záväzky 151 600 €, krátkodobé záväzky 36 851 €.250 tis.0−5 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −2 522 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 743 €. 2022: vlastné imanie −1 685 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 51 232 €. 2023: vlastné imanie 6 736 €, dlhodobé záväzky 100 450 €, krátkodobé záväzky 13 655 €. 2024: vlastné imanie 12 754 €, dlhodobé záväzky 135 500 €, krátkodobé záväzky 15 937 €. 2025: vlastné imanie 12 545 €, dlhodobé záväzky 151 600 €, krátkodobé záväzky 36 851 €.250 tis.0−5 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −2 522 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 743 €. 2022: vlastné imanie −1 685 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 51 232 €. 2023: vlastné imanie 6 736 €, dlhodobé záväzky 100 450 €, krátkodobé záväzky 13 655 €. 2024: vlastné imanie 12 754 €, dlhodobé záväzky 135 500 €, krátkodobé záväzky 15 937 €. 2025: vlastné imanie 12 545 €, dlhodobé záväzky 151 600 €, krátkodobé záväzky 36 851 €.250 tis.0−5 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 112 €. 2022: daň z príjmu 143 €. 2023: daň z príjmu 1 288 €. 2024: daň z príjmu 962 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.01121431,3 tis.96296020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 112 €. 2022: daň z príjmu 143 €. 2023: daň z príjmu 1 288 €. 2024: daň z príjmu 962 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.01121431,3 tis.96296020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 112 €. 2022: daň z príjmu 143 €. 2023: daň z príjmu 1 288 €. 2024: daň z príjmu 962 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.0112960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby61,5 tis.98,8 tis.205,3 tis.198,5 tis.181 tis.
Výsledok hospodárenia1,3 tis.8378,4 tis.6 tis.−209
Aktíva19,2 tis.49,5 tis.120,8 tis.164,2 tis.201 tis.
Vlastné imanie−2,5 tis.−1,7 tis.6,7 tis.12,8 tis.12,5 tis.
Daň z príjmu1121431,3 tis.962960
Zadlženosť113,1 %103,4 %94,4 %92,2 %93,8 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
181 tis.
Výsledok hospodárenia
−209
Aktíva
201 tis.
Vlastné imanie
12,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
93,8 %

2024

Tržby
198,5 tis.
Výsledok hospodárenia
6 tis.
Aktíva
164,2 tis.
Vlastné imanie
12,8 tis.
Daň z príjmu
962
Zadlženosť
92,2 %

2023

Tržby
205,3 tis.
Výsledok hospodárenia
8,4 tis.
Aktíva
120,8 tis.
Vlastné imanie
6,7 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
94,4 %

2022

Tržby
98,8 tis.
Výsledok hospodárenia
837
Aktíva
49,5 tis.
Vlastné imanie
−1,7 tis.
Daň z príjmu
143
Zadlženosť
103,4 %

2021

Tržby
61,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
19,2 tis.
Vlastné imanie
−2,5 tis.
Daň z príjmu
112
Zadlženosť
113,1 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API