prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Navrat & Partners, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50075501aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
27. 11. 201510 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
239 384 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Navrat & Partners, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50075501
daňové identifikačné číslo
2120167434
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120167434
Sídlo
Žilinská 7028/1, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 11. 2015
V registri
10 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 166753/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
5425252
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb27. 11. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120167434: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120167434: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120167434IČ DPH SK2120167434Obdobia daňových registráciíDIČ 2120167434: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120167434: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120167434IČ DPH SK2120167434Obdobia daňových registráciíDIČ 2120167434: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120167434: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120167434IČ DPH SK2120167434
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212016743411. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 27. 12. 2022
daňové identifikačné číslo212016743410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼51 % na 3 708 € a znížila tržby o ▼51 % na 239,4 tisíc eur.

Tržby

239 384 €

▼ 50,6 %

Výsledok hospodárenia

3 708 €

▼ 50,8 %

Aktíva

91 238 €

▼ 10,0 %

Vlastné imanie

30 764 €

▲ 13,7 %

Zadlženosť

66,3 %

Hrubá marža

2,0 %

Čistá marža

1,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 46 528 €. 2022: tržby 511 886 €. 2023: tržby 469 644 €. 2024: tržby 484 573 €. 2025: tržby 239 384 €.1 mil.500 tis.046,5 tis.511,9 tis.469,6 tis.484,6 tis.239,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 46 528 €. 2022: tržby 511 886 €. 2023: tržby 469 644 €. 2024: tržby 484 573 €. 2025: tržby 239 384 €.1 mil.500 tis.046,5 tis.511,9 tis.469,6 tis.484,6 tis.239,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 46 528 €. 2022: tržby 511 886 €. 2023: tržby 469 644 €. 2024: tržby 484 573 €. 2025: tržby 239 384 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 708 €. 2022: výsledok hospodárenia 443 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 112 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 531 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 708 €.10 tis.5 tis.0+1,7 tis.+443+4,1 tis.+7,5 tis.+3,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 708 €. 2022: výsledok hospodárenia 443 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 112 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 531 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 708 €.10 tis.5 tis.0+1,7 tis.+443+4,1 tis.+7,5 tis.+3,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 708 €. 2022: výsledok hospodárenia 443 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 112 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 531 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 708 €.10 tis.5 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 15 839 €, vlastné imanie 14 970 €. 2022: aktíva 112 206 €, vlastné imanie 86 413 €. 2023: aktíva 76 024 €, vlastné imanie 53 025 €. 2024: aktíva 101 341 €, vlastné imanie 27 056 €. 2025: aktíva 91 238 €, vlastné imanie 30 764 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 15 839 €, vlastné imanie 14 970 €. 2022: aktíva 112 206 €, vlastné imanie 86 413 €. 2023: aktíva 76 024 €, vlastné imanie 53 025 €. 2024: aktíva 101 341 €, vlastné imanie 27 056 €. 2025: aktíva 91 238 €, vlastné imanie 30 764 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 15 839 €, vlastné imanie 14 970 €. 2022: aktíva 112 206 €, vlastné imanie 86 413 €. 2023: aktíva 76 024 €, vlastné imanie 53 025 €. 2024: aktíva 101 341 €, vlastné imanie 27 056 €. 2025: aktíva 91 238 €, vlastné imanie 30 764 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 €, finančné účty 15 775 €. 2022: dlhodobý majetok 111 012 €, zásoby 0 €, pohľadávky 101 €, finančné účty 1 093 €. 2023: dlhodobý majetok 74 008 €, zásoby 0 €, pohľadávky 549 €, finančné účty 1 467 €. 2024: dlhodobý majetok 37 004 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 457 €, finančné účty 57 880 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 452 €, finančné účty 90 786 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 €, finančné účty 15 775 €. 2022: dlhodobý majetok 111 012 €, zásoby 0 €, pohľadávky 101 €, finančné účty 1 093 €. 2023: dlhodobý majetok 74 008 €, zásoby 0 €, pohľadávky 549 €, finančné účty 1 467 €. 2024: dlhodobý majetok 37 004 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 457 €, finančné účty 57 880 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 452 €, finančné účty 90 786 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 €, finančné účty 15 775 €. 2022: dlhodobý majetok 111 012 €, zásoby 0 €, pohľadávky 101 €, finančné účty 1 093 €. 2023: dlhodobý majetok 74 008 €, zásoby 0 €, pohľadávky 549 €, finančné účty 1 467 €. 2024: dlhodobý majetok 37 004 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 457 €, finančné účty 57 880 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 452 €, finančné účty 90 786 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 14 970 €, dlhodobé záväzky 434 €, krátkodobé záväzky 435 €. 2022: vlastné imanie 86 413 €, dlhodobé záväzky 25 413 €, krátkodobé záväzky 380 €. 2023: vlastné imanie 53 025 €, dlhodobé záväzky 20 449 €, krátkodobé záväzky 2 550 €. 2024: vlastné imanie 27 056 €, dlhodobé záväzky 66 164 €, krátkodobé záväzky 8 121 €. 2025: vlastné imanie 30 764 €, dlhodobé záväzky 54 488 €, krátkodobé záväzky 5 986 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 14 970 €, dlhodobé záväzky 434 €, krátkodobé záväzky 435 €. 2022: vlastné imanie 86 413 €, dlhodobé záväzky 25 413 €, krátkodobé záväzky 380 €. 2023: vlastné imanie 53 025 €, dlhodobé záväzky 20 449 €, krátkodobé záväzky 2 550 €. 2024: vlastné imanie 27 056 €, dlhodobé záväzky 66 164 €, krátkodobé záväzky 8 121 €. 2025: vlastné imanie 30 764 €, dlhodobé záväzky 54 488 €, krátkodobé záväzky 5 986 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 14 970 €, dlhodobé záväzky 434 €, krátkodobé záväzky 435 €. 2022: vlastné imanie 86 413 €, dlhodobé záväzky 25 413 €, krátkodobé záväzky 380 €. 2023: vlastné imanie 53 025 €, dlhodobé záväzky 20 449 €, krátkodobé záväzky 2 550 €. 2024: vlastné imanie 27 056 €, dlhodobé záväzky 66 164 €, krátkodobé záväzky 8 121 €. 2025: vlastné imanie 30 764 €, dlhodobé záväzky 54 488 €, krátkodobé záväzky 5 986 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 301 €. 2022: daň z príjmu 118 €. 2023: daň z príjmu 1 093 €. 2024: daň z príjmu 2 002 €. 2025: daň z príjmu 986 €.2,5 tis.1,3 tis.03011181,1 tis.2 tis.98620212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 301 €. 2022: daň z príjmu 118 €. 2023: daň z príjmu 1 093 €. 2024: daň z príjmu 2 002 €. 2025: daň z príjmu 986 €.2,5 tis.1,3 tis.03011181,1 tis.2 tis.98620212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 301 €. 2022: daň z príjmu 118 €. 2023: daň z príjmu 1 093 €. 2024: daň z príjmu 2 002 €. 2025: daň z príjmu 986 €.2,5 tis.1,3 tis.0301986202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby46,5 tis.511,9 tis.469,6 tis.484,6 tis.239,4 tis.
Výsledok hospodárenia1,7 tis.4434,1 tis.7,5 tis.3,7 tis.
Aktíva15,8 tis.112,2 tis.76 tis.101,3 tis.91,2 tis.
Vlastné imanie15 tis.86,4 tis.53 tis.27,1 tis.30,8 tis.
Daň z príjmu3011181,1 tis.2 tis.986
Zadlženosť5,5 %23,0 %30,3 %73,3 %66,3 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
239,4 tis.
Výsledok hospodárenia
3,7 tis.
Aktíva
91,2 tis.
Vlastné imanie
30,8 tis.
Daň z príjmu
986
Zadlženosť
66,3 %

2024

Tržby
484,6 tis.
Výsledok hospodárenia
7,5 tis.
Aktíva
101,3 tis.
Vlastné imanie
27,1 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
73,3 %

2023

Tržby
469,6 tis.
Výsledok hospodárenia
4,1 tis.
Aktíva
76 tis.
Vlastné imanie
53 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
30,3 %

2022

Tržby
511,9 tis.
Výsledok hospodárenia
443
Aktíva
112,2 tis.
Vlastné imanie
86,4 tis.
Daň z príjmu
118
Zadlženosť
23,0 %

2021

Tržby
46,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
15,8 tis.
Vlastné imanie
15 tis.
Daň z príjmu
301
Zadlženosť
5,5 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API