Súhrn
- Vznik
- 10. 12. 201510 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 76 399 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BOUW Group s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50071980
- daňové identifikačné číslo
- 2120165476
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120165476
- Sídlo
- Farbiarska 19/47, 064 01 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
- Územie
- Stará Ľubovňaokres Stará ĽubovňaPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 12. 2015
- V registri
- 10 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 32211/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 6087676
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 10. 12. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 10. 12. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 10. 12. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 10. 12. 2015 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 10. 12. 2015 | — |
| Sťahovacie služby | 10. 12. 2015 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 10. 12. 2015 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 10. 12. 2015 | — |
| Počítačové služby | 10. 12. 2015 | — |
| Administratívne služby | 10. 12. 2015 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 10. 12. 2015 | — |
| Vedenie účtovníctva | 10. 12. 2015 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 10. 12. 2015 | — |
| Poskytovanie sociálnych služieb | 10. 12. 2015 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych,spoločenských a zábavných zariadení | 10. 12. 2015 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 10. 12. 2015 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 10. 12. 2015 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 10. 12. 2015 | — |
| Fotografické služby | 10. 12. 2015 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 10. 12. 2015 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 24. 06. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120165476 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2017 |
| daňové identifikačné číslo | 2120165476 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prepadlo do straty −66 785 € a znížila tržby o ▼82 % na 76,4 tisíc eur.
Tržby
76 399 €
▼ 81,8 %Výsledok hospodárenia
−66 785 €
▼ 1 991,9 %Aktíva
110 982 €
▼ 41,4 %Vlastné imanie
−23 505 €
▼ 154,3 %Zadlženosť
121,2 %
Hrubá marža
−86,2 %
Čistá marža
−87,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 557,1 tis. | 763,3 tis. | 607,5 tis. | 420,7 tis. | 76,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 4,7 tis. | 8,3 tis. | −18,4 tis. | 3,5 tis. | −66,8 tis. |
| Aktíva | 216,1 tis. | 197,7 tis. | 157,2 tis. | 189,5 tis. | 111 tis. |
| Vlastné imanie | 49,9 tis. | 58,2 tis. | 39,8 tis. | 43,3 tis. | −23,5 tis. |
| Daň z príjmu | 1,6 tis. | 4,1 tis. | 1,2 tis. | 2,9 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 76,9 % | 70,6 % | 74,7 % | 77,2 % | 121,2 % |
aj 12/2015 — 12/2015–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 76,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −66,8 tis.
- Aktíva
- 111 tis.
- Vlastné imanie
- −23,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 121,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 420,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,5 tis.
- Aktíva
- 189,5 tis.
- Vlastné imanie
- 43,3 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 77,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 607,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −18,4 tis.
- Aktíva
- 157,2 tis.
- Vlastné imanie
- 39,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 74,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 763,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,3 tis.
- Aktíva
- 197,7 tis.
- Vlastné imanie
- 58,2 tis.
- Daň z príjmu
- 4,1 tis.
- Zadlženosť
- 70,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 557,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,7 tis.
- Aktíva
- 216,1 tis.
- Vlastné imanie
- 49,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,6 tis.
- Zadlženosť
- 76,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 12/2015 — 12/2015–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).