prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

CNBDZA, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50050991aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 11. 201510 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
67 399 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CNBDZA, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50050991
daňové identifikačné číslo
2120158381
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120158381
Sídlo
Dolná ulica 432/1C, 01313 Kunerad, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 11. 2015
V registri
10 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 92077/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
5418383
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu24. 11. 2015—
pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne24. 11. 2015—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)24. 11. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb24. 11. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby24. 11. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu24. 11. 2015—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov24. 11. 2015—
reklamné a marketingové služby24. 11. 2015—
prenájom hnuteľných vecí24. 11. 2015—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla09. 11. 2016—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien09. 11. 2016—
vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m09. 11. 2016—
prípravné práce k realizácii stavby09. 11. 2016—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov09. 11. 2016—
čistiace a upratovacie služby09. 11. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120158381: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120158381: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120158381IČ DPH SK2120158381Obdobia daňových registráciíDIČ 2120158381: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120158381: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120158381IČ DPH SK2120158381Obdobia daňových registráciíDIČ 2120158381: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120158381: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120158381IČ DPH SK2120158381
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212015838111. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 18. 05. 2018
daňové identifikačné číslo212015838110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼97 % na 487 € a znížila tržby o ▼44 % na 67,4 tisíc eur.

Tržby

67 399 €

▼ 44,3 %

Výsledok hospodárenia

487 €

▼ 96,6 %

Aktíva

43 439 €

▼ 42,4 %

Vlastné imanie

33 005 €

▲ 1,5 %

Zadlženosť

24,0 %

Hrubá marža

2,1 %

Čistá marža

0,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 8 333 €. 2022: tržby 5 980 €. 2023: tržby 121 889 €. 2024: tržby 120 980 €. 2025: tržby 67 399 €.200 tis.100 tis.08,3 tis.6 tis.121,9 tis.121 tis.67,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 8 333 €. 2022: tržby 5 980 €. 2023: tržby 121 889 €. 2024: tržby 120 980 €. 2025: tržby 67 399 €.200 tis.100 tis.08,3 tis.6 tis.121,9 tis.121 tis.67,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 8 333 €. 2022: tržby 5 980 €. 2023: tržby 121 889 €. 2024: tržby 120 980 €. 2025: tržby 67 399 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −22 877 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 511 €. 2023: výsledok hospodárenia 13 350 €. 2024: výsledok hospodárenia 14 168 €. 2025: výsledok hospodárenia 487 €.20 tis.0−25 tis.−22,9 tis.−2,5 tis.+13,3 tis.+14,2 tis.+48720212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −22 877 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 511 €. 2023: výsledok hospodárenia 13 350 €. 2024: výsledok hospodárenia 14 168 €. 2025: výsledok hospodárenia 487 €.20 tis.0−25 tis.−22,9 tis.−2,5 tis.+13,3 tis.+14,2 tis.+48720212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −22 877 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 511 €. 2023: výsledok hospodárenia 13 350 €. 2024: výsledok hospodárenia 14 168 €. 2025: výsledok hospodárenia 487 €.20 tis.0−25 tis.+487202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 48 981 €, vlastné imanie −35 830 €. 2022: aktíva 32 344 €, vlastné imanie 2 489 €. 2023: aktíva 66 400 €, vlastné imanie 18 350 €. 2024: aktíva 75 376 €, vlastné imanie 32 518 €. 2025: aktíva 43 439 €, vlastné imanie 33 005 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 48 981 €, vlastné imanie −35 830 €. 2022: aktíva 32 344 €, vlastné imanie 2 489 €. 2023: aktíva 66 400 €, vlastné imanie 18 350 €. 2024: aktíva 75 376 €, vlastné imanie 32 518 €. 2025: aktíva 43 439 €, vlastné imanie 33 005 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 48 981 €, vlastné imanie −35 830 €. 2022: aktíva 32 344 €, vlastné imanie 2 489 €. 2023: aktíva 66 400 €, vlastné imanie 18 350 €. 2024: aktíva 75 376 €, vlastné imanie 32 518 €. 2025: aktíva 43 439 €, vlastné imanie 33 005 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 229 €, zásoby 0 €, pohľadávky 189 €, finančné účty 45 563 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 32 344 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 667 €, finančné účty 14 733 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 080 €, finančné účty 69 296 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 067 €, finančné účty 7 372 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 229 €, zásoby 0 €, pohľadávky 189 €, finančné účty 45 563 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 32 344 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 667 €, finančné účty 14 733 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 080 €, finančné účty 69 296 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 067 €, finančné účty 7 372 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 229 €, zásoby 0 €, pohľadávky 189 €, finančné účty 45 563 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 32 344 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 667 €, finančné účty 14 733 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 080 €, finančné účty 69 296 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 067 €, finančné účty 7 372 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −35 830 €, dlhodobé záväzky 17 789 €, krátkodobé záväzky 67 022 €. 2022: vlastné imanie 2 489 €, dlhodobé záväzky 10 481 €, krátkodobé záväzky 19 374 €. 2023: vlastné imanie 18 350 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 48 050 €. 2024: vlastné imanie 32 518 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 858 €. 2025: vlastné imanie 33 005 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 434 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −35 830 €, dlhodobé záväzky 17 789 €, krátkodobé záväzky 67 022 €. 2022: vlastné imanie 2 489 €, dlhodobé záväzky 10 481 €, krátkodobé záväzky 19 374 €. 2023: vlastné imanie 18 350 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 48 050 €. 2024: vlastné imanie 32 518 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 858 €. 2025: vlastné imanie 33 005 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 434 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −35 830 €, dlhodobé záväzky 17 789 €, krátkodobé záväzky 67 022 €. 2022: vlastné imanie 2 489 €, dlhodobé záväzky 10 481 €, krátkodobé záväzky 19 374 €. 2023: vlastné imanie 18 350 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 48 050 €. 2024: vlastné imanie 32 518 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 858 €. 2025: vlastné imanie 33 005 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 434 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 3 549 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.0003,5 tis.96096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 3 549 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.0003,5 tis.96096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 3 549 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.00960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby8,3 tis.6 tis.121,9 tis.121 tis.67,4 tis.
Výsledok hospodárenia−22,9 tis.−2,5 tis.13,3 tis.14,2 tis.487
Aktíva49 tis.32,3 tis.66,4 tis.75,4 tis.43,4 tis.
Vlastné imanie−35,8 tis.2,5 tis.18,4 tis.32,5 tis.33 tis.
Daň z príjmu003,5 tis.960960
Zadlženosť173,2 %92,3 %72,4 %56,9 %24,0 %

aj 11/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
67,4 tis.
Výsledok hospodárenia
487
Aktíva
43,4 tis.
Vlastné imanie
33 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
24,0 %

2024

Tržby
121 tis.
Výsledok hospodárenia
14,2 tis.
Aktíva
75,4 tis.
Vlastné imanie
32,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
56,9 %

2023

Tržby
121,9 tis.
Výsledok hospodárenia
13,3 tis.
Aktíva
66,4 tis.
Vlastné imanie
18,4 tis.
Daň z príjmu
3,5 tis.
Zadlženosť
72,4 %

2022

Tržby
6 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,5 tis.
Aktíva
32,3 tis.
Vlastné imanie
2,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
92,3 %

2021

Tržby
8,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−22,9 tis.
Aktíva
49 tis.
Vlastné imanie
−35,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
173,2 %

aj 11/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API