prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

TAT Group, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50050532aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 11. 201510 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
Tržby
73 098 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TAT Group, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50050532
daňové identifikačné číslo
2120154839
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120154839
Sídlo
Mierová 573, 91621 Čachtice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 11. 2015
V registri
10 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 32254/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
4816522
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu13. 11. 2015—
Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom13. 11. 2015—
Výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení13. 11. 2015—
Výroba chladiacich, ventilačných a filtračných zariadení13. 11. 2015—
Výroba strojov pre hospodárske odvetvia13. 11. 2015—
Výroba strojov a prístrojov pre domácnosť13. 11. 2015—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky13. 11. 2015—
Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu13. 11. 2015—
Prípravné práce k realizácii stavby13. 11. 2015—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien13. 11. 2015—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov13. 11. 2015—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 11. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu13. 11. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb13. 11. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby13. 11. 2015—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla13. 11. 2015—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla13. 11. 2015—
Fotografické služby13. 11. 2015—
Reklamné a marketingové služby13. 11. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120154839: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120154839: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120154839IČ DPH SK2120154839Obdobia daňových registráciíDIČ 2120154839: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120154839: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120154839IČ DPH SK2120154839Obdobia daňových registráciíDIČ 2120154839: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120154839: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120154839IČ DPH SK2120154839
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212015483911. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 20. 09. 2016
daňové identifikačné číslo212015483910. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené31. 08. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲607 % na 20 634 € a zvýšila tržby o ▲10 % na 73,1 tisíc eur.

Tržby

73 098 €

▲ 9,9 %

Výsledok hospodárenia

20 634 €

▲ 607,4 %

Aktíva

65 794 €

▲ 56,3 %

Vlastné imanie

54 117 €

▲ 61,6 %

Zadlženosť

17,7 %

Hrubá marža

31,3 %

Čistá marža

28,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 48 319 €. 2022: tržby 86 725 €. 2023: tržby 72 840 €. 2024: tržby 66 539 €. 2025: tržby 73 098 €.100 tis.50 tis.048,3 tis.86,7 tis.72,8 tis.66,5 tis.73,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 48 319 €. 2022: tržby 86 725 €. 2023: tržby 72 840 €. 2024: tržby 66 539 €. 2025: tržby 73 098 €.100 tis.50 tis.048,3 tis.86,7 tis.72,8 tis.66,5 tis.73,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 48 319 €. 2022: tržby 86 725 €. 2023: tržby 72 840 €. 2024: tržby 66 539 €. 2025: tržby 73 098 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 561 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 356 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 226 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 917 €. 2025: výsledok hospodárenia 20 634 €.25 tis.12,5 tis.0+2,6 tis.+5,4 tis.+3,2 tis.+2,9 tis.+20,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 561 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 356 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 226 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 917 €. 2025: výsledok hospodárenia 20 634 €.25 tis.12,5 tis.0+2,6 tis.+5,4 tis.+3,2 tis.+2,9 tis.+20,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 561 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 356 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 226 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 917 €. 2025: výsledok hospodárenia 20 634 €.25 tis.12,5 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 34 414 €, vlastné imanie 21 984 €. 2022: aktíva 35 416 €, vlastné imanie 27 340 €. 2023: aktíva 42 446 €, vlastné imanie 30 566 €. 2024: aktíva 42 093 €, vlastné imanie 33 483 €. 2025: aktíva 65 794 €, vlastné imanie 54 117 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 34 414 €, vlastné imanie 21 984 €. 2022: aktíva 35 416 €, vlastné imanie 27 340 €. 2023: aktíva 42 446 €, vlastné imanie 30 566 €. 2024: aktíva 42 093 €, vlastné imanie 33 483 €. 2025: aktíva 65 794 €, vlastné imanie 54 117 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 34 414 €, vlastné imanie 21 984 €. 2022: aktíva 35 416 €, vlastné imanie 27 340 €. 2023: aktíva 42 446 €, vlastné imanie 30 566 €. 2024: aktíva 42 093 €, vlastné imanie 33 483 €. 2025: aktíva 65 794 €, vlastné imanie 54 117 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 5 581 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 033 €, finančné účty 12 800 €. 2022: dlhodobý majetok 4 416 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 192 €, finančné účty 9 808 €. 2023: dlhodobý majetok 8 067 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 509 €, finančné účty 22 870 €. 2024: dlhodobý majetok 5 879 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 371 €, finančné účty 27 843 €. 2025: dlhodobý majetok 3 691 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 293 €, finančné účty 55 810 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 5 581 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 033 €, finančné účty 12 800 €. 2022: dlhodobý majetok 4 416 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 192 €, finančné účty 9 808 €. 2023: dlhodobý majetok 8 067 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 509 €, finančné účty 22 870 €. 2024: dlhodobý majetok 5 879 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 371 €, finančné účty 27 843 €. 2025: dlhodobý majetok 3 691 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 293 €, finančné účty 55 810 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 5 581 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 033 €, finančné účty 12 800 €. 2022: dlhodobý majetok 4 416 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 192 €, finančné účty 9 808 €. 2023: dlhodobý majetok 8 067 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 509 €, finančné účty 22 870 €. 2024: dlhodobý majetok 5 879 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 371 €, finančné účty 27 843 €. 2025: dlhodobý majetok 3 691 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 293 €, finančné účty 55 810 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 21 984 €, dlhodobé záväzky −470 €, krátkodobé záväzky 12 900 €. 2022: vlastné imanie 27 340 €, dlhodobé záväzky −410 €, krátkodobé záväzky 8 486 €. 2023: vlastné imanie 30 566 €, dlhodobé záväzky −372 €, krátkodobé záväzky 12 252 €. 2024: vlastné imanie 33 483 €, dlhodobé záväzky −340 €, krátkodobé záväzky 8 950 €. 2025: vlastné imanie 54 117 €, dlhodobé záväzky −305 €, krátkodobé záväzky 11 982 €.100 tis.0−50020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 21 984 €, dlhodobé záväzky −470 €, krátkodobé záväzky 12 900 €. 2022: vlastné imanie 27 340 €, dlhodobé záväzky −410 €, krátkodobé záväzky 8 486 €. 2023: vlastné imanie 30 566 €, dlhodobé záväzky −372 €, krátkodobé záväzky 12 252 €. 2024: vlastné imanie 33 483 €, dlhodobé záväzky −340 €, krátkodobé záväzky 8 950 €. 2025: vlastné imanie 54 117 €, dlhodobé záväzky −305 €, krátkodobé záväzky 11 982 €.100 tis.0−50020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 21 984 €, dlhodobé záväzky −470 €, krátkodobé záväzky 12 900 €. 2022: vlastné imanie 27 340 €, dlhodobé záväzky −410 €, krátkodobé záväzky 8 486 €. 2023: vlastné imanie 30 566 €, dlhodobé záväzky −372 €, krátkodobé záväzky 12 252 €. 2024: vlastné imanie 33 483 €, dlhodobé záväzky −340 €, krátkodobé záväzky 8 950 €. 2025: vlastné imanie 54 117 €, dlhodobé záväzky −305 €, krátkodobé záväzky 11 982 €.100 tis.0−50020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 494 €. 2022: daň z príjmu 1 396 €. 2023: daň z príjmu 990 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 2 233 €.2,5 tis.1,3 tis.04941,4 tis.9909602,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 494 €. 2022: daň z príjmu 1 396 €. 2023: daň z príjmu 990 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 2 233 €.2,5 tis.1,3 tis.04941,4 tis.9909602,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 494 €. 2022: daň z príjmu 1 396 €. 2023: daň z príjmu 990 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 2 233 €.2,5 tis.1,3 tis.0494990202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby48,3 tis.86,7 tis.72,8 tis.66,5 tis.73,1 tis.
Výsledok hospodárenia2,6 tis.5,4 tis.3,2 tis.2,9 tis.20,6 tis.
Aktíva34,4 tis.35,4 tis.42,4 tis.42,1 tis.65,8 tis.
Vlastné imanie22 tis.27,3 tis.30,6 tis.33,5 tis.54,1 tis.
Daň z príjmu4941,4 tis.9909602,2 tis.
Zadlženosť36,1 %22,8 %28,0 %20,5 %17,7 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
73,1 tis.
Výsledok hospodárenia
20,6 tis.
Aktíva
65,8 tis.
Vlastné imanie
54,1 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
17,7 %

2024

Tržby
66,5 tis.
Výsledok hospodárenia
2,9 tis.
Aktíva
42,1 tis.
Vlastné imanie
33,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
20,5 %

2023

Tržby
72,8 tis.
Výsledok hospodárenia
3,2 tis.
Aktíva
42,4 tis.
Vlastné imanie
30,6 tis.
Daň z príjmu
990
Zadlženosť
28,0 %

2022

Tržby
86,7 tis.
Výsledok hospodárenia
5,4 tis.
Aktíva
35,4 tis.
Vlastné imanie
27,3 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
22,8 %

2021

Tržby
48,3 tis.
Výsledok hospodárenia
2,6 tis.
Aktíva
34,4 tis.
Vlastné imanie
22 tis.
Daň z príjmu
494
Zadlženosť
36,1 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API