prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

roso build group s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50050389aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 12. 201510 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 12. 10. 2026
Tržby
2 544 995 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
roso build group s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50050389
daňové identifikačné číslo
2120170107
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120170107
Sídlo
Streženice 15, 02001 Streženice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 12. 2015
V registri
10 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 32326/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
5495243
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
murárstvo05. 12. 2015—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien05. 12. 2015—
čistiace a upratovacie služby05. 12. 2015—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov05. 12. 2015—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)05. 12. 2015—
prenájom hnuteľných vecí05. 12. 2015—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí05. 12. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu05. 12. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby05. 12. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb05. 12. 2015—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 17. 05. 2017
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária JUDr. Jaroslav Čibenka s.r.o. · od 03. 07. 2025

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120170107: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120170107: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120170107IČ DPH SK2120170107Obdobia daňových registráciíDIČ 2120170107: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120170107: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120170107IČ DPH SK2120170107Obdobia daňových registráciíDIČ 2120170107: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120170107: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120170107IČ DPH SK2120170107
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212017010711. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 08. 03. 2019
daňové identifikačné číslo212017010710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 12. 10. 2026 otvorený02. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené11. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲9 % na 17 257 € a zvýšila tržby o ▲89 % na 2,54 mil. €.

Tržby

2 544 995 €

▲ 88,6 %

Výsledok hospodárenia

17 257 €

▲ 9,0 %

Aktíva

1 053 677 €

▼ 2,6 %

Vlastné imanie

92 760 €

▲ 22,9 %

Zadlženosť

91,2 %

Hrubá marža

0,9 %

Čistá marža

0,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 717 115 €. 2022: tržby 222 201 €. 2023: tržby 502 766 €. 2024: tržby 1 349 457 €. 2025: tržby 2 544 995 €.5 mil.2,5 mil.0717,1 tis.222,2 tis.502,8 tis.1,35 mil.2,54 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 717 115 €. 2022: tržby 222 201 €. 2023: tržby 502 766 €. 2024: tržby 1 349 457 €. 2025: tržby 2 544 995 €.5 mil.2,5 mil.0717,1 tis.222,2 tis.502,8 tis.1,35 mil.2,54 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 717 115 €. 2022: tržby 222 201 €. 2023: tržby 502 766 €. 2024: tržby 1 349 457 €. 2025: tržby 2 544 995 €.5 mil.2,5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 15 655 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 707 €. 2023: výsledok hospodárenia 96 547 €. 2024: výsledok hospodárenia 15 839 €. 2025: výsledok hospodárenia 17 257 €.100 tis.50 tis.0+15,7 tis.+3,7 tis.+96,5 tis.+15,8 tis.+17,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 15 655 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 707 €. 2023: výsledok hospodárenia 96 547 €. 2024: výsledok hospodárenia 15 839 €. 2025: výsledok hospodárenia 17 257 €.100 tis.50 tis.0+15,7 tis.+3,7 tis.+96,5 tis.+15,8 tis.+17,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 15 655 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 707 €. 2023: výsledok hospodárenia 96 547 €. 2024: výsledok hospodárenia 15 839 €. 2025: výsledok hospodárenia 17 257 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 484 348 €, vlastné imanie −40 589 €. 2022: aktíva 795 727 €, vlastné imanie −36 883 €. 2023: aktíva 926 535 €, vlastné imanie 59 664 €. 2024: aktíva 1 082 251 €, vlastné imanie 75 503 €. 2025: aktíva 1 053 677 €, vlastné imanie 92 760 €.2 mil.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 484 348 €, vlastné imanie −40 589 €. 2022: aktíva 795 727 €, vlastné imanie −36 883 €. 2023: aktíva 926 535 €, vlastné imanie 59 664 €. 2024: aktíva 1 082 251 €, vlastné imanie 75 503 €. 2025: aktíva 1 053 677 €, vlastné imanie 92 760 €.2 mil.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 484 348 €, vlastné imanie −40 589 €. 2022: aktíva 795 727 €, vlastné imanie −36 883 €. 2023: aktíva 926 535 €, vlastné imanie 59 664 €. 2024: aktíva 1 082 251 €, vlastné imanie 75 503 €. 2025: aktíva 1 053 677 €, vlastné imanie 92 760 €.2 mil.0−50 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 308 115 €, zásoby 161 646 €, pohľadávky 12 766 €, finančné účty 1 821 €. 2022: dlhodobý majetok 384 798 €, zásoby 279 572 €, pohľadávky 126 082 €, finančné účty 5 275 €. 2023: dlhodobý majetok 523 621 €, zásoby 111 602 €, pohľadávky 285 749 €, finančné účty 5 563 €. 2024: dlhodobý majetok 823 239 €, zásoby 111 602 €, pohľadávky 127 997 €, finančné účty 19 413 €. 2025: dlhodobý majetok 925 947 €, zásoby 35 203 €, pohľadávky 68 344 €, finančné účty 24 183 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 308 115 €, zásoby 161 646 €, pohľadávky 12 766 €, finančné účty 1 821 €. 2022: dlhodobý majetok 384 798 €, zásoby 279 572 €, pohľadávky 126 082 €, finančné účty 5 275 €. 2023: dlhodobý majetok 523 621 €, zásoby 111 602 €, pohľadávky 285 749 €, finančné účty 5 563 €. 2024: dlhodobý majetok 823 239 €, zásoby 111 602 €, pohľadávky 127 997 €, finančné účty 19 413 €. 2025: dlhodobý majetok 925 947 €, zásoby 35 203 €, pohľadávky 68 344 €, finančné účty 24 183 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 308 115 €, zásoby 161 646 €, pohľadávky 12 766 €, finančné účty 1 821 €. 2022: dlhodobý majetok 384 798 €, zásoby 279 572 €, pohľadávky 126 082 €, finančné účty 5 275 €. 2023: dlhodobý majetok 523 621 €, zásoby 111 602 €, pohľadávky 285 749 €, finančné účty 5 563 €. 2024: dlhodobý majetok 823 239 €, zásoby 111 602 €, pohľadávky 127 997 €, finančné účty 19 413 €. 2025: dlhodobý majetok 925 947 €, zásoby 35 203 €, pohľadávky 68 344 €, finančné účty 24 183 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −40 589 €, dlhodobé záväzky 53 043 €, krátkodobé záväzky 471 894 €. 2022: vlastné imanie −36 883 €, dlhodobé záväzky 28 826 €, krátkodobé záväzky 803 784 €. 2023: vlastné imanie 59 664 €, dlhodobé záväzky 98 680 €, krátkodobé záväzky 768 191 €. 2024: vlastné imanie 75 503 €, dlhodobé záväzky 90 254 €, krátkodobé záväzky 916 494 €. 2025: vlastné imanie 92 760 €, dlhodobé záväzky 39 771 €, krátkodobé záväzky 921 146 €.2 mil.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −40 589 €, dlhodobé záväzky 53 043 €, krátkodobé záväzky 471 894 €. 2022: vlastné imanie −36 883 €, dlhodobé záväzky 28 826 €, krátkodobé záväzky 803 784 €. 2023: vlastné imanie 59 664 €, dlhodobé záväzky 98 680 €, krátkodobé záväzky 768 191 €. 2024: vlastné imanie 75 503 €, dlhodobé záväzky 90 254 €, krátkodobé záväzky 916 494 €. 2025: vlastné imanie 92 760 €, dlhodobé záväzky 39 771 €, krátkodobé záväzky 921 146 €.2 mil.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −40 589 €, dlhodobé záväzky 53 043 €, krátkodobé záväzky 471 894 €. 2022: vlastné imanie −36 883 €, dlhodobé záväzky 28 826 €, krátkodobé záväzky 803 784 €. 2023: vlastné imanie 59 664 €, dlhodobé záväzky 98 680 €, krátkodobé záväzky 768 191 €. 2024: vlastné imanie 75 503 €, dlhodobé záväzky 90 254 €, krátkodobé záväzky 916 494 €. 2025: vlastné imanie 92 760 €, dlhodobé záväzky 39 771 €, krátkodobé záväzky 921 146 €.2 mil.0−50 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 680 €. 2022: daň z príjmu 3 386 €. 2023: daň z príjmu 10 270 €. 2024: daň z príjmu 4 316 €. 2025: daň z príjmu 4 587 €.20 tis.10 tis.02,7 tis.3,4 tis.10,3 tis.4,3 tis.4,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 680 €. 2022: daň z príjmu 3 386 €. 2023: daň z príjmu 10 270 €. 2024: daň z príjmu 4 316 €. 2025: daň z príjmu 4 587 €.20 tis.10 tis.02,7 tis.3,4 tis.10,3 tis.4,3 tis.4,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 680 €. 2022: daň z príjmu 3 386 €. 2023: daň z príjmu 10 270 €. 2024: daň z príjmu 4 316 €. 2025: daň z príjmu 4 587 €.20 tis.10 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby717,1 tis.222,2 tis.502,8 tis.1,35 mil.2,54 mil.
Výsledok hospodárenia15,7 tis.3,7 tis.96,5 tis.15,8 tis.17,3 tis.
Aktíva484,3 tis.795,7 tis.926,5 tis.1,08 mil.1,05 mil.
Vlastné imanie−40,6 tis.−36,9 tis.59,7 tis.75,5 tis.92,8 tis.
Daň z príjmu2,7 tis.3,4 tis.10,3 tis.4,3 tis.4,6 tis.
Zadlženosť108,4 %104,6 %93,6 %93,0 %91,2 %

aj 12/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
2,54 mil.
Výsledok hospodárenia
17,3 tis.
Aktíva
1,05 mil.
Vlastné imanie
92,8 tis.
Daň z príjmu
4,6 tis.
Zadlženosť
91,2 %

2024

Tržby
1,35 mil.
Výsledok hospodárenia
15,8 tis.
Aktíva
1,08 mil.
Vlastné imanie
75,5 tis.
Daň z príjmu
4,3 tis.
Zadlženosť
93,0 %

2023

Tržby
502,8 tis.
Výsledok hospodárenia
96,5 tis.
Aktíva
926,5 tis.
Vlastné imanie
59,7 tis.
Daň z príjmu
10,3 tis.
Zadlženosť
93,6 %

2022

Tržby
222,2 tis.
Výsledok hospodárenia
3,7 tis.
Aktíva
795,7 tis.
Vlastné imanie
−36,9 tis.
Daň z príjmu
3,4 tis.
Zadlženosť
104,6 %

2021

Tržby
717,1 tis.
Výsledok hospodárenia
15,7 tis.
Aktíva
484,3 tis.
Vlastné imanie
−40,6 tis.
Daň z príjmu
2,7 tis.
Zadlženosť
108,4 %

aj 12/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API