Súhrn
- Vznik
- 04. 11. 201511 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 43 374 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Advokátska kancelária Jakubčová a partneri, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50046594
- daňové identifikačné číslo
- 2120202964
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120202964
- Sídlo
- Pribinova 4, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Staré Mestookres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 11. 2015
- V registri
- 11 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 107224/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 4796010
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie právnych služieb | 04. 11. 2015 | — |
| Ďalší záznam s tým istým identifikačné číslo organizácie | Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci | Stav |
|---|---|---|
| Mgr. Lenka Jakubčová, advokátka | 9640609 | zaniknutý 07. 12. 2015 |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 09. 11. 2022
- Oprávnená osoba
- Advokátska kancelária Mgr. Lukáš Szabó, s. r. o. · od 07. 02. 2026
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120202964 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2021 |
| daňové identifikačné číslo | 2120202964 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −36 943 € a znížila tržby o ▼35 % na 43,4 tisíc eur.
Tržby
43 374 €
▼ 35,4 %Výsledok hospodárenia
−36 943 €
▼ 178,6 %Aktíva
169 238 €
▼ 28,4 %Vlastné imanie
−63 399 €
▼ 139,6 %Zadlženosť
137,5 %
Hrubá marža
−84,4 %
Čistá marža
−85,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 138,4 tis. | 21,8 tis. | 76 tis. | 67,1 tis. | 43,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1 tis. | −48,4 tis. | 4,8 tis. | −13,3 tis. | −36,9 tis. |
| Aktíva | 88,7 tis. | 130,4 tis. | 166,5 tis. | 236,5 tis. | 169,2 tis. |
| Vlastné imanie | 30,5 tis. | −18 tis. | −13,2 tis. | −26,5 tis. | −63,4 tis. |
| Daň z príjmu | 1,9 tis. | 0 | 559 | 960 | 340 |
| Zadlženosť | 65,6 % | 113,8 % | 107,9 % | 111,2 % | 137,5 % |
aj 11/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 43,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −36,9 tis.
- Aktíva
- 169,2 tis.
- Vlastné imanie
- −63,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 137,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 67,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −13,3 tis.
- Aktíva
- 236,5 tis.
- Vlastné imanie
- −26,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 111,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 76 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,8 tis.
- Aktíva
- 166,5 tis.
- Vlastné imanie
- −13,2 tis.
- Daň z príjmu
- 559
- Zadlženosť
- 107,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 21,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −48,4 tis.
- Aktíva
- 130,4 tis.
- Vlastné imanie
- −18 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 113,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 138,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1 tis.
- Aktíva
- 88,7 tis.
- Vlastné imanie
- 30,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 65,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 11/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.