Súhrn
- Vznik
- 26. 11. 201510 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 552 628 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AGREMA WOOD SLOVAKIA s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50033441
- daňové identifikačné číslo
- 2120174463
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120174463
- Sídlo
- Dubovecká 742/37, 91401 Trenčianska Teplá, Slovenská republika
- Územie
- Trenčianska Tepláokres TrenčínTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 26. 11. 2015
- V registri
- 10 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 47404/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 5422782
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Reklamné a marketingové služby | 26. 11. 2015 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 26. 11. 2015 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) | 26. 11. 2015 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 26. 11. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 26. 11. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 26. 11. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 26. 11. 2015 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 26. 11. 2015 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 26. 11. 2015 | — |
| Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictva | 26. 11. 2015 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 19. 04. 2017
- Oprávnená osoba
- Advokátska kancelária JUDr. Danica Birošová, s.r.o. · od 19. 04. 2017
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120174463 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 04. 03. 2016 |
| daňové identifikačné číslo | 2120174463 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 06. 2026 (rok porušenia 2019).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −229 232 € a znížila tržby o ▼33 % na 552,6 tisíc eur.
Tržby
552 628 €
▼ 33,4 %Výsledok hospodárenia
−229 232 €
▼ 8 253,9 %Aktíva
103 940 €
▼ 63,4 %Vlastné imanie
−206 842 €
▼ 1 023,8 %Zadlženosť
299,0 %
Hrubá marža
−40,8 %
Čistá marža
−41,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,04 mil. | 1,06 mil. | 877,1 tis. | 829,9 tis. | 552,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −129 tis. | −17,6 tis. | −16 tis. | −2,7 tis. | −229,2 tis. |
| Aktíva | 553,1 tis. | 377,1 tis. | 357 tis. | 284,3 tis. | 103,9 tis. |
| Vlastné imanie | 58,7 tis. | 41,1 tis. | 25,1 tis. | 22,4 tis. | −206,8 tis. |
| Daň z príjmu | 1,6 tis. | 1,8 tis. | 1 tis. | 3,8 tis. | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 89,4 % | 89,1 % | 93,0 % | 92,1 % | 299,0 % |
aj 2016–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 552,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −229,2 tis.
- Aktíva
- 103,9 tis.
- Vlastné imanie
- −206,8 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 299,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 829,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,7 tis.
- Aktíva
- 284,3 tis.
- Vlastné imanie
- 22,4 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 92,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 877,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −16 tis.
- Aktíva
- 357 tis.
- Vlastné imanie
- 25,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 93,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,06 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −17,6 tis.
- Aktíva
- 377,1 tis.
- Vlastné imanie
- 41,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,8 tis.
- Zadlženosť
- 89,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,04 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −129 tis.
- Aktíva
- 553,1 tis.
- Vlastné imanie
- 58,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,6 tis.
- Zadlženosť
- 89,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2016–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).