prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

M Spedition s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50024949aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 11. 201510 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
4 200 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
M Spedition s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50024949
daňové identifikačné číslo
2120160999
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Južná trieda 4B, 040 01 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 11. 2015
V registri
10 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 38201/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
5429982
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)28. 11. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu28. 11. 2015—
výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 309. 03. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120160999: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120160999Obdobia daňových registráciíDIČ 2120160999: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120160999Obdobia daňových registráciíDIČ 2120160999: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120160999
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212016099910. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila stratu na −20 393 € a znížila tržby o ▼73 % na 4,2 tisíc eur.

Tržby

4 200 €

▼ 72,9 %

Výsledok hospodárenia

−20 393 €

▲ 32,0 %

Aktíva

5 143 €

▼ 79,7 %

Vlastné imanie

−14 916 €

▼ 321,6 %

Zadlženosť

390,0 %

Hrubá marža

−485,5 %

Čistá marža

−485,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 31 700 €. 2017: tržby 26 865 €. 2018: tržby 55 325 €. 2019: tržby 15 475 €. 2020: tržby 4 200 €.100 tis.50 tis.031,7 tis.26,9 tis.55,3 tis.15,5 tis.4,2 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 31 700 €. 2017: tržby 26 865 €. 2018: tržby 55 325 €. 2019: tržby 15 475 €. 2020: tržby 4 200 €.100 tis.50 tis.031,7 tis.26,9 tis.55,3 tis.15,5 tis.4,2 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 31 700 €. 2017: tržby 26 865 €. 2018: tržby 55 325 €. 2019: tržby 15 475 €. 2020: tržby 4 200 €.100 tis.50 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 422 €. 2017: výsledok hospodárenia −31 681 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 275 €. 2019: výsledok hospodárenia −29 984 €. 2020: výsledok hospodárenia −20 393 €.5 tis.0−50 tis.+1,4 tis.−31,7 tis.+3,3 tis.−30 tis.−20,4 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 422 €. 2017: výsledok hospodárenia −31 681 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 275 €. 2019: výsledok hospodárenia −29 984 €. 2020: výsledok hospodárenia −20 393 €.5 tis.0−50 tis.+1,4 tis.−31,7 tis.+3,3 tis.−30 tis.−20,4 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 422 €. 2017: výsledok hospodárenia −31 681 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 275 €. 2019: výsledok hospodárenia −29 984 €. 2020: výsledok hospodárenia −20 393 €.5 tis.0−50 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 113 001 €, vlastné imanie 54 852 €. 2017: aktíva 71 061 €, vlastné imanie 23 170 €. 2018: aktíva 46 215 €, vlastné imanie 26 445 €. 2019: aktíva 25 390 €, vlastné imanie −3 538 €. 2020: aktíva 5 143 €, vlastné imanie −14 916 €.200 tis.0−20 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 113 001 €, vlastné imanie 54 852 €. 2017: aktíva 71 061 €, vlastné imanie 23 170 €. 2018: aktíva 46 215 €, vlastné imanie 26 445 €. 2019: aktíva 25 390 €, vlastné imanie −3 538 €. 2020: aktíva 5 143 €, vlastné imanie −14 916 €.200 tis.0−20 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 113 001 €, vlastné imanie 54 852 €. 2017: aktíva 71 061 €, vlastné imanie 23 170 €. 2018: aktíva 46 215 €, vlastné imanie 26 445 €. 2019: aktíva 25 390 €, vlastné imanie −3 538 €. 2020: aktíva 5 143 €, vlastné imanie −14 916 €.200 tis.0−20 tis.20162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 93 902 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 733 €, finančné účty 12 366 €. 2017: dlhodobý majetok 69 420 €, zásoby 0 €, pohľadávky 177 €, finančné účty 1 464 €. 2018: dlhodobý majetok 42 795 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 €, finančné účty 3 375 €. 2019: dlhodobý majetok 14 911 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 100 €, finančné účty 9 379 €. 2020: dlhodobý majetok 162 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 981 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 93 902 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 733 €, finančné účty 12 366 €. 2017: dlhodobý majetok 69 420 €, zásoby 0 €, pohľadávky 177 €, finančné účty 1 464 €. 2018: dlhodobý majetok 42 795 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 €, finančné účty 3 375 €. 2019: dlhodobý majetok 14 911 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 100 €, finančné účty 9 379 €. 2020: dlhodobý majetok 162 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 981 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 93 902 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 733 €, finančné účty 12 366 €. 2017: dlhodobý majetok 69 420 €, zásoby 0 €, pohľadávky 177 €, finančné účty 1 464 €. 2018: dlhodobý majetok 42 795 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 €, finančné účty 3 375 €. 2019: dlhodobý majetok 14 911 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 100 €, finančné účty 9 379 €. 2020: dlhodobý majetok 162 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 981 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 54 852 €, dlhodobé záväzky 20 €, krátkodobé záväzky 58 129 €. 2017: vlastné imanie 23 170 €, dlhodobé záväzky 51 €, krátkodobé záväzky 47 840 €. 2018: vlastné imanie 26 445 €, dlhodobé záväzky 90 €, krátkodobé záväzky 19 680 €. 2019: vlastné imanie −3 538 €, dlhodobé záväzky 98 €, krátkodobé záväzky 28 830 €. 2020: vlastné imanie −14 916 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 059 €.200 tis.0−20 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 54 852 €, dlhodobé záväzky 20 €, krátkodobé záväzky 58 129 €. 2017: vlastné imanie 23 170 €, dlhodobé záväzky 51 €, krátkodobé záväzky 47 840 €. 2018: vlastné imanie 26 445 €, dlhodobé záväzky 90 €, krátkodobé záväzky 19 680 €. 2019: vlastné imanie −3 538 €, dlhodobé záväzky 98 €, krátkodobé záväzky 28 830 €. 2020: vlastné imanie −14 916 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 059 €.200 tis.0−20 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 54 852 €, dlhodobé záväzky 20 €, krátkodobé záväzky 58 129 €. 2017: vlastné imanie 23 170 €, dlhodobé záväzky 51 €, krátkodobé záväzky 47 840 €. 2018: vlastné imanie 26 445 €, dlhodobé záväzky 90 €, krátkodobé záväzky 19 680 €. 2019: vlastné imanie −3 538 €, dlhodobé záväzky 98 €, krátkodobé záväzky 28 830 €. 2020: vlastné imanie −14 916 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 059 €.200 tis.0−20 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 962 €. 2018: daň z príjmu 4 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096240020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 962 €. 2018: daň z príjmu 4 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096240020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 962 €. 2018: daň z príjmu 4 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096240020162017201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby31,7 tis.26,9 tis.55,3 tis.15,5 tis.4,2 tis.
Výsledok hospodárenia1,4 tis.−31,7 tis.3,3 tis.−30 tis.−20,4 tis.
Aktíva113 tis.71,1 tis.46,2 tis.25,4 tis.5,1 tis.
Vlastné imanie54,9 tis.23,2 tis.26,4 tis.−3,5 tis.−14,9 tis.
Daň z príjmu960962400
Zadlženosť51,5 %67,4 %42,8 %113,9 %390,0 %

aj 11/2015 — 12/2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
4,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−20,4 tis.
Aktíva
5,1 tis.
Vlastné imanie
−14,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
390,0 %

2019

Tržby
15,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−30 tis.
Aktíva
25,4 tis.
Vlastné imanie
−3,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
113,9 %

2018

Tržby
55,3 tis.
Výsledok hospodárenia
3,3 tis.
Aktíva
46,2 tis.
Vlastné imanie
26,4 tis.
Daň z príjmu
4
Zadlženosť
42,8 %

2017

Tržby
26,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−31,7 tis.
Aktíva
71,1 tis.
Vlastné imanie
23,2 tis.
Daň z príjmu
962
Zadlženosť
67,4 %

2016

Tržby
31,7 tis.
Výsledok hospodárenia
1,4 tis.
Aktíva
113 tis.
Vlastné imanie
54,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
51,5 %

aj 11/2015 — 12/2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API