Súhrn
- Vznik
- 28. 10. 20157 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 305 103 €2016
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Carsbygg s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50023161
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Budkovce 448, 072 15 Budkovce, Slovenská republika
- Územie
- Budkovceokres MichalovceKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 28. 10. 2015
- Zánik
- 22. 02. 2023
- V registri
- 7 rokov 3 mesiace
- Stav
- zaniknutý 22. 02. 2023
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Košice I, oddiel: Sro, vložka č. 38313/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 4781166
02
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
03
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2016 prehĺbila stratu na −10 211 € a zvýšila tržby o ▲20 627 % na 305,1 tisíc eur.
Tržby
305 103 €
▲ 20 627,1 %Výsledok hospodárenia
−10 211 €
▼ 5 636,5 %Aktíva
58 392 €
▲ 861,7 %Vlastné imanie
−5 389 €
▼ 211,8 %Zadlženosť
109,2 %
Hrubá marža
−3,2 %
Čistá marža
−3,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 12/2015 — 12/2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 1,5 tis. | 305,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −178 | −10,2 tis. |
| Aktíva | 6,1 tis. | 58,4 tis. |
| Vlastné imanie | 4,8 tis. | −5,4 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 480 |
| Zadlženosť | 20,6 % | 109,2 % |
2016
- Tržby
- 305,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,2 tis.
- Aktíva
- 58,4 tis.
- Vlastné imanie
- −5,4 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 109,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2015 — 12/2015
- Tržby
- 1,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −178
- Aktíva
- 6,1 tis.
- Vlastné imanie
- 4,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 20,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
04
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
05
Prepojenia
06
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
07
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.