Súhrn
- Vznik
- 04. 11. 201510 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 750 000 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Tenra s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50017446
- daňové identifikačné číslo
- 2120154905
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Sasinkova 1, 908 51 Holíč, Slovenská republika
- Územie
- Holíčokres SkalicaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 11. 2015
- V registri
- 10 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 36574/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 4796066
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 04. 11. 2015 | — |
| Sťahovacie služby | 28. 11. 2017 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 04. 11. 2015 | — |
| Vedenie účtovníctva | 04. 11. 2015 | — |
| Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 04. 11. 2015 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 04. 11. 2015 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 28. 11. 2017 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 04. 11. 2015 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 04. 11. 2015 | — |
| Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky | 04. 11. 2015 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 04. 11. 2015 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 28. 11. 2017 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 28. 11. 2017 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 28. 11. 2017 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 28. 11. 2017 | — |
| Administratívne služby | 28. 11. 2017 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 28. 11. 2017 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 28. 11. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 28. 11. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120154905 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 zvýšila zisk o ▲2 946 % na 23 028 € a zvýšila tržby o ▲48 % na 750 tisíc eur.
Tržby
750 000 €
▲ 47,8 %Výsledok hospodárenia
23 028 €
▲ 2 946,0 %Aktíva
22 082 €
▼ 42,9 %Vlastné imanie
20 726 €
▼ 45,0 %Zadlženosť
6,1 %
Hrubá marža
3,1 %
Čistá marža
3,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3,7 tis. | 16,8 tis. | 759 tis. | 507,5 tis. | 750 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −917 | −40 | −84,5 tis. | 756 | 23 tis. |
| Aktíva | 4,2 tis. | 4,5 tis. | 68,6 tis. | 38,7 tis. | 22,1 tis. |
| Vlastné imanie | 3,5 tis. | 3,4 tis. | 56,9 tis. | 37,7 tis. | 20,7 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 960 | 0 | 203 | 509 |
| Zadlženosť | 18,1 % | 23,0 % | 17,0 % | 2,5 % | 6,1 % |
aj 11/2015 — 12/2015 — v pláne Štandard
2020
- Tržby
- 750 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 23 tis.
- Aktíva
- 22,1 tis.
- Vlastné imanie
- 20,7 tis.
- Daň z príjmu
- 509
- Zadlženosť
- 6,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 507,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 756
- Aktíva
- 38,7 tis.
- Vlastné imanie
- 37,7 tis.
- Daň z príjmu
- 203
- Zadlženosť
- 2,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 759 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −84,5 tis.
- Aktíva
- 68,6 tis.
- Vlastné imanie
- 56,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 17,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 16,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −40
- Aktíva
- 4,5 tis.
- Vlastné imanie
- 3,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 23,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 3,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −917
- Aktíva
- 4,2 tis.
- Vlastné imanie
- 3,5 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 18,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 11/2015 — 12/2015 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.