prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

LLtrans s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50010573aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 10. 201511 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
4 942 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LLtrans s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50010573
daňové identifikačné číslo
2120141793
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Mlynská 39/2047, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 10. 2015
V registri
11 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 38024/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
4761003
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Čistiace a upratovacie služby20. 10. 2015—
Prípravné práce k realizácii stavby20. 10. 2015—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)20. 10. 2015—
Uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien20. 10. 2015—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla20. 10. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu20. 10. 2015—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla20. 10. 2015—
Vykonávanie odťahovej služby20. 10. 2015—
Výkon prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 304. 05. 2016—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve26. 05. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120141793: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120141793Obdobia daňových registráciíDIČ 2120141793: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120141793Obdobia daňových registráciíDIČ 2120141793: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120141793
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212014179310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila stratu na −4 249 € a znížila tržby o ▼69 % na 4,9 tisíc eur.

Tržby

4 942 €

▼ 68,6 %

Výsledok hospodárenia

−4 249 €

▲ 68,6 %

Aktíva

66 627 €

▲ 5,8 %

Vlastné imanie

−12 849 €

▼ 50,2 %

Zadlženosť

119,3 %

Hrubá marža

−86,0 %

Čistá marža

−86,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 126 055 €. 2018: tržby 113 840 €. 2019: tržby 71 150 €. 2020: tržby 15 717 €. 2021: tržby 4 942 €.200 tis.100 tis.0126,1 tis.113,8 tis.71,2 tis.15,7 tis.4,9 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 126 055 €. 2018: tržby 113 840 €. 2019: tržby 71 150 €. 2020: tržby 15 717 €. 2021: tržby 4 942 €.200 tis.100 tis.0126,1 tis.113,8 tis.71,2 tis.15,7 tis.4,9 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 126 055 €. 2018: tržby 113 840 €. 2019: tržby 71 150 €. 2020: tržby 15 717 €. 2021: tržby 4 942 €.200 tis.100 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −51 €. 2018: výsledok hospodárenia −16 128 €. 2019: výsledok hospodárenia −5 443 €. 2020: výsledok hospodárenia −13 544 €. 2021: výsledok hospodárenia −4 249 €.0−20 tis.−51−16,1 tis.−5,4 tis.−13,5 tis.−4,2 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −51 €. 2018: výsledok hospodárenia −16 128 €. 2019: výsledok hospodárenia −5 443 €. 2020: výsledok hospodárenia −13 544 €. 2021: výsledok hospodárenia −4 249 €.0−20 tis.−51−16,1 tis.−5,4 tis.−13,5 tis.−4,2 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −51 €. 2018: výsledok hospodárenia −16 128 €. 2019: výsledok hospodárenia −5 443 €. 2020: výsledok hospodárenia −13 544 €. 2021: výsledok hospodárenia −4 249 €.0−20 tis.−51201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 130 757 €, vlastné imanie 26 559 €. 2018: aktíva 101 890 €, vlastné imanie 10 431 €. 2019: aktíva 89 203 €, vlastné imanie 4 988 €. 2020: aktíva 62 979 €, vlastné imanie −8 556 €. 2021: aktíva 66 627 €, vlastné imanie −12 849 €.200 tis.0−20 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 130 757 €, vlastné imanie 26 559 €. 2018: aktíva 101 890 €, vlastné imanie 10 431 €. 2019: aktíva 89 203 €, vlastné imanie 4 988 €. 2020: aktíva 62 979 €, vlastné imanie −8 556 €. 2021: aktíva 66 627 €, vlastné imanie −12 849 €.200 tis.0−20 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 130 757 €, vlastné imanie 26 559 €. 2018: aktíva 101 890 €, vlastné imanie 10 431 €. 2019: aktíva 89 203 €, vlastné imanie 4 988 €. 2020: aktíva 62 979 €, vlastné imanie −8 556 €. 2021: aktíva 66 627 €, vlastné imanie −12 849 €.200 tis.0−20 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 111 280 €, zásoby 2 253 €, pohľadávky 13 482 €, finančné účty 3 742 €. 2018: dlhodobý majetok 87 847 €, zásoby 1 956 €, pohľadávky 8 355 €, finančné účty 3 732 €. 2019: dlhodobý majetok 68 248 €, zásoby 922 €, pohľadávky 20 012 €, finančné účty 21 €. 2020: dlhodobý majetok 59 065 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 845 €, finančné účty 69 €. 2021: dlhodobý majetok 59 065 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 548 €, finančné účty 14 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 111 280 €, zásoby 2 253 €, pohľadávky 13 482 €, finančné účty 3 742 €. 2018: dlhodobý majetok 87 847 €, zásoby 1 956 €, pohľadávky 8 355 €, finančné účty 3 732 €. 2019: dlhodobý majetok 68 248 €, zásoby 922 €, pohľadávky 20 012 €, finančné účty 21 €. 2020: dlhodobý majetok 59 065 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 845 €, finančné účty 69 €. 2021: dlhodobý majetok 59 065 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 548 €, finančné účty 14 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 111 280 €, zásoby 2 253 €, pohľadávky 13 482 €, finančné účty 3 742 €. 2018: dlhodobý majetok 87 847 €, zásoby 1 956 €, pohľadávky 8 355 €, finančné účty 3 732 €. 2019: dlhodobý majetok 68 248 €, zásoby 922 €, pohľadávky 20 012 €, finančné účty 21 €. 2020: dlhodobý majetok 59 065 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 845 €, finančné účty 69 €. 2021: dlhodobý majetok 59 065 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 548 €, finančné účty 14 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 26 559 €, dlhodobé záväzky 57 €, krátkodobé záväzky 104 141 €. 2018: vlastné imanie 10 431 €, dlhodobé záväzky 70 €, krátkodobé záväzky 91 389 €. 2019: vlastné imanie 4 988 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 84 126 €. 2020: vlastné imanie −8 556 €, dlhodobé záväzky 97 €, krátkodobé záväzky 71 438 €. 2021: vlastné imanie −12 849 €, dlhodobé záväzky 138 €, krátkodobé záväzky 79 338 €.200 tis.0−20 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 26 559 €, dlhodobé záväzky 57 €, krátkodobé záväzky 104 141 €. 2018: vlastné imanie 10 431 €, dlhodobé záväzky 70 €, krátkodobé záväzky 91 389 €. 2019: vlastné imanie 4 988 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 84 126 €. 2020: vlastné imanie −8 556 €, dlhodobé záväzky 97 €, krátkodobé záväzky 71 438 €. 2021: vlastné imanie −12 849 €, dlhodobé záväzky 138 €, krátkodobé záväzky 79 338 €.200 tis.0−20 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 26 559 €, dlhodobé záväzky 57 €, krátkodobé záväzky 104 141 €. 2018: vlastné imanie 10 431 €, dlhodobé záväzky 70 €, krátkodobé záväzky 91 389 €. 2019: vlastné imanie 4 988 €, dlhodobé záväzky 89 €, krátkodobé záväzky 84 126 €. 2020: vlastné imanie −8 556 €, dlhodobé záväzky 97 €, krátkodobé záväzky 71 438 €. 2021: vlastné imanie −12 849 €, dlhodobé záväzky 138 €, krátkodobé záväzky 79 338 €.200 tis.0−20 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby126,1 tis.113,8 tis.71,2 tis.15,7 tis.4,9 tis.
Výsledok hospodárenia−51−16,1 tis.−5,4 tis.−13,5 tis.−4,2 tis.
Aktíva130,8 tis.101,9 tis.89,2 tis.63 tis.66,6 tis.
Vlastné imanie26,6 tis.10,4 tis.5 tis.−8,6 tis.−12,8 tis.
Daň z príjmu9600000
Zadlženosť79,7 %89,8 %94,4 %113,6 %119,3 %

aj 10/2015 — 12/2015–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
4,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,2 tis.
Aktíva
66,6 tis.
Vlastné imanie
−12,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
119,3 %

2020

Tržby
15,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−13,5 tis.
Aktíva
63 tis.
Vlastné imanie
−8,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
113,6 %

2019

Tržby
71,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,4 tis.
Aktíva
89,2 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
94,4 %

2018

Tržby
113,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−16,1 tis.
Aktíva
101,9 tis.
Vlastné imanie
10,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
89,8 %

2017

Tržby
126,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−51
Aktíva
130,8 tis.
Vlastné imanie
26,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
79,7 %

aj 10/2015 — 12/2015–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API