Súhrn
- Vznik
- 15. 12. 201510 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 286 955 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Elektro-Bau&JG, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 48339563
- daňové identifikačné číslo
- 2120168292
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Horelica 470, 022 01 Čadca, Slovenská republika
- Územie
- Čadcaokres ČadcaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 15. 12. 2015
- V registri
- 10 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 64722/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 6096110
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických | 15. 12. 2015 | — |
| Inštalácia a opravy chladiarenských zariadení | 15. 12. 2015 | — |
| Opravy vyhradených technických zariadení elektrických | 15. 12. 2015 | — |
| Čistenie kanalizačných systémov | 15. 12. 2015 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 15. 12. 2015 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 15. 12. 2015 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 15. 12. 2015 | — |
| Zhotovovanie mozaikových obrazov z rozličných materiálov podľa predložených návrhov | 15. 12. 2015 | — |
| Stavebné cenárstvo | 15. 12. 2015 | — |
| Diagnostika kanalizačných potrubí | 15. 12. 2015 | — |
| Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m | 15. 12. 2015 | — |
| Kopanie studní | 15. 12. 2015 | — |
| Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava | 15. 12. 2015 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 15. 12. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 15. 12. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 15. 12. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 15. 12. 2015 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 15. 12. 2015 | — |
| Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky | 15. 12. 2015 | — |
| Preprava zbraní a streliva | 15. 12. 2015 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 15. 12. 2015 | — |
| Vykonávanie odťahovej služby | 15. 12. 2015 | — |
| Sťahovacie služby | 15. 12. 2015 | — |
| Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 15. 12. 2015 | — |
| Kuriérske služby | 15. 12. 2015 | — |
| Skladovanie | 15. 12. 2015 | — |
| Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí | 15. 12. 2015 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 15. 12. 2015 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 15. 12. 2015 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 15. 12. 2015 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 15. 12. 2015 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 15. 12. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120168292 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 zvýšila zisk o ▲50 % na 4 953 € a zvýšila tržby o ▲41 % na 287 tisíc eur.
Tržby
286 955 €
▲ 41,2 %Výsledok hospodárenia
4 953 €
▲ 50,1 %Aktíva
45 831 €
▼ 13,9 %Vlastné imanie
13 087 €
▲ 60,9 %Zadlženosť
71,4 %
Hrubá marža
2,2 %
Čistá marža
1,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 79,7 tis. | 92,4 tis. | 172,8 tis. | 203,2 tis. | 287 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,7 tis. | 1,7 tis. | −3,3 tis. | 3,3 tis. | 5 tis. |
| Aktíva | 7,5 tis. | 47,8 tis. | 41,8 tis. | 53,2 tis. | 45,8 tis. |
| Vlastné imanie | 6,4 tis. | 8,2 tis. | 4,8 tis. | 8,1 tis. | 13,1 tis. |
| Daň z príjmu | 491 | 481 | 96 | 1 tis. | 1,3 tis. |
| Zadlženosť | 14,0 % | 82,9 % | 88,4 % | 84,7 % | 71,4 % |
aj 12/2015 — 12/2015 — v pláne Štandard
2020
- Tržby
- 287 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5 tis.
- Aktíva
- 45,8 tis.
- Vlastné imanie
- 13,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 71,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 203,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,3 tis.
- Aktíva
- 53,2 tis.
- Vlastné imanie
- 8,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 84,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 172,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,3 tis.
- Aktíva
- 41,8 tis.
- Vlastné imanie
- 4,8 tis.
- Daň z príjmu
- 96
- Zadlženosť
- 88,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 92,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,7 tis.
- Aktíva
- 47,8 tis.
- Vlastné imanie
- 8,2 tis.
- Daň z príjmu
- 481
- Zadlženosť
- 82,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 79,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,7 tis.
- Aktíva
- 7,5 tis.
- Vlastné imanie
- 6,4 tis.
- Daň z príjmu
- 491
- Zadlženosť
- 14,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 12/2015 — 12/2015 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).