prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Amsatech s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 48333620aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 10. 201511 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
23 828 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Amsatech s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
48333620
daňové identifikačné číslo
2120134544
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120134544
Sídlo
Bratislavská 8, 91702 Trnava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 10. 2015
V registri
11 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 37171/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
4459884
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 10. 2015—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla03. 10. 2015—
Prípravné práce k realizácii stavby03. 10. 2015—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien03. 10. 2015—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov03. 10. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu03. 10. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb03. 10. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby03. 10. 2015—
Sťahovacie služby03. 10. 2015—
Skladovanie03. 10. 2015—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom03. 10. 2015—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu03. 10. 2015—
Počítačové služby03. 10. 2015—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov03. 10. 2015—
Prenájom hnuteľných vecí03. 10. 2015—
Administratívne služby03. 10. 2015—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov03. 10. 2015—
Vedenie účtovníctva03. 10. 2015—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení03. 10. 2015—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí03. 10. 2015—
Reklamné a marketingové služby03. 10. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120134544: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120134544: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120134544IČ DPH SK2120134544Obdobia daňových registráciíDIČ 2120134544: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120134544: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120134544IČ DPH SK2120134544Obdobia daňových registráciíDIČ 2120134544: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120134544: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120134544IČ DPH SK2120134544
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212013454411. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 05. 04. 2019
daňové identifikačné číslo212013454410. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 04. 2025 (rok porušenia 2020).

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 15. 10. 2026, rok porušenia 2026).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 zvýšila zisk o ▲104 % na 8 022 € a zvýšila tržby o ▲13 % na 23,8 tisíc eur.

Tržby

23 828 €

▲ 12,6 %

Výsledok hospodárenia

8 022 €

▲ 103,8 %

Aktíva

70 206 €

▲ 21,9 %

Vlastné imanie

25 193 €

▲ 46,7 %

Zadlženosť

64,1 %

Hrubá marža

36,9 %

Čistá marža

33,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 56 448 €. 2019: tržby 53 849 €. 2020: tržby 24 841 €. 2021: tržby 21 153 €. 2022: tržby 23 828 €.100 tis.50 tis.056,4 tis.53,8 tis.24,8 tis.21,2 tis.23,8 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 56 448 €. 2019: tržby 53 849 €. 2020: tržby 24 841 €. 2021: tržby 21 153 €. 2022: tržby 23 828 €.100 tis.50 tis.056,4 tis.53,8 tis.24,8 tis.21,2 tis.23,8 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 56 448 €. 2019: tržby 53 849 €. 2020: tržby 24 841 €. 2021: tržby 21 153 €. 2022: tržby 23 828 €.100 tis.50 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 7 313 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 097 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 313 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 937 €. 2022: výsledok hospodárenia 8 022 €.10 tis.0−10 tis.+7,3 tis.−2,1 tis.−6,3 tis.+3,9 tis.+8 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 7 313 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 097 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 313 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 937 €. 2022: výsledok hospodárenia 8 022 €.10 tis.0−10 tis.+7,3 tis.−2,1 tis.−6,3 tis.+3,9 tis.+8 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 7 313 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 097 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 313 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 937 €. 2022: výsledok hospodárenia 8 022 €.10 tis.0−10 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 26 213 €, vlastné imanie 21 643 €. 2019: aktíva 56 120 €, vlastné imanie 19 546 €. 2020: aktíva 60 156 €, vlastné imanie 13 234 €. 2021: aktíva 57 581 €, vlastné imanie 17 171 €. 2022: aktíva 70 206 €, vlastné imanie 25 193 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 26 213 €, vlastné imanie 21 643 €. 2019: aktíva 56 120 €, vlastné imanie 19 546 €. 2020: aktíva 60 156 €, vlastné imanie 13 234 €. 2021: aktíva 57 581 €, vlastné imanie 17 171 €. 2022: aktíva 70 206 €, vlastné imanie 25 193 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 26 213 €, vlastné imanie 21 643 €. 2019: aktíva 56 120 €, vlastné imanie 19 546 €. 2020: aktíva 60 156 €, vlastné imanie 13 234 €. 2021: aktíva 57 581 €, vlastné imanie 17 171 €. 2022: aktíva 70 206 €, vlastné imanie 25 193 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 128 €, pohľadávky 5 338 €, finančné účty 20 747 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 675 €, finančné účty 22 445 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 38 695 €, finančné účty 21 461 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 523 €, finančné účty 28 058 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 135 €, finančné účty 29 071 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 128 €, pohľadávky 5 338 €, finančné účty 20 747 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 675 €, finančné účty 22 445 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 38 695 €, finančné účty 21 461 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 523 €, finančné účty 28 058 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 135 €, finančné účty 29 071 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 128 €, pohľadávky 5 338 €, finančné účty 20 747 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 675 €, finančné účty 22 445 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 38 695 €, finančné účty 21 461 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 523 €, finančné účty 28 058 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 135 €, finančné účty 29 071 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 21 643 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 570 €. 2019: vlastné imanie 19 546 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 574 €. 2020: vlastné imanie 13 234 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 46 922 €. 2021: vlastné imanie 17 171 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 40 410 €. 2022: vlastné imanie 25 193 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 45 013 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 21 643 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 570 €. 2019: vlastné imanie 19 546 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 574 €. 2020: vlastné imanie 13 234 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 46 922 €. 2021: vlastné imanie 17 171 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 40 410 €. 2022: vlastné imanie 25 193 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 45 013 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 21 643 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 570 €. 2019: vlastné imanie 19 546 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 574 €. 2020: vlastné imanie 13 234 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 46 922 €. 2021: vlastné imanie 17 171 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 40 410 €. 2022: vlastné imanie 25 193 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 45 013 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 953 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 293 €. 2022: daň z príjmu 764 €.2 tis.1 tis.02 tis.0029376420182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 953 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 293 €. 2022: daň z príjmu 764 €.2 tis.1 tis.02 tis.0029376420182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 953 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 293 €. 2022: daň z príjmu 764 €.2 tis.1 tis.00764201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby56,4 tis.53,8 tis.24,8 tis.21,2 tis.23,8 tis.
Výsledok hospodárenia7,3 tis.−2,1 tis.−6,3 tis.3,9 tis.8 tis.
Aktíva26,2 tis.56,1 tis.60,2 tis.57,6 tis.70,2 tis.
Vlastné imanie21,6 tis.19,5 tis.13,2 tis.17,2 tis.25,2 tis.
Daň z príjmu2 tis.00293764
Zadlženosť17,4 %65,2 %78,0 %70,2 %64,1 %

aj 2015–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
23,8 tis.
Výsledok hospodárenia
8 tis.
Aktíva
70,2 tis.
Vlastné imanie
25,2 tis.
Daň z príjmu
764
Zadlženosť
64,1 %

2021

Tržby
21,2 tis.
Výsledok hospodárenia
3,9 tis.
Aktíva
57,6 tis.
Vlastné imanie
17,2 tis.
Daň z príjmu
293
Zadlženosť
70,2 %

2020

Tržby
24,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,3 tis.
Aktíva
60,2 tis.
Vlastné imanie
13,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
78,0 %

2019

Tržby
53,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,1 tis.
Aktíva
56,1 tis.
Vlastné imanie
19,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
65,2 %

2018

Tržby
56,4 tis.
Výsledok hospodárenia
7,3 tis.
Aktíva
26,2 tis.
Vlastné imanie
21,6 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
17,4 %

aj 2015–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API