prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

HPTech, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 48324191aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 10. 201511 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
55 155 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
HPTech, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
48324191
daňové identifikačné číslo
2120138680
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120138680
Sídlo
363, 93030 Rohovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 10. 2015
V registri
11 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 36428/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
4445809
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 10. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb01. 10. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu01. 10. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby01. 10. 2015—
Reklamné a marketingové služby01. 10. 2015—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti01. 10. 2015—
Prieskum trhu a verejnej mienky01. 10. 2015—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov01. 10. 2015—
Počítačové služby01. 10. 2015—
Výroba čerpadiel, kompresorov, ventilov a armatúr01. 10. 2015—
Prenájom hnuteľných vecí01. 10. 2015—
Finančný leasing01. 10. 2015—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt01. 10. 2015—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt01. 10. 2015—
Faktoring a forfaiting01. 10. 2015—
Prípravné práce k realizácii stavby01. 10. 2015—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien01. 10. 2015—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov01. 10. 2015—
Stavebné cenárstvo01. 10. 2015—
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu01. 10. 2015—
Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom01. 10. 2015—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla01. 10. 2015—
Kuriérske služby01. 10. 2015—
Skladovanie01. 10. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120138680: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120138680: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120138680IČ DPH SK2120138680Obdobia daňových registráciíDIČ 2120138680: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120138680: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120138680IČ DPH SK2120138680Obdobia daňových registráciíDIČ 2120138680: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120138680: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120138680IČ DPH SK2120138680
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212013868011. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 02. 01. 2016
daňové identifikačné číslo212013868010. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zisk bez zmeny na 11 588 € a zvýšila tržby o ▲3 % na 55,2 tisíc eur.

Tržby

55 155 €

▲ 2,6 %

Výsledok hospodárenia

11 588 €

▼ 0,1 %

Aktíva

164 741 €

▲ 7,7 %

Vlastné imanie

120 133 €

▲ 10,7 %

Zadlženosť

27,1 %

Hrubá marža

23,4 %

Čistá marža

21,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 56 807 €. 2022: tržby 89 473 €. 2023: tržby 138 772 €. 2024: tržby 53 766 €. 2025: tržby 55 155 €.200 tis.100 tis.056,8 tis.89,5 tis.138,8 tis.53,8 tis.55,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 56 807 €. 2022: tržby 89 473 €. 2023: tržby 138 772 €. 2024: tržby 53 766 €. 2025: tržby 55 155 €.200 tis.100 tis.056,8 tis.89,5 tis.138,8 tis.53,8 tis.55,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 56 807 €. 2022: tržby 89 473 €. 2023: tržby 138 772 €. 2024: tržby 53 766 €. 2025: tržby 55 155 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 486 €. 2022: výsledok hospodárenia 267 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 880 €. 2024: výsledok hospodárenia 11 598 €. 2025: výsledok hospodárenia 11 588 €.20 tis.10 tis.0+2,5 tis.+267+10,9 tis.+11,6 tis.+11,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 486 €. 2022: výsledok hospodárenia 267 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 880 €. 2024: výsledok hospodárenia 11 598 €. 2025: výsledok hospodárenia 11 588 €.20 tis.10 tis.0+2,5 tis.+267+10,9 tis.+11,6 tis.+11,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 486 €. 2022: výsledok hospodárenia 267 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 880 €. 2024: výsledok hospodárenia 11 598 €. 2025: výsledok hospodárenia 11 588 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 98 207 €, vlastné imanie 85 800 €. 2022: aktíva 118 978 €, vlastné imanie 86 067 €. 2023: aktíva 124 381 €, vlastné imanie 96 947 €. 2024: aktíva 152 950 €, vlastné imanie 108 545 €. 2025: aktíva 164 741 €, vlastné imanie 120 133 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 98 207 €, vlastné imanie 85 800 €. 2022: aktíva 118 978 €, vlastné imanie 86 067 €. 2023: aktíva 124 381 €, vlastné imanie 96 947 €. 2024: aktíva 152 950 €, vlastné imanie 108 545 €. 2025: aktíva 164 741 €, vlastné imanie 120 133 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 98 207 €, vlastné imanie 85 800 €. 2022: aktíva 118 978 €, vlastné imanie 86 067 €. 2023: aktíva 124 381 €, vlastné imanie 96 947 €. 2024: aktíva 152 950 €, vlastné imanie 108 545 €. 2025: aktíva 164 741 €, vlastné imanie 120 133 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 11 776 €, zásoby 9 213 €, pohľadávky 47 800 €, finančné účty 29 418 €. 2022: dlhodobý majetok 26 474 €, zásoby 7 159 €, pohľadávky 71 189 €, finančné účty 14 156 €. 2023: dlhodobý majetok 23 778 €, zásoby 4 744 €, pohľadávky 81 114 €, finančné účty 14 745 €. 2024: dlhodobý majetok 52 183 €, zásoby 425 €, pohľadávky 73 641 €, finančné účty 26 701 €. 2025: dlhodobý majetok 46 259 €, zásoby 5 831 €, pohľadávky 83 799 €, finančné účty 28 852 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 11 776 €, zásoby 9 213 €, pohľadávky 47 800 €, finančné účty 29 418 €. 2022: dlhodobý majetok 26 474 €, zásoby 7 159 €, pohľadávky 71 189 €, finančné účty 14 156 €. 2023: dlhodobý majetok 23 778 €, zásoby 4 744 €, pohľadávky 81 114 €, finančné účty 14 745 €. 2024: dlhodobý majetok 52 183 €, zásoby 425 €, pohľadávky 73 641 €, finančné účty 26 701 €. 2025: dlhodobý majetok 46 259 €, zásoby 5 831 €, pohľadávky 83 799 €, finančné účty 28 852 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 11 776 €, zásoby 9 213 €, pohľadávky 47 800 €, finančné účty 29 418 €. 2022: dlhodobý majetok 26 474 €, zásoby 7 159 €, pohľadávky 71 189 €, finančné účty 14 156 €. 2023: dlhodobý majetok 23 778 €, zásoby 4 744 €, pohľadávky 81 114 €, finančné účty 14 745 €. 2024: dlhodobý majetok 52 183 €, zásoby 425 €, pohľadávky 73 641 €, finančné účty 26 701 €. 2025: dlhodobý majetok 46 259 €, zásoby 5 831 €, pohľadávky 83 799 €, finančné účty 28 852 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 85 800 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 407 €. 2022: vlastné imanie 86 067 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 911 €. 2023: vlastné imanie 96 947 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 434 €. 2024: vlastné imanie 108 545 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 44 405 €. 2025: vlastné imanie 120 133 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 44 608 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 85 800 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 407 €. 2022: vlastné imanie 86 067 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 911 €. 2023: vlastné imanie 96 947 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 434 €. 2024: vlastné imanie 108 545 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 44 405 €. 2025: vlastné imanie 120 133 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 44 608 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 85 800 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 407 €. 2022: vlastné imanie 86 067 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 911 €. 2023: vlastné imanie 96 947 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 434 €. 2024: vlastné imanie 108 545 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 44 405 €. 2025: vlastné imanie 120 133 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 44 608 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 689 €. 2022: daň z príjmu 216 €. 2023: daň z príjmu 3 059 €. 2024: daň z príjmu 3 162 €. 2025: daň z príjmu 1 332 €.5 tis.2,5 tis.06892163,1 tis.3,2 tis.1,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 689 €. 2022: daň z príjmu 216 €. 2023: daň z príjmu 3 059 €. 2024: daň z príjmu 3 162 €. 2025: daň z príjmu 1 332 €.5 tis.2,5 tis.06892163,1 tis.3,2 tis.1,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 689 €. 2022: daň z príjmu 216 €. 2023: daň z príjmu 3 059 €. 2024: daň z príjmu 3 162 €. 2025: daň z príjmu 1 332 €.5 tis.2,5 tis.0689202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby56,8 tis.89,5 tis.138,8 tis.53,8 tis.55,2 tis.
Výsledok hospodárenia2,5 tis.26710,9 tis.11,6 tis.11,6 tis.
Aktíva98,2 tis.119 tis.124,4 tis.152,9 tis.164,7 tis.
Vlastné imanie85,8 tis.86,1 tis.96,9 tis.108,5 tis.120,1 tis.
Daň z príjmu6892163,1 tis.3,2 tis.1,3 tis.
Zadlženosť12,6 %27,7 %22,1 %29,0 %27,1 %

aj 10/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
55,2 tis.
Výsledok hospodárenia
11,6 tis.
Aktíva
164,7 tis.
Vlastné imanie
120,1 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
27,1 %

2024

Tržby
53,8 tis.
Výsledok hospodárenia
11,6 tis.
Aktíva
152,9 tis.
Vlastné imanie
108,5 tis.
Daň z príjmu
3,2 tis.
Zadlženosť
29,0 %

2023

Tržby
138,8 tis.
Výsledok hospodárenia
10,9 tis.
Aktíva
124,4 tis.
Vlastné imanie
96,9 tis.
Daň z príjmu
3,1 tis.
Zadlženosť
22,1 %

2022

Tržby
89,5 tis.
Výsledok hospodárenia
267
Aktíva
119 tis.
Vlastné imanie
86,1 tis.
Daň z príjmu
216
Zadlženosť
27,7 %

2021

Tržby
56,8 tis.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
98,2 tis.
Vlastné imanie
85,8 tis.
Daň z príjmu
689
Zadlženosť
12,6 %

aj 10/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API