Súhrn
- Vznik
- 31. 10. 20158 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 0 €2021
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- RUMAN trans s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 48320226
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hlavná 527/20, 93534 Veľký Ďur, Slovenská republika
- Územie
- Veľký Ďurokres LeviceNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 31. 10. 2015
- Zánik
- 22. 11. 2023
- V registri
- 8 rokov
- Stav
- zaniknutý 22. 11. 2023
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 39698/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 4789460
02
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
03
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 155 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
155 €
▲ 111,1 %Aktíva
0 €
▼ 100,0 %Vlastné imanie
−127 000 €
▲ 0,1 %Zadlženosť
—
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 19,5 tis. | 21,6 tis. | 22,8 tis. | 6,2 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −35,5 tis. | −35,3 tis. | −29,2 tis. | −1,4 tis. | 155 |
| Aktíva | 50,6 tis. | 53,2 tis. | 7,6 tis. | 4,5 tis. | 0 |
| Vlastné imanie | −61,2 tis. | −96,5 tis. | −125,8 tis. | −127,2 tis. | −127 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 221,0 % | 281,4 % | 1 747,8 % | 2 950,4 % | — |
aj 10/2015 — 12/2015–2016 — v pláne Štandard
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 155
- Aktíva
- 0
- Vlastné imanie
- −127 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 6,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,4 tis.
- Aktíva
- 4,5 tis.
- Vlastné imanie
- −127,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 2 950,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 22,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −29,2 tis.
- Aktíva
- 7,6 tis.
- Vlastné imanie
- −125,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 747,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 21,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −35,3 tis.
- Aktíva
- 53,2 tis.
- Vlastné imanie
- −96,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 281,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 19,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −35,5 tis.
- Aktíva
- 50,6 tis.
- Vlastné imanie
- −61,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 221,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 10/2015 — 12/2015–2016 — v pláne Štandard
04
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
05
Prepojenia
06
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
07
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.