Súhrn
- Vznik
- 30. 09. 201511 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 25 393 €2025
- Oznámenia
- 1414 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MOBILE - CARE s. r. o. v konkurze
- identifikačné číslo organizácie
- 48319198
- daňové identifikačné číslo
- 2120135743
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120135743
- Sídlo
- Brestová 301/13, 04014 Košice-Košická Nová Ves, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Košická Nová Vesokres Košice IIIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 09. 2015
- V registri
- 11 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 37929/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 3101287
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 30. 09. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 30. 09. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 30. 09. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 30. 09. 2015 | — |
| Skladovanie | 30. 09. 2015 | — |
| Baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 30. 09. 2015 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 30. 09. 2015 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 30. 09. 2015 | — |
| Administratívne služby | 30. 09. 2015 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 30. 09. 2015 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 30. 09. 2015 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 30. 09. 2015 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 30. 09. 2015 | — |
| Čistenie kanalizačných systémov | 30. 09. 2015 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 30. 09. 2015 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 30. 09. 2015 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 30. 09. 2015 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 30. 09. 2015 | — |
| Počítačové služby | 30. 09. 2015 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 30. 09. 2015 | — |
| Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky | 30. 09. 2015 | — |
| Fotografické služby | 30. 09. 2015 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 30. 09. 2015 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 30. 09. 2015 | — |
| Chov vybraných druhov zvierat | 27. 09. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 27. 09. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 27. 09. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb v rybárstve | 27. 09. 2018 | — |
| Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava | 27. 09. 2018 | — |
| Výroba potravinárskych výrobkov | 27. 09. 2018 | — |
| Výroba kŕmnych zmesí | 27. 09. 2018 | — |
| Výroba nápojov | 27. 09. 2018 | — |
| Textilná výroba | 27. 09. 2018 | — |
| Odevná výroba | 27. 09. 2018 | — |
| Spracovanie kože | 27. 09. 2018 | — |
| Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi | 27. 09. 2018 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 27. 09. 2018 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 27. 09. 2018 | — |
| Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov | 27. 09. 2018 | — |
| Výroba koksu a rafinovaných produktov | 27. 09. 2018 | — |
| Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov | 27. 09. 2018 | — |
| Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov | 27. 09. 2018 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov | 27. 09. 2018 | — |
| Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava | 27. 09. 2018 | — |
| Keramická výroba | 27. 09. 2018 | — |
| Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu | 27. 09. 2018 | — |
| Výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltu | 27. 09. 2018 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 27. 09. 2018 | — |
| Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov | 27. 09. 2018 | — |
| Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok | 27. 09. 2018 | — |
| Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí | 27. 09. 2018 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 27. 09. 2018 | — |
| Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 27. 09. 2018 | — |
| Výroba bižutérie a suvenírov | 27. 09. 2018 | — |
| Výroba hudobných nástrojov | 27. 09. 2018 | — |
| Výroba hračiek a hier | 27. 09. 2018 | — |
| Výroba metiel, kief a maliarskeho náradia | 27. 09. 2018 | — |
| Výroba sviečok a tieniacej techniky | 27. 09. 2018 | — |
| Výroba zdravotníckych pomôcok | 27. 09. 2018 | — |
| Diagnostika kanalizačných potrubí | 27. 09. 2018 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 27. 09. 2018 | — |
| Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m | 27. 09. 2018 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 27. 09. 2018 | — |
| Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami | 27. 09. 2018 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 27. 09. 2018 | — |
| Sťahovacie služby | 27. 09. 2018 | — |
| Prevádzka malých plavidiel | 27. 09. 2018 | — |
| Pomocné činnosti v doprave | 27. 09. 2018 | — |
| Prevádzkovanie úschovní | 27. 09. 2018 | — |
| Kuriérske služby | 27. 09. 2018 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 27. 09. 2018 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 27. 09. 2018 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 27. 09. 2018 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 27. 09. 2018 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 27. 09. 2018 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu v rozsahu voľných živností | 27. 09. 2018 | — |
| Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu | 27. 09. 2018 | — |
| Vedenie účtovníctva | 27. 09. 2018 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 27. 09. 2018 | — |
| Oprávnené overovanie správ o emisiách skleníkových plynov z prevádzky | 27. 09. 2018 | — |
| Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 27. 09. 2018 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 27. 09. 2018 | — |
| Zadávanie klinického skúšania liečiv | 27. 09. 2018 | — |
| Dizajnérske činnosti | 27. 09. 2018 | — |
| Špecialista na prevenciu závažných priemyselných havárií | 27. 09. 2018 | — |
| Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií | 27. 09. 2018 | — |
| Služby požičovní | 27. 09. 2018 | — |
| Informačná činnosť | 27. 09. 2018 | — |
| Verejné obstarávanie | 27. 09. 2018 | — |
| Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení | 27. 09. 2018 | — |
| Prevádzkovanie jaslí | 27. 09. 2018 | — |
| Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných havárií | 27. 09. 2018 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 27. 09. 2018 | — |
| Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie | 27. 09. 2018 | — |
| Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu | 27. 09. 2018 | — |
| Dopravná zdravotná služba | 27. 09. 2018 | — |
| Prevádzkovanie vodnej záchrannej služby | 27. 09. 2018 | — |
| Poskytovanie sociálnych služieb | 27. 09. 2018 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 27. 09. 2018 | — |
| Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty | 27. 09. 2018 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 27. 09. 2018 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 27. 09. 2018 | — |
| Prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 27. 09. 2018 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 27. 09. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 27. 09. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120135743 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 11. 2015 |
| daňové identifikačné číslo | 2120135743 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲195 % na 63 358 € a znížila tržby o ▼98 % na 25,4 tisíc eur.
Tržby
25 393 €
▼ 98,5 %Výsledok hospodárenia
63 358 €
▲ 195,1 %Aktíva
427 898 €
▼ 56,6 %Vlastné imanie
356 263 €
▲ 21,6 %Zadlženosť
16,7 %
Hrubá marža
369,0 %
Čistá marža
249,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 903,5 tis. | 1,67 mil. | 2,34 mil. | 1,64 mil. | 25,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 27,7 tis. | 94,6 tis. | 32,1 tis. | 21,5 tis. | 63,4 tis. |
| Aktíva | 410,6 tis. | 427,7 tis. | 691,3 tis. | 987 tis. | 427,9 tis. |
| Vlastné imanie | 215,5 tis. | 310,1 tis. | 271,4 tis. | 292,9 tis. | 356,3 tis. |
| Daň z príjmu | 8,5 tis. | 0 | 8,5 tis. | 5,7 tis. | 30,3 tis. |
| Zadlženosť | 47,5 % | 27,5 % | 60,7 % | 70,3 % | 16,7 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 25,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 63,4 tis.
- Aktíva
- 427,9 tis.
- Vlastné imanie
- 356,3 tis.
- Daň z príjmu
- 30,3 tis.
- Zadlženosť
- 16,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 1,64 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 21,5 tis.
- Aktíva
- 987 tis.
- Vlastné imanie
- 292,9 tis.
- Daň z príjmu
- 5,7 tis.
- Zadlženosť
- 70,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 2,34 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 32,1 tis.
- Aktíva
- 691,3 tis.
- Vlastné imanie
- 271,4 tis.
- Daň z príjmu
- 8,5 tis.
- Zadlženosť
- 60,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,67 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 94,6 tis.
- Aktíva
- 427,7 tis.
- Vlastné imanie
- 310,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 27,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 903,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 27,7 tis.
- Aktíva
- 410,6 tis.
- Vlastné imanie
- 215,5 tis.
- Daň z príjmu
- 8,5 tis.
- Zadlženosť
- 47,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
14 oznámení
29. 10. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
05. 10. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
15. 09. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
28. 07. 2026
Iné zverejnenie konkurz
28. 07. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
01. 07. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
18. 06. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
18. 06. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
12. 05. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
09. 02. 2026
Ukončenie prihlasovania pohľadávok konkurz
20. 12. 2025
Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz
20. 12. 2025
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz
20. 12. 2025
Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok konkurz
18. 12. 2025
Uznesenie o vyhlásení malého konkurzu na návrh dlžníka konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.