prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

VAFEC s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 48303569aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 09. 201511 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
93 856 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
VAFEC s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
48303569
daňové identifikačné číslo
2120134005
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120134005
Sídlo
M. R. Štefánika 11, 082 22 Šarišské Michaľany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 09. 2015
V registri
11 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 32824/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
882500
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok19. 02. 2025—
Fotografické služby19. 02. 2025—
Činnosť pilota na diaľku v oblasti civilného letectva19. 02. 2025—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu19. 02. 2025—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 02. 2025—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb19. 02. 2025—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby19. 02. 2025—
Počítačové služby19. 02. 2025—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov19. 02. 2025—
Vydavateľská činnosť19. 02. 2025—
Administratívne služby19. 02. 2025—
Reklamné a marketingové služby19. 02. 2025—
Prieskum trhu a verejnej mienky19. 02. 2025—
Prípravné práce k realizácii stavby19. 02. 2025—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien19. 02. 2025—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 02. 2025—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla19. 02. 2025—
Sťahovacie služby19. 02. 2025—
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla19. 02. 2025—
Kuriérske služby19. 02. 2025—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností19. 02. 2025—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom19. 02. 2025—
Prenájom hnuteľných vecí19. 02. 2025—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí19. 02. 2025—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu19. 02. 2025—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach19. 02. 2025—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov19. 02. 2025—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 28. 03. 2023
Oprávnená osoba
BENČÍK & PARTNERS, s.r.o. · od 28. 03. 2023

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120134005: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120134005: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120134005IČ DPH SK2120134005Obdobia daňových registráciíDIČ 2120134005: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120134005: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120134005IČ DPH SK2120134005Obdobia daňových registráciíDIČ 2120134005: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120134005: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120134005IČ DPH SK2120134005
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212013400511. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 14. 01. 2016
daňové identifikačné číslo212013400510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 04. 11. 2018 (rok porušenia 2017).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené31. 07. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼29 % na 3 955 € a zvýšila tržby o ▲4 % na 93,9 tisíc eur.

Tržby

93 856 €

▲ 4,2 %

Výsledok hospodárenia

3 955 €

▼ 28,8 %

Aktíva

96 301 €

▲ 38,4 %

Vlastné imanie

29 761 €

▼ 28,2 %

Zadlženosť

69,1 %

Hrubá marža

4,2 %

Čistá marža

4,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 32 737 €. 2022: tržby 46 124 €. 2023: tržby 53 421 €. 2024: tržby 90 062 €. 2025: tržby 93 856 €.100 tis.50 tis.032,7 tis.46,1 tis.53,4 tis.90,1 tis.93,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 32 737 €. 2022: tržby 46 124 €. 2023: tržby 53 421 €. 2024: tržby 90 062 €. 2025: tržby 93 856 €.100 tis.50 tis.032,7 tis.46,1 tis.53,4 tis.90,1 tis.93,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 32 737 €. 2022: tržby 46 124 €. 2023: tržby 53 421 €. 2024: tržby 90 062 €. 2025: tržby 93 856 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 4 634 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 552 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 788 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 552 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 955 €.10 tis.5 tis.0+4,6 tis.+1,6 tis.+3,8 tis.+5,6 tis.+4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 4 634 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 552 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 788 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 552 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 955 €.10 tis.5 tis.0+4,6 tis.+1,6 tis.+3,8 tis.+5,6 tis.+4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 4 634 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 552 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 788 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 552 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 955 €.10 tis.5 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 38 278 €, vlastné imanie 36 931 €. 2022: aktíva 33 533 €, vlastné imanie 32 083 €. 2023: aktíva 37 264 €, vlastné imanie 35 870 €. 2024: aktíva 69 557 €, vlastné imanie 41 423 €. 2025: aktíva 96 301 €, vlastné imanie 29 761 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 38 278 €, vlastné imanie 36 931 €. 2022: aktíva 33 533 €, vlastné imanie 32 083 €. 2023: aktíva 37 264 €, vlastné imanie 35 870 €. 2024: aktíva 69 557 €, vlastné imanie 41 423 €. 2025: aktíva 96 301 €, vlastné imanie 29 761 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 38 278 €, vlastné imanie 36 931 €. 2022: aktíva 33 533 €, vlastné imanie 32 083 €. 2023: aktíva 37 264 €, vlastné imanie 35 870 €. 2024: aktíva 69 557 €, vlastné imanie 41 423 €. 2025: aktíva 96 301 €, vlastné imanie 29 761 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 33 143 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 655 €, finančné účty 2 480 €. 2022: dlhodobý majetok 28 393 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 859 €, finančné účty 1 281 €. 2023: dlhodobý majetok 26 165 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 040 €, finančné účty 9 059 €. 2024: dlhodobý majetok 42 184 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 514 €, finančné účty 18 859 €. 2025: dlhodobý majetok 63 478 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 396 €, finančné účty 16 004 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 33 143 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 655 €, finančné účty 2 480 €. 2022: dlhodobý majetok 28 393 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 859 €, finančné účty 1 281 €. 2023: dlhodobý majetok 26 165 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 040 €, finančné účty 9 059 €. 2024: dlhodobý majetok 42 184 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 514 €, finančné účty 18 859 €. 2025: dlhodobý majetok 63 478 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 396 €, finančné účty 16 004 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 33 143 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 655 €, finančné účty 2 480 €. 2022: dlhodobý majetok 28 393 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 859 €, finančné účty 1 281 €. 2023: dlhodobý majetok 26 165 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 040 €, finančné účty 9 059 €. 2024: dlhodobý majetok 42 184 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 514 €, finančné účty 18 859 €. 2025: dlhodobý majetok 63 478 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 396 €, finančné účty 16 004 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 36 931 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 347 €. 2022: vlastné imanie 32 083 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 450 €. 2023: vlastné imanie 35 870 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 394 €. 2024: vlastné imanie 41 423 €, dlhodobé záväzky 25 €, krátkodobé záväzky 28 109 €. 2025: vlastné imanie 29 761 €, dlhodobé záväzky 149 €, krátkodobé záväzky 66 391 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 36 931 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 347 €. 2022: vlastné imanie 32 083 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 450 €. 2023: vlastné imanie 35 870 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 394 €. 2024: vlastné imanie 41 423 €, dlhodobé záväzky 25 €, krátkodobé záväzky 28 109 €. 2025: vlastné imanie 29 761 €, dlhodobé záväzky 149 €, krátkodobé záväzky 66 391 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 36 931 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 347 €. 2022: vlastné imanie 32 083 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 450 €. 2023: vlastné imanie 35 870 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 394 €. 2024: vlastné imanie 41 423 €, dlhodobé záväzky 25 €, krátkodobé záväzky 28 109 €. 2025: vlastné imanie 29 761 €, dlhodobé záväzky 149 €, krátkodobé záväzky 66 391 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby32,7 tis.46,1 tis.53,4 tis.90,1 tis.93,9 tis.
Výsledok hospodárenia4,6 tis.1,6 tis.3,8 tis.5,6 tis.4 tis.
Aktíva38,3 tis.33,5 tis.37,3 tis.69,6 tis.96,3 tis.
Vlastné imanie36,9 tis.32,1 tis.35,9 tis.41,4 tis.29,8 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť3,5 %4,3 %3,7 %40,4 %69,1 %

aj 09/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
93,9 tis.
Výsledok hospodárenia
4 tis.
Aktíva
96,3 tis.
Vlastné imanie
29,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
69,1 %

2024

Tržby
90,1 tis.
Výsledok hospodárenia
5,6 tis.
Aktíva
69,6 tis.
Vlastné imanie
41,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
40,4 %

2023

Tržby
53,4 tis.
Výsledok hospodárenia
3,8 tis.
Aktíva
37,3 tis.
Vlastné imanie
35,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
3,7 %

2022

Tržby
46,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
33,5 tis.
Vlastné imanie
32,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
4,3 %

2021

Tržby
32,7 tis.
Výsledok hospodárenia
4,6 tis.
Aktíva
38,3 tis.
Vlastné imanie
36,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
3,5 %

aj 09/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API