prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

VIA Steel, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 48303127aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 09. 201511 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
VIA Steel, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
48303127
daňové identifikačné číslo
2120123401
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120123401
Sídlo
Námestie sv. Egídia 55, 05801 Poprad, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 09. 2015
V registri
11 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 31920/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
651520
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu12. 09. 2015—
Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom12. 09. 2015—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)12. 09. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu12. 09. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb12. 09. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby12. 09. 2015—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla12. 09. 2015—
Sťahovacie služby12. 09. 2015—
Skladovanie12. 09. 2015—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností12. 09. 2015—
Prenájom hnuteľných vecí12. 09. 2015—
Administratívne služby12. 09. 2015—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov12. 09. 2015—
Vedenie účtovníctva12. 09. 2015—
Čistiace a upratovacie služby12. 09. 2015—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov12. 09. 2015—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva12. 09. 2015—
Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba12. 09. 2015—
Výroba celulózy a papiera12. 09. 2015—
Prípravné práce k realizácii stavby12. 09. 2015—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien12. 09. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120123401: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120123401: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120123401IČ DPH SK2120123401Obdobia daňových registráciíDIČ 2120123401: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120123401: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120123401IČ DPH SK2120123401Obdobia daňových registráciíDIČ 2120123401: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120123401: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120123401IČ DPH SK2120123401
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212012340111. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 12. 2015
daňové identifikačné číslo212012340110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 25. 02. 2021, rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila zisk o ▼100 % na 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

0 €

▼ 100,0 %

Aktíva

0 €

▼ 100,0 %

Vlastné imanie

0 €

▼ 100,0 %

Zadlženosť

—

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 264 350 €. 2019: tržby 319 809 €. 2020: tržby 335 169 €. 2021: tržby 685 235 €. 2022: tržby 0 €.1 mil.500 tis.0264,4 tis.319,8 tis.335,2 tis.685,2 tis.020182019202020212022Tržby2018: tržby 264 350 €. 2019: tržby 319 809 €. 2020: tržby 335 169 €. 2021: tržby 685 235 €. 2022: tržby 0 €.1 mil.500 tis.0264,4 tis.319,8 tis.335,2 tis.685,2 tis.020182019202020212022Tržby2018: tržby 264 350 €. 2019: tržby 319 809 €. 2020: tržby 335 169 €. 2021: tržby 685 235 €. 2022: tržby 0 €.1 mil.500 tis.00201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 2 576 €. 2019: výsledok hospodárenia −244 €. 2020: výsledok hospodárenia 768 €. 2021: výsledok hospodárenia 393 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €.5 tis.0−250+2,6 tis.−244+768+393020182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 2 576 €. 2019: výsledok hospodárenia −244 €. 2020: výsledok hospodárenia 768 €. 2021: výsledok hospodárenia 393 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €.5 tis.0−250+2,6 tis.−244+768+393020182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 2 576 €. 2019: výsledok hospodárenia −244 €. 2020: výsledok hospodárenia 768 €. 2021: výsledok hospodárenia 393 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €.5 tis.0−250+7680201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 134 305 €, vlastné imanie 21 953 €. 2019: aktíva 140 227 €, vlastné imanie 21 709 €. 2020: aktíva 212 226 €, vlastné imanie 22 477 €. 2021: aktíva 280 152 €, vlastné imanie 22 869 €. 2022: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 134 305 €, vlastné imanie 21 953 €. 2019: aktíva 140 227 €, vlastné imanie 21 709 €. 2020: aktíva 212 226 €, vlastné imanie 22 477 €. 2021: aktíva 280 152 €, vlastné imanie 22 869 €. 2022: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 134 305 €, vlastné imanie 21 953 €. 2019: aktíva 140 227 €, vlastné imanie 21 709 €. 2020: aktíva 212 226 €, vlastné imanie 22 477 €. 2021: aktíva 280 152 €, vlastné imanie 22 869 €. 2022: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 28 660 €, pohľadávky 89 413 €, finančné účty 16 232 €. 2019: dlhodobý majetok 18 905 €, zásoby 20 595 €, pohľadávky 95 026 €, finančné účty 5 701 €. 2020: dlhodobý majetok 13 372 €, zásoby 70 354 €, pohľadávky 109 761 €, finančné účty 18 739 €. 2021: dlhodobý majetok 7 838 €, zásoby 55 800 €, pohľadávky 172 721 €, finančné účty 43 793 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 28 660 €, pohľadávky 89 413 €, finančné účty 16 232 €. 2019: dlhodobý majetok 18 905 €, zásoby 20 595 €, pohľadávky 95 026 €, finančné účty 5 701 €. 2020: dlhodobý majetok 13 372 €, zásoby 70 354 €, pohľadávky 109 761 €, finančné účty 18 739 €. 2021: dlhodobý majetok 7 838 €, zásoby 55 800 €, pohľadávky 172 721 €, finančné účty 43 793 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 28 660 €, pohľadávky 89 413 €, finančné účty 16 232 €. 2019: dlhodobý majetok 18 905 €, zásoby 20 595 €, pohľadávky 95 026 €, finančné účty 5 701 €. 2020: dlhodobý majetok 13 372 €, zásoby 70 354 €, pohľadávky 109 761 €, finančné účty 18 739 €. 2021: dlhodobý majetok 7 838 €, zásoby 55 800 €, pohľadávky 172 721 €, finančné účty 43 793 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 21 953 €, dlhodobé záväzky 1 610 €, krátkodobé záväzky 110 742 €. 2019: vlastné imanie 21 709 €, dlhodobé záväzky 12 694 €, krátkodobé záväzky 105 824 €. 2020: vlastné imanie 22 477 €, dlhodobé záväzky 9 856 €, krátkodobé záväzky 179 893 €. 2021: vlastné imanie 22 869 €, dlhodobé záväzky 8 543 €, krátkodobé záväzky 248 740 €. 2022: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 21 953 €, dlhodobé záväzky 1 610 €, krátkodobé záväzky 110 742 €. 2019: vlastné imanie 21 709 €, dlhodobé záväzky 12 694 €, krátkodobé záväzky 105 824 €. 2020: vlastné imanie 22 477 €, dlhodobé záväzky 9 856 €, krátkodobé záväzky 179 893 €. 2021: vlastné imanie 22 869 €, dlhodobé záväzky 8 543 €, krátkodobé záväzky 248 740 €. 2022: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 21 953 €, dlhodobé záväzky 1 610 €, krátkodobé záväzky 110 742 €. 2019: vlastné imanie 21 709 €, dlhodobé záväzky 12 694 €, krátkodobé záväzky 105 824 €. 2020: vlastné imanie 22 477 €, dlhodobé záväzky 9 856 €, krátkodobé záväzky 179 893 €. 2021: vlastné imanie 22 869 €, dlhodobé záväzky 8 543 €, krátkodobé záväzky 248 740 €. 2022: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 626 €. 2019: daň z príjmu 345 €. 2020: daň z príjmu 553 €. 2021: daň z príjmu 1 110 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,6 tis.3455531,1 tis.020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 626 €. 2019: daň z príjmu 345 €. 2020: daň z príjmu 553 €. 2021: daň z príjmu 1 110 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,6 tis.3455531,1 tis.020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 626 €. 2019: daň z príjmu 345 €. 2020: daň z príjmu 553 €. 2021: daň z príjmu 1 110 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.05530201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby264,4 tis.319,8 tis.335,2 tis.685,2 tis.0
Výsledok hospodárenia2,6 tis.−2447683930
Aktíva134,3 tis.140,2 tis.212,2 tis.280,2 tis.0
Vlastné imanie22 tis.21,7 tis.22,5 tis.22,9 tis.0
Daň z príjmu1,6 tis.3455531,1 tis.0
Zadlženosť83,7 %84,5 %89,4 %91,8 %—

aj 09/2015 — 12/2015–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
0
Vlastné imanie
0
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2021

Tržby
685,2 tis.
Výsledok hospodárenia
393
Aktíva
280,2 tis.
Vlastné imanie
22,9 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
91,8 %

2020

Tržby
335,2 tis.
Výsledok hospodárenia
768
Aktíva
212,2 tis.
Vlastné imanie
22,5 tis.
Daň z príjmu
553
Zadlženosť
89,4 %

2019

Tržby
319,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−244
Aktíva
140,2 tis.
Vlastné imanie
21,7 tis.
Daň z príjmu
345
Zadlženosť
84,5 %

2018

Tržby
264,4 tis.
Výsledok hospodárenia
2,6 tis.
Aktíva
134,3 tis.
Vlastné imanie
22 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
83,7 %

aj 09/2015 — 12/2015–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API