Súhrn
- Vznik
- 17. 09. 201511 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- P - DOMILIM, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 48300365
- daňové identifikačné číslo
- 2120237922
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120237922
- Sídlo
- Námestie Matice slovenskej 1296/12, 018 41 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
- Územie
- Dubnica nad Váhomokres IlavaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 17. 09. 2015
- V registri
- 11 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 32050/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 275372
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 17. 09. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 17. 09. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 17. 09. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 17. 09. 2015 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 17. 09. 2015 | — |
| administratívne služby | 17. 09. 2015 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 17. 09. 2015 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 17. 09. 2015 | — |
| reklamné a marketingové služby | 17. 09. 2015 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 17. 09. 2015 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 17. 09. 2015 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 17. 09. 2015 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 17. 09. 2015 | — |
| rastlinná výroba | 15. 07. 2016 | — |
| živočíšna výroba | 15. 07. 2016 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 20. 06. 2017 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 30. 01. 2018
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120237922 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2018 |
| daňové identifikačné číslo | 2120237922 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼100 % na 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
0 €
▼ 100,0 %Aktíva
0 €
▼ 100,0 %Vlastné imanie
0 €
▼ 100,0 %Zadlženosť
—
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 23,4 tis. | 44,2 tis. | 35,7 tis. | 43,5 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 39,8 tis. | 38,9 tis. | 14,9 tis. | 5,6 tis. | 0 |
| Aktíva | 637,5 tis. | 581,5 tis. | 100,6 tis. | 136,2 tis. | 0 |
| Vlastné imanie | 3,7 tis. | 42,6 tis. | 14,9 tis. | 20,5 tis. | 0 |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 1 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 99,4 % | 92,7 % | 85,1 % | 84,9 % | — |
aj 09/2015 — 12/2015–2019 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 0
- Vlastné imanie
- 0
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 43,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,6 tis.
- Aktíva
- 136,2 tis.
- Vlastné imanie
- 20,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 84,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 35,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,9 tis.
- Aktíva
- 100,6 tis.
- Vlastné imanie
- 14,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 85,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 44,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 38,9 tis.
- Aktíva
- 581,5 tis.
- Vlastné imanie
- 42,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 92,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 23,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 39,8 tis.
- Aktíva
- 637,5 tis.
- Vlastné imanie
- 3,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 99,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 09/2015 — 12/2015–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.