prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

BHSA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 48298620aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 08. 201511 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
360 414 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BHSA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
48298620
daňové identifikačné číslo
2120120519
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120120519
Sídlo
Smolník 163, 05566 Smolník, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 08. 2015
V registri
11 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 37822/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
759803
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)29. 08. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu29. 08. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb29. 08. 2015—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností29. 08. 2015—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu29. 08. 2015—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach29. 08. 2015—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom29. 08. 2015—
prenájom hnuteľných vecí29. 08. 2015—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti29. 08. 2015—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu29. 08. 2015—
reklamné a marketingové služby29. 08. 2015—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov29. 08. 2015—
ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 429. 08. 2015—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 04. 11. 2017 do 23. 10. 2025 · na vlastnú žiadosť

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120120519: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120120519: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120120519IČ DPH SK2120120519Obdobia daňových registráciíDIČ 2120120519: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120120519: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120120519IČ DPH SK2120120519Obdobia daňových registráciíDIČ 2120120519: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120120519: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120120519IČ DPH SK2120120519
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212012051911. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2018
daňové identifikačné číslo212012051910. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňa12. 10. 2026 – 19. 10. 2026 ukončené13. 10. 2026
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené11. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 13. 10. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲200 % na 76 402 € a zvýšila tržby o ▲62 % na 360,4 tisíc eur.

Tržby

360 414 €

▲ 61,8 %

Výsledok hospodárenia

76 402 €

▲ 200,4 %

Aktíva

1 863 596 €

▼ 3,1 %

Vlastné imanie

324 539 €

▲ 574,2 %

Zadlženosť

82,6 %

Hrubá marža

21,8 %

Čistá marža

21,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 270 000 €. 2022: tržby 226 173 €. 2023: tržby 307 922 €. 2024: tržby 222 726 €. 2025: tržby 360 414 €.500 tis.250 tis.0270 tis.226,2 tis.307,9 tis.222,7 tis.360,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 270 000 €. 2022: tržby 226 173 €. 2023: tržby 307 922 €. 2024: tržby 222 726 €. 2025: tržby 360 414 €.500 tis.250 tis.0270 tis.226,2 tis.307,9 tis.222,7 tis.360,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 270 000 €. 2022: tržby 226 173 €. 2023: tržby 307 922 €. 2024: tržby 222 726 €. 2025: tržby 360 414 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −103 890 €. 2022: výsledok hospodárenia −21 028 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 259 €. 2024: výsledok hospodárenia 25 431 €. 2025: výsledok hospodárenia 76 402 €.100 tis.0−200 tis.−103,9 tis.−21 tis.+1,3 tis.+25,4 tis.+76,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −103 890 €. 2022: výsledok hospodárenia −21 028 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 259 €. 2024: výsledok hospodárenia 25 431 €. 2025: výsledok hospodárenia 76 402 €.100 tis.0−200 tis.+1,3 tis.+76,4 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −103 890 €. 2022: výsledok hospodárenia −21 028 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 259 €. 2024: výsledok hospodárenia 25 431 €. 2025: výsledok hospodárenia 76 402 €.100 tis.0−200 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 037 788 €, vlastné imanie −55 229 €. 2022: aktíva 1 974 021 €, vlastné imanie 25 043 €. 2023: aktíva 2 004 987 €, vlastné imanie 26 302 €. 2024: aktíva 1 922 377 €, vlastné imanie 48 138 €. 2025: aktíva 1 863 596 €, vlastné imanie 324 539 €.2,5 mil.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 037 788 €, vlastné imanie −55 229 €. 2022: aktíva 1 974 021 €, vlastné imanie 25 043 €. 2023: aktíva 2 004 987 €, vlastné imanie 26 302 €. 2024: aktíva 1 922 377 €, vlastné imanie 48 138 €. 2025: aktíva 1 863 596 €, vlastné imanie 324 539 €.2,5 mil.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 037 788 €, vlastné imanie −55 229 €. 2022: aktíva 1 974 021 €, vlastné imanie 25 043 €. 2023: aktíva 2 004 987 €, vlastné imanie 26 302 €. 2024: aktíva 1 922 377 €, vlastné imanie 48 138 €. 2025: aktíva 1 863 596 €, vlastné imanie 324 539 €.2,5 mil.0−100 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 911 340 €, zásoby 20 141 €, pohľadávky 95 383 €, finančné účty 10 924 €. 2022: dlhodobý majetok 1 857 144 €, zásoby 39 509 €, pohľadávky 72 739 €, finančné účty 4 629 €. 2023: dlhodobý majetok 1 777 925 €, zásoby 100 685 €, pohľadávky 28 277 €, finančné účty 98 100 €. 2024: dlhodobý majetok 1 749 738 €, zásoby 132 043 €, pohľadávky 5 808 €, finančné účty 34 788 €. 2025: dlhodobý majetok 1 680 861 €, zásoby 132 043 €, pohľadávky 31 186 €, finančné účty 19 506 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 911 340 €, zásoby 20 141 €, pohľadávky 95 383 €, finančné účty 10 924 €. 2022: dlhodobý majetok 1 857 144 €, zásoby 39 509 €, pohľadávky 72 739 €, finančné účty 4 629 €. 2023: dlhodobý majetok 1 777 925 €, zásoby 100 685 €, pohľadávky 28 277 €, finančné účty 98 100 €. 2024: dlhodobý majetok 1 749 738 €, zásoby 132 043 €, pohľadávky 5 808 €, finančné účty 34 788 €. 2025: dlhodobý majetok 1 680 861 €, zásoby 132 043 €, pohľadávky 31 186 €, finančné účty 19 506 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 911 340 €, zásoby 20 141 €, pohľadávky 95 383 €, finančné účty 10 924 €. 2022: dlhodobý majetok 1 857 144 €, zásoby 39 509 €, pohľadávky 72 739 €, finančné účty 4 629 €. 2023: dlhodobý majetok 1 777 925 €, zásoby 100 685 €, pohľadávky 28 277 €, finančné účty 98 100 €. 2024: dlhodobý majetok 1 749 738 €, zásoby 132 043 €, pohľadávky 5 808 €, finančné účty 34 788 €. 2025: dlhodobý majetok 1 680 861 €, zásoby 132 043 €, pohľadávky 31 186 €, finančné účty 19 506 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −55 229 €, dlhodobé záväzky 337 981 €, krátkodobé záväzky 1 755 036 €. 2022: vlastné imanie 25 043 €, dlhodobé záväzky 303 690 €, krátkodobé záväzky 1 645 288 €. 2023: vlastné imanie 26 302 €, dlhodobé záväzky 586 118 €, krátkodobé záväzky 1 392 567 €. 2024: vlastné imanie 48 138 €, dlhodobé záväzky 534 748 €, krátkodobé záväzky 1 339 491 €. 2025: vlastné imanie 324 539 €, dlhodobé záväzky 480 105 €, krátkodobé záväzky 1 058 952 €.2,5 mil.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −55 229 €, dlhodobé záväzky 337 981 €, krátkodobé záväzky 1 755 036 €. 2022: vlastné imanie 25 043 €, dlhodobé záväzky 303 690 €, krátkodobé záväzky 1 645 288 €. 2023: vlastné imanie 26 302 €, dlhodobé záväzky 586 118 €, krátkodobé záväzky 1 392 567 €. 2024: vlastné imanie 48 138 €, dlhodobé záväzky 534 748 €, krátkodobé záväzky 1 339 491 €. 2025: vlastné imanie 324 539 €, dlhodobé záväzky 480 105 €, krátkodobé záväzky 1 058 952 €.2,5 mil.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −55 229 €, dlhodobé záväzky 337 981 €, krátkodobé záväzky 1 755 036 €. 2022: vlastné imanie 25 043 €, dlhodobé záväzky 303 690 €, krátkodobé záväzky 1 645 288 €. 2023: vlastné imanie 26 302 €, dlhodobé záväzky 586 118 €, krátkodobé záväzky 1 392 567 €. 2024: vlastné imanie 48 138 €, dlhodobé záväzky 534 748 €, krátkodobé záväzky 1 339 491 €. 2025: vlastné imanie 324 539 €, dlhodobé záväzky 480 105 €, krátkodobé záväzky 1 058 952 €.2,5 mil.0−100 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 2 109 €.2,5 tis.1,3 tis.00001,9 tis.2,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 2 109 €.2,5 tis.1,3 tis.00001,9 tis.2,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 2 109 €.2,5 tis.1,3 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby270 tis.226,2 tis.307,9 tis.222,7 tis.360,4 tis.
Výsledok hospodárenia−103,9 tis.−21 tis.1,3 tis.25,4 tis.76,4 tis.
Aktíva2,04 mil.1,97 mil.2 mil.1,92 mil.1,86 mil.
Vlastné imanie−55,2 tis.25 tis.26,3 tis.48,1 tis.324,5 tis.
Daň z príjmu0001,9 tis.2,1 tis.
Zadlženosť102,7 %98,7 %98,7 %97,5 %82,6 %

aj 08/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
360,4 tis.
Výsledok hospodárenia
76,4 tis.
Aktíva
1,86 mil.
Vlastné imanie
324,5 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
82,6 %

2024

Tržby
222,7 tis.
Výsledok hospodárenia
25,4 tis.
Aktíva
1,92 mil.
Vlastné imanie
48,1 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
97,5 %

2023

Tržby
307,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
2 mil.
Vlastné imanie
26,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
98,7 %

2022

Tržby
226,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−21 tis.
Aktíva
1,97 mil.
Vlastné imanie
25 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
98,7 %

2021

Tržby
270 tis.
Výsledok hospodárenia
−103,9 tis.
Aktíva
2,04 mil.
Vlastné imanie
−55,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
102,7 %

aj 08/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 13. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API