Súhrn
- Vznik
- 12. 09. 201511 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 68 644 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Renevo SK s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 48295388
- daňové identifikačné číslo
- 2120198278
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- ul. Borová 837/4, 900 62 Kostolište, Slovenská republika
- Územie
- Kostolišteokres MalackyBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 09. 2015
- V registri
- 11 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 106242/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 411935
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 12. 09. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 12. 09. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 12. 09. 2015 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 12. 09. 2015 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 26. 02. 2019 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 26. 02. 2019 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 26. 02. 2019 | — |
| Administratívne služby | 26. 02. 2019 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 26. 02. 2019 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 26. 02. 2019 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 26. 02. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120198278 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 zvýšila zisk o ▲14 % na 35 882 € a znížila tržby o ▼68 % na 68,6 tisíc eur.
Tržby
68 644 €
▼ 68,3 %Výsledok hospodárenia
35 882 €
▲ 14,3 %Aktíva
160 456 €
▼ 4,1 %Vlastné imanie
85 994 €
▲ 71,6 %Zadlženosť
46,4 %
Hrubá marža
66,2 %
Čistá marža
52,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 216,6 tis. | 68,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −1,5 tis. | −634 | −994 | 31,4 tis. | 35,9 tis. |
| Aktíva | 20,9 tis. | 20,8 tis. | 20,5 tis. | 167,3 tis. | 160,5 tis. |
| Vlastné imanie | 20,4 tis. | 19,8 tis. | 18,8 tis. | 50,1 tis. | 86 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 8 tis. | 9,5 tis. |
| Zadlženosť | 2,4 % | 5,2 % | 8,7 % | 70,1 % | 46,4 % |
aj 09/2015 — 12/2015–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 68,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 35,9 tis.
- Aktíva
- 160,5 tis.
- Vlastné imanie
- 86 tis.
- Daň z príjmu
- 9,5 tis.
- Zadlženosť
- 46,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 216,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 31,4 tis.
- Aktíva
- 167,3 tis.
- Vlastné imanie
- 50,1 tis.
- Daň z príjmu
- 8 tis.
- Zadlženosť
- 70,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −994
- Aktíva
- 20,5 tis.
- Vlastné imanie
- 18,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 8,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −634
- Aktíva
- 20,8 tis.
- Vlastné imanie
- 19,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 5,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,5 tis.
- Aktíva
- 20,9 tis.
- Vlastné imanie
- 20,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 2,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 09/2015 — 12/2015–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.