prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

NIDEA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 48289299aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 09. 201511 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
340 301 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
NIDEA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
48289299
daňové identifikačné číslo
2120120992
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120120992
Sídlo
Orgovánová ulica 973/1, 94137 Strekov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 09. 2015
V registri
11 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 39366/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
197844
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 09. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu01. 09. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb01. 09. 2015—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby01. 09. 2015—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu01. 09. 2015—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí01. 09. 2015—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla01. 09. 2015—
reklamné a marketingové služby01. 09. 2015—
Výroba potravinárskych výrobkov17. 12. 2019—
Výroba nápojov17. 12. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120120992: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120120992: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120120992IČ DPH SK2120120992Obdobia daňových registráciíDIČ 2120120992: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120120992: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120120992IČ DPH SK2120120992Obdobia daňových registráciíDIČ 2120120992: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120120992: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120120992IČ DPH SK2120120992
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212012099211. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2017
daňové identifikačné číslo212012099210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −2 059 € a znížila tržby o ▼40 % na 340,3 tisíc eur.

Tržby

340 301 €

▼ 39,6 %

Výsledok hospodárenia

−2 059 €

▲ 44,2 %

Aktíva

26 990 €

▼ 74,2 %

Vlastné imanie

11 256 €

▼ 66,7 %

Zadlženosť

58,3 %

Hrubá marža

0,0 %

Čistá marža

−0,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 443 152 €. 2022: tržby 535 258 €. 2023: tržby 635 927 €. 2024: tržby 563 701 €. 2025: tržby 340 301 €.1 mil.500 tis.0443,2 tis.535,3 tis.635,9 tis.563,7 tis.340,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 443 152 €. 2022: tržby 535 258 €. 2023: tržby 635 927 €. 2024: tržby 563 701 €. 2025: tržby 340 301 €.1 mil.500 tis.0443,2 tis.535,3 tis.635,9 tis.563,7 tis.340,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 443 152 €. 2022: tržby 535 258 €. 2023: tržby 635 927 €. 2024: tržby 563 701 €. 2025: tržby 340 301 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 179 €. 2022: výsledok hospodárenia −939 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 201 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 689 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 059 €.2000−5 tis.+179−939−1,2 tis.−3,7 tis.−2,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 179 €. 2022: výsledok hospodárenia −939 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 201 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 689 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 059 €.2000−5 tis.+179−939−1,2 tis.−3,7 tis.−2,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 179 €. 2022: výsledok hospodárenia −939 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 201 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 689 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 059 €.2000−5 tis.+179202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 118 606 €, vlastné imanie 87 644 €. 2022: aktíva 114 153 €, vlastné imanie 81 705 €. 2023: aktíva 111 131 €, vlastné imanie 58 504 €. 2024: aktíva 104 675 €, vlastné imanie 33 815 €. 2025: aktíva 26 990 €, vlastné imanie 11 256 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 118 606 €, vlastné imanie 87 644 €. 2022: aktíva 114 153 €, vlastné imanie 81 705 €. 2023: aktíva 111 131 €, vlastné imanie 58 504 €. 2024: aktíva 104 675 €, vlastné imanie 33 815 €. 2025: aktíva 26 990 €, vlastné imanie 11 256 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 118 606 €, vlastné imanie 87 644 €. 2022: aktíva 114 153 €, vlastné imanie 81 705 €. 2023: aktíva 111 131 €, vlastné imanie 58 504 €. 2024: aktíva 104 675 €, vlastné imanie 33 815 €. 2025: aktíva 26 990 €, vlastné imanie 11 256 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 11 990 €, zásoby 99 286 €, pohľadávky 3 035 €, finančné účty 4 295 €. 2022: dlhodobý majetok 11 990 €, zásoby 99 286 €, pohľadávky 3 035 €, finančné účty −158 €. 2023: dlhodobý majetok 11 990 €, zásoby 99 286 €, pohľadávky 0 €, finančné účty −145 €. 2024: dlhodobý majetok 11 990 €, zásoby 91 908 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 777 €. 2025: dlhodobý majetok 11 990 €, zásoby 10 000 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €.200 tis.0−20020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 11 990 €, zásoby 99 286 €, pohľadávky 3 035 €, finančné účty 4 295 €. 2022: dlhodobý majetok 11 990 €, zásoby 99 286 €, pohľadávky 3 035 €, finančné účty −158 €. 2023: dlhodobý majetok 11 990 €, zásoby 99 286 €, pohľadávky 0 €, finančné účty −145 €. 2024: dlhodobý majetok 11 990 €, zásoby 91 908 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 777 €. 2025: dlhodobý majetok 11 990 €, zásoby 10 000 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €.200 tis.0−20020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 11 990 €, zásoby 99 286 €, pohľadávky 3 035 €, finančné účty 4 295 €. 2022: dlhodobý majetok 11 990 €, zásoby 99 286 €, pohľadávky 3 035 €, finančné účty −158 €. 2023: dlhodobý majetok 11 990 €, zásoby 99 286 €, pohľadávky 0 €, finančné účty −145 €. 2024: dlhodobý majetok 11 990 €, zásoby 91 908 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 777 €. 2025: dlhodobý majetok 11 990 €, zásoby 10 000 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €.200 tis.0−20020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 87 644 €, dlhodobé záväzky 4 599 €, krátkodobé záväzky 26 363 €. 2022: vlastné imanie 81 705 €, dlhodobé záväzky 4 832 €, krátkodobé záväzky 27 616 €. 2023: vlastné imanie 58 504 €, dlhodobé záväzky 4 832 €, krátkodobé záväzky 47 795 €. 2024: vlastné imanie 33 815 €, dlhodobé záväzky 1 219 €, krátkodobé záväzky 69 641 €. 2025: vlastné imanie 11 256 €, dlhodobé záväzky 1 219 €, krátkodobé záväzky 14 515 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 87 644 €, dlhodobé záväzky 4 599 €, krátkodobé záväzky 26 363 €. 2022: vlastné imanie 81 705 €, dlhodobé záväzky 4 832 €, krátkodobé záväzky 27 616 €. 2023: vlastné imanie 58 504 €, dlhodobé záväzky 4 832 €, krátkodobé záväzky 47 795 €. 2024: vlastné imanie 33 815 €, dlhodobé záväzky 1 219 €, krátkodobé záväzky 69 641 €. 2025: vlastné imanie 11 256 €, dlhodobé záväzky 1 219 €, krátkodobé záväzky 14 515 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 87 644 €, dlhodobé záväzky 4 599 €, krátkodobé záväzky 26 363 €. 2022: vlastné imanie 81 705 €, dlhodobé záväzky 4 832 €, krátkodobé záväzky 27 616 €. 2023: vlastné imanie 58 504 €, dlhodobé záväzky 4 832 €, krátkodobé záväzky 47 795 €. 2024: vlastné imanie 33 815 €, dlhodobé záväzky 1 219 €, krátkodobé záväzky 69 641 €. 2025: vlastné imanie 11 256 €, dlhodobé záväzky 1 219 €, krátkodobé záväzky 14 515 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 124 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.0124003,8 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 124 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.0124003,8 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 124 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.01240202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby443,2 tis.535,3 tis.635,9 tis.563,7 tis.340,3 tis.
Výsledok hospodárenia179−939−1,2 tis.−3,7 tis.−2,1 tis.
Aktíva118,6 tis.114,2 tis.111,1 tis.104,7 tis.27 tis.
Vlastné imanie87,6 tis.81,7 tis.58,5 tis.33,8 tis.11,3 tis.
Daň z príjmu124003,8 tis.1,9 tis.
Zadlženosť26,1 %28,4 %47,4 %67,7 %58,3 %

aj 09/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
340,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,1 tis.
Aktíva
27 tis.
Vlastné imanie
11,3 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
58,3 %

2024

Tržby
563,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,7 tis.
Aktíva
104,7 tis.
Vlastné imanie
33,8 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
67,7 %

2023

Tržby
635,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
111,1 tis.
Vlastné imanie
58,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
47,4 %

2022

Tržby
535,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−939
Aktíva
114,2 tis.
Vlastné imanie
81,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
28,4 %

2021

Tržby
443,2 tis.
Výsledok hospodárenia
179
Aktíva
118,6 tis.
Vlastné imanie
87,6 tis.
Daň z príjmu
124
Zadlženosť
26,1 %

aj 09/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API