Súhrn
- Vznik
- 18. 09. 201511 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €02/2025 — 12/2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- KMP Trade, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 48284190
- daňové identifikačné číslo
- 2120133939
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120133939
- Sídlo
- 9, 96268 Hontianske Tesáre, Slovenská republika
- Územie
- Hontianske Tesáreokres KrupinaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 09. 2015
- V registri
- 11 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 57831/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 670376
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 18. 09. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 18. 09. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 18. 09. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 18. 09. 2015 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 18. 09. 2015 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 18. 09. 2015 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 18. 09. 2015 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 18. 09. 2015 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 18. 09. 2015 | — |
| Počítačové služby | 18. 09. 2015 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 18. 09. 2015 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 18. 09. 2015 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 18. 09. 2015 | — |
| Odevná výroba | 18. 09. 2015 | — |
| Textilná výroba | 18. 09. 2015 | — |
| Oprava odevov, textilu a bytového textilu | 18. 09. 2015 | — |
| Oprava kožených a kožušinových výrobkov | 18. 09. 2015 | — |
| Zhotovovanie mozaikových obrazov z rozličných materiálov podľa predložených návrhov | 18. 09. 2015 | — |
| Baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 18. 09. 2015 | — |
| Skladovanie | 18. 09. 2015 | — |
| Administratívne služby | 21. 12. 2018 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 21. 12. 2018 | — |
| Pomocné činnosti v doprave | 21. 12. 2018 | — |
| Dizajnérske činnosti | 21. 12. 2018 | — |
| Sťahovacie služby | 21. 12. 2018 | — |
| Kuriérske služby | 21. 12. 2018 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 21. 12. 2018 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 21. 12. 2018 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 21. 12. 2018 | — |
| Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m | 21. 12. 2018 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 21. 12. 2018 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 21. 12. 2018 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 21. 12. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120133939 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2016 |
| daňové identifikačné číslo | 2120133939 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 27. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 02/2025 — 12/2025 znížila zisk o ▼100 % na 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
0 €
▼ 100,0 %Aktíva
0 €
▼ 100,0 %Vlastné imanie
0 €
▼ 100,0 %Zadlženosť
—
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 02/2025 — 12/2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 383,5 tis. | 221 tis. | 356,1 tis. | 356,1 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 33 | 1,3 tis. | 3,1 tis. | 3,1 tis. | 0 |
| Aktíva | 46,7 tis. | 50 tis. | 40,8 tis. | 40,8 tis. | 0 |
| Vlastné imanie | 12,7 tis. | 14 tis. | 17,1 tis. | 17,1 tis. | 0 |
| Daň z príjmu | 884 | 344 | 890 | 890 | 0 |
| Zadlženosť | 72,8 % | 72,0 % | 58,0 % | 58,0 % | — |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
02/2025 — 12/2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 0
- Vlastné imanie
- 0
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 356,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,1 tis.
- Aktíva
- 40,8 tis.
- Vlastné imanie
- 17,1 tis.
- Daň z príjmu
- 890
- Zadlženosť
- 58,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 356,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,1 tis.
- Aktíva
- 40,8 tis.
- Vlastné imanie
- 17,1 tis.
- Daň z príjmu
- 890
- Zadlženosť
- 58,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 221 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,3 tis.
- Aktíva
- 50 tis.
- Vlastné imanie
- 14 tis.
- Daň z príjmu
- 344
- Zadlženosť
- 72,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 383,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 33
- Aktíva
- 46,7 tis.
- Vlastné imanie
- 12,7 tis.
- Daň z príjmu
- 884
- Zadlženosť
- 72,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).