prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Nadalin s.r.o. v likvidácii

identifikačné číslo organizácie 48262692aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 08. 201511 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €01/2020 — 06/2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Nadalin s.r.o. v likvidácii
identifikačné číslo organizácie
48262692
daňové identifikačné číslo
2120106472
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Jesenského 82, 94301 Štúrovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 08. 2015
V registri
11 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 39807/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
846058
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 08. 2015—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla01. 08. 2015—
Prípravné práce k realizácii stavby01. 08. 2015—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien01. 08. 2015—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov01. 08. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu01. 08. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb01. 08. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby01. 08. 2015—
Sťahovacie služby01. 08. 2015—
Skladovanie01. 08. 2015—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom01. 08. 2015—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu01. 08. 2015—
Počítačové služby01. 08. 2015—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov01. 08. 2015—
Prenájom hnuteľných vecí01. 08. 2015—
Administratívne služby01. 08. 2015—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov01. 08. 2015—
Vedenie účtovníctva01. 08. 2015—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení01. 08. 2015—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí01. 08. 2015—
Reklamné a marketingové služby01. 08. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120106472: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120106472Obdobia daňových registráciíDIČ 2120106472: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120106472Obdobia daňových registráciíDIČ 2120106472: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120106472
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212010647210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 05. 2021 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 01/2020 — 06/2020 prehĺbila stratu na −3 157 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−3 157 €

▼ 29,4 %

Aktíva

37 102 €

▲ 3,9 %

Vlastné imanie

−5 355 €

▼ 143,5 %

Zadlženosť

114,4 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 275 722 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 1 185 411 €. 01/2020 — 06/2020: tržby 0 €.2 mil.1 mil.0275,7 tis.001,19 mil.0201620172018201901/2020 — 06/2020Tržby2016: tržby 275 722 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 1 185 411 €. 01/2020 — 06/2020: tržby 0 €.2 mil.1 mil.0275,7 tis.002016201801/2020 — 06/2020Tržby2016: tržby 275 722 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 1 185 411 €. 01/2020 — 06/2020: tržby 0 €.2 mil.1 mil.000201701/2020 — 06/2020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 184 €. 2017: výsledok hospodárenia −1 864 €. 2018: výsledok hospodárenia −81 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 439 €. 01/2020 — 06/2020: výsledok hospodárenia −3 157 €.2 tis.0−5 tis.+1,2 tis.−1,9 tis.−81−2,4 tis.−3,2 tis.201620172018201901/2020 — 06/2020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 184 €. 2017: výsledok hospodárenia −1 864 €. 2018: výsledok hospodárenia −81 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 439 €. 01/2020 — 06/2020: výsledok hospodárenia −3 157 €.2 tis.0−5 tis.+1,2 tis.−81−3,2 tis.2016201801/2020 — 06/2020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 184 €. 2017: výsledok hospodárenia −1 864 €. 2018: výsledok hospodárenia −81 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 439 €. 01/2020 — 06/2020: výsledok hospodárenia −3 157 €.2 tis.0−5 tis.201701/2020 — 06/2020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 7 182 €, vlastné imanie 2 186 €. 2017: aktíva 5 528 €, vlastné imanie 322 €. 2018: aktíva 4 863 €, vlastné imanie 241 €. 2019: aktíva 35 709 €, vlastné imanie −2 199 €. 01/2020 — 06/2020: aktíva 37 102 €, vlastné imanie −5 355 €.50 tis.0−10 tis.201620172018201901/2020 — 06/2020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 7 182 €, vlastné imanie 2 186 €. 2017: aktíva 5 528 €, vlastné imanie 322 €. 2018: aktíva 4 863 €, vlastné imanie 241 €. 2019: aktíva 35 709 €, vlastné imanie −2 199 €. 01/2020 — 06/2020: aktíva 37 102 €, vlastné imanie −5 355 €.50 tis.0−10 tis.2016201801/2020 — 06/2020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 7 182 €, vlastné imanie 2 186 €. 2017: aktíva 5 528 €, vlastné imanie 322 €. 2018: aktíva 4 863 €, vlastné imanie 241 €. 2019: aktíva 35 709 €, vlastné imanie −2 199 €. 01/2020 — 06/2020: aktíva 37 102 €, vlastné imanie −5 355 €.50 tis.0−10 tis.201701/2020 — 06/2020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 €, finančné účty 7 169 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 €, finančné účty 5 514 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 €, finančné účty 4 845 €. 2019: dlhodobý majetok 17 614 €, zásoby 3 093 €, pohľadávky 10 926 €, finančné účty 4 076 €. 01/2020 — 06/2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 093 €, pohľadávky 28 574 €, finančné účty 5 435 €.50 tis.25 tis.0201620172018201901/2020 — 06/2020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 €, finančné účty 7 169 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 €, finančné účty 5 514 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 €, finančné účty 4 845 €. 2019: dlhodobý majetok 17 614 €, zásoby 3 093 €, pohľadávky 10 926 €, finančné účty 4 076 €. 01/2020 — 06/2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 093 €, pohľadávky 28 574 €, finančné účty 5 435 €.50 tis.25 tis.02016201801/2020 — 06/2020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 €, finančné účty 7 169 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 €, finančné účty 5 514 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 €, finančné účty 4 845 €. 2019: dlhodobý majetok 17 614 €, zásoby 3 093 €, pohľadávky 10 926 €, finančné účty 4 076 €. 01/2020 — 06/2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 093 €, pohľadávky 28 574 €, finančné účty 5 435 €.50 tis.25 tis.0201701/2020 — 06/2020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 2 186 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 996 €. 2017: vlastné imanie 322 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 206 €. 2018: vlastné imanie 241 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 622 €. 2019: vlastné imanie −2 199 €, dlhodobé záväzky 22 986 €, krátkodobé záväzky 14 922 €. 01/2020 — 06/2020: vlastné imanie −5 355 €, dlhodobé záväzky 23 147 €, krátkodobé záväzky 19 310 €.50 tis.0−10 tis.201620172018201901/2020 — 06/2020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 2 186 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 996 €. 2017: vlastné imanie 322 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 206 €. 2018: vlastné imanie 241 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 622 €. 2019: vlastné imanie −2 199 €, dlhodobé záväzky 22 986 €, krátkodobé záväzky 14 922 €. 01/2020 — 06/2020: vlastné imanie −5 355 €, dlhodobé záväzky 23 147 €, krátkodobé záväzky 19 310 €.50 tis.0−10 tis.2016201801/2020 — 06/2020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 2 186 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 996 €. 2017: vlastné imanie 322 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 206 €. 2018: vlastné imanie 241 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 622 €. 2019: vlastné imanie −2 199 €, dlhodobé záväzky 22 986 €, krátkodobé záväzky 14 922 €. 01/2020 — 06/2020: vlastné imanie −5 355 €, dlhodobé záväzky 23 147 €, krátkodobé záväzky 19 310 €.50 tis.0−10 tis.201701/2020 — 06/2020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 01/2020 — 06/2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960960000201620172018201901/2020 — 06/2020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 01/2020 — 06/2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960002016201801/2020 — 06/2020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 01/2020 — 06/2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009600201701/2020 — 06/2020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok01/2020 — 06/2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby275,7 tis.001,19 mil.0
Výsledok hospodárenia1,2 tis.−1,9 tis.−81−2,4 tis.−3,2 tis.
Aktíva7,2 tis.5,5 tis.4,9 tis.35,7 tis.37,1 tis.
Vlastné imanie2,2 tis.322241−2,2 tis.−5,4 tis.
Daň z príjmu960960000
Zadlženosť69,6 %94,2 %95,0 %106,2 %114,4 %

aj 2015 — v pláne Štandard

01/2020 — 06/2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−3,2 tis.
Aktíva
37,1 tis.
Vlastné imanie
−5,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
114,4 %

2019

Tržby
1,19 mil.
Výsledok hospodárenia
−2,4 tis.
Aktíva
35,7 tis.
Vlastné imanie
−2,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
106,2 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−81
Aktíva
4,9 tis.
Vlastné imanie
241
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
95,0 %

2017

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,9 tis.
Aktíva
5,5 tis.
Vlastné imanie
322
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
94,2 %

2016

Tržby
275,7 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
7,2 tis.
Vlastné imanie
2,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
69,6 %

aj 2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API