Súhrn
- Vznik
- 18. 08. 201511 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 08. 2026
- Tržby
- 13 082 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Nekyje Invest s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 48260363
- daňové identifikačné číslo
- 2120115668
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120115668
- Sídlo
- Hlavná 23/73, 93025 Vrakúň, Slovenská republika
- Územie
- Vrakúňokres Dunajská StredaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 08. 2015
- V registri
- 11 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 36245/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 853108
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 18. 08. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 18. 08. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 18. 08. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 18. 08. 2015 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 18. 08. 2015 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 18. 08. 2015 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 18. 08. 2015 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 18. 08. 2015 | — |
| skladovanie | 18. 08. 2015 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 18. 08. 2015 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 18. 08. 2015 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 18. 08. 2015 | — |
| poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 18. 08. 2015 | — |
| ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 18. 08. 2015 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 18. 08. 2015 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 18. 08. 2015 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 18. 08. 2015 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 18. 08. 2015 | — |
| výroba nápojov | 18. 08. 2015 | — |
| poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 18. 08. 2015 | — |
| pestovanie, spracovanie a obchodovanie s chránenými rastlinami | 18. 08. 2015 | — |
| poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 18. 08. 2015 | — |
| spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny | 18. 08. 2015 | — |
| pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne | 18. 08. 2015 | — |
| vypracovanie dokumentácie a projektu v stavebnej časti jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb | 18. 08. 2015 | — |
| výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien, | 18. 08. 2015 | — |
| výkon činnosti stavbyvedúceho | 18. 08. 2015 | — |
| poľnohospodárstvo, včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 18. 08. 2015 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 05. 10. 2017
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120115668 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 06. 2016 |
| daňové identifikačné číslo | 2120115668 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 05. 10. 2021 (rok porušenia 2020).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 08. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −333 € a zvýšila tržby o ▲4 380 % na 13,1 tisíc eur.
Tržby
13 082 €
▲ 4 380,1 %Výsledok hospodárenia
−333 €
▲ 97,1 %Aktíva
481 420 €
bez zmenyVlastné imanie
262 519 €
▼ 0,1 %Zadlženosť
9,8 %
Hrubá marža
0,1 %
Čistá marža
−2,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 34,9 tis. | 11,5 tis. | 15,8 tis. | 292 | 13,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −2,4 tis. | −2,3 tis. | −13,4 tis. | −11,6 tis. | −333 |
| Aktíva | 548,7 tis. | 543,3 tis. | 523,5 tis. | 481,6 tis. | 481,4 tis. |
| Vlastné imanie | 290,1 tis. | 287,8 tis. | 274,4 tis. | 262,9 tis. | 262,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 10,8 % | 11,3 % | 11,6 % | 8,6 % | 9,8 % |
aj 08/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 13,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −333
- Aktíva
- 481,4 tis.
- Vlastné imanie
- 262,5 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 9,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 292
- Výsledok hospodárenia
- −11,6 tis.
- Aktíva
- 481,6 tis.
- Vlastné imanie
- 262,9 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 8,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 15,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −13,4 tis.
- Aktíva
- 523,5 tis.
- Vlastné imanie
- 274,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 11,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 11,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,3 tis.
- Aktíva
- 543,3 tis.
- Vlastné imanie
- 287,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 11,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 34,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,4 tis.
- Aktíva
- 548,7 tis.
- Vlastné imanie
- 290,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 10,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 08/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.