Súhrn
- Vznik
- 14. 08. 201511 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 144 745 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DEJA TRANS s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 48257800
- daňové identifikačné číslo
- 2120109607
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Štefánikova 699, 90501 Senica, Slovenská republika
- Územie
- Senicaokres SenicaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 08. 2015
- V registri
- 11 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 36235/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 867572
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Čistenie kanalizačných systémov | 24. 02. 2021 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 24. 02. 2021 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 24. 02. 2021 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 24. 02. 2021 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 24. 02. 2021 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 24. 02. 2021 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 24. 02. 2021 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 24. 02. 2021 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 24. 02. 2021 | — |
| Sťahovacie služby | 24. 02. 2021 | — |
| Skladovanie | 24. 02. 2021 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 24. 02. 2021 | — |
| Počítačové služby | 24. 02. 2021 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 24. 02. 2021 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 24. 02. 2021 | — |
| Administratívne služby | 24. 02. 2021 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení | 24. 02. 2021 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 14. 08. 2015 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 14. 08. 2015 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 24. 02. 2021 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 24. 02. 2021 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 24. 02. 2021 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 24. 02. 2021 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 24. 02. 2021 | — |
| Montáž bezpečnostných dverí s menej ako 3-bodovým uzamykacím mechanizmom | 24. 02. 2021 | — |
| Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť | 24. 02. 2021 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 24. 02. 2021 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 24. 02. 2021 | — |
| Kuriérske služby | 24. 02. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120109607 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2026 (rok porušenia 2026).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 znížila zisk o ▼52 % na 3 805 € a znížila tržby o ▼8 % na 144,7 tisíc eur.
Tržby
144 745 €
▼ 8,5 %Výsledok hospodárenia
3 805 €
▼ 51,5 %Aktíva
30 863 €
▲ 65,3 %Vlastné imanie
3 761 €
▼ 69,7 %Zadlženosť
87,8 %
Hrubá marža
3,3 %
Čistá marža
2,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3,9 tis. | 24,4 tis. | 42,5 tis. | 158,1 tis. | 144,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −7,4 tis. | 3,3 tis. | 3,7 tis. | 7,9 tis. | 3,8 tis. |
| Aktíva | 21,1 tis. | 35,5 tis. | 24 tis. | 18,7 tis. | 30,9 tis. |
| Vlastné imanie | −2,4 tis. | 888 | 4,5 tis. | 12,4 tis. | 3,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 960 | 973 | 2,3 tis. | 999 |
| Zadlženosť | 111,3 % | 97,5 % | 81,0 % | 421,8 % | 87,8 % |
2019
- Tržby
- 144,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,8 tis.
- Aktíva
- 30,9 tis.
- Vlastné imanie
- 3,8 tis.
- Daň z príjmu
- 999
- Zadlženosť
- 87,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 158,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,9 tis.
- Aktíva
- 18,7 tis.
- Vlastné imanie
- 12,4 tis.
- Daň z príjmu
- 2,3 tis.
- Zadlženosť
- 421,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 42,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,7 tis.
- Aktíva
- 24 tis.
- Vlastné imanie
- 4,5 tis.
- Daň z príjmu
- 973
- Zadlženosť
- 81,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 24,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,3 tis.
- Aktíva
- 35,5 tis.
- Vlastné imanie
- 888
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 97,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 3,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,4 tis.
- Aktíva
- 21,1 tis.
- Vlastné imanie
- −2,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 111,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.